Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anubis
Anubis
Academy Student

Anubis Empty Anubis

Mon 22 Jul 2013, 15:35
(Iz nicega se pojavljuje jedna tamna senka)

Jeste, stvarno je grozno kao sto su mi pricali. Dante, sprovedi me kroz ovaj svet, da vidim ima li iceg zanimljivog.
Anubis
Anubis
Academy Student

Anubis Empty Re: Anubis

Mon 22 Jul 2013, 15:41
Pozivam sve Sage-e koji misle da mogu da mi (nam) se suprostave da pristupe i da odpocnemo borbu. Ako niko ne zeli, mi cemo nastaviti nas put ka White Snake kraljici.
Basil
Basil
Administrator

Anubis Empty Re: Anubis

Mon 22 Jul 2013, 15:44
Rekao sam vam vec,tacnije Kobura je ne mozete da udjete ovde,ovo je mesto vise samo za "pricu"na forumu i ne mogu da udju oni koji nemaju dozvolu,verovatno si to ti sve osmislio posto si najpametniji,ali ovo je cista logika i sad teranje,inace ne znam kako svi odjednom imate dozvolu da dodjete ovde,hmmm..
Anubis
Anubis
Academy Student

Anubis Empty Re: Anubis

Mon 22 Jul 2013, 18:53
Raspitaj se malo. Imamo sve dozvole.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Anubis Empty Re: Anubis

Tue 23 Jul 2013, 22:59
alo dete ti i ovaj dante ni niste ovde nisam ni ja zato skidajte im pregled
Basil
Basil
Administrator

Anubis Empty Re: Anubis

Tue 23 Jul 2013, 23:57
Raspitao sam se veoma dobro sa svim adminima i ne mozete da budete ovde,pitaj admina u kog najvise imas poverenja slobodnog ili tacnije za koga ti smatras da je jedini admin Smile
Lord Kakashi
Lord Kakashi
Academy Student

Anubis Empty Re: Anubis

Wed 24 Jul 2013, 00:09
Ovako vi mnogo umisljate.Anubis i Dante poceli su opasno da umisljaju neke stvari.Vi sad mislite da mozete da idete gde ocete i da radite sta hocete pa ne moze tako.Malo se sputite na zemlju pogotovo S. Toliko...
Kratos
Kratos
Special Jounin

Anubis Empty Re: Anubis

Wed 24 Jul 2013, 14:58
hvala admini sto ste pojasnili neke stvari ...
Anubis
Anubis
Academy Student

Anubis Empty Re: Anubis

Wed 24 Jul 2013, 22:17
Molim admine da ne spamuju. A Raizena pitam da li se ono "dete" odnosilo na mene.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Anubis Empty Re: Anubis

Thu 25 Jul 2013, 16:50
Ti si s  i moj najgori neprijatelj , admini ne spamuju i oni mogu da rade sta hoce jer su admini kada me budes pobedio na turniru sto ce da bude onda ces da budes prvi  i dobiti admina tada spamuj koliko zelis.  Ni ja ni ti nismo ovde zato se pomiri da nisi kao ja jer samo ja mogu ici gde zelim i kada ! Sem u svet zaba jer su tamo moji neprijatelji , gori od tebe ... i jaci 30 puta !!!
Anubis
Anubis
Academy Student

Anubis Empty Re: Anubis

Thu 25 Jul 2013, 19:28
Nisi mi rekao da li se "dete" odnosi na mene. Da li bi to smeo da ponovis?
Kratos
Kratos
Special Jounin

Anubis Empty Re: Anubis

Thu 25 Jul 2013, 22:02
jahahahah s nemoj me zaebavati ako malo upotrebis glavu znao bi da li sam reko ili ne , niste im sklonili jos preglede ???
Anubis
Anubis
Academy Student

Anubis Empty Re: Anubis

Fri 26 Jul 2013, 15:06
Znaci jesi. Dobro. Onda moras da umres. Pripremi se za borbu.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Anubis Empty Re: Anubis

Sat 27 Jul 2013, 11:46
bravo jesam s polomicu ti svaku kost kad se vratim samo s mora ... i ne postaj vise ovde ....
Anubis
Anubis
Academy Student

Anubis Empty Re: Anubis

Sat 27 Jul 2013, 19:25
Sacekacemo i toliko. A to gde cu ja da postujem ne spada u deo o kome je tebi sad najbitnije da brines.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Anubis Empty Re: Anubis

Sat 27 Jul 2013, 19:55
hah spada spada itekako ..
Sponsored content

Anubis Empty Re: Anubis

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum