Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Mon 29 Jul 2013, 23:50
Izazivam te Kensei...ja Dante Uzumaki...u ime sela lisca osveticu ti se zbog napada na moje selo...ovde i sada pasces od ruke Hokgea!
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Mon 29 Jul 2013, 23:52
The Will Of Fire!!!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Mon 29 Jul 2013, 23:52
Član 'Dante Uzumaki' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Kockic11
Rezultat :
Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) 617
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Mon 29 Jul 2013, 23:59
Ili se bori ili nemoj time ces dokazati da si kukavica ,a takav ne treba da bude konzul...
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Tue 30 Jul 2013, 21:20
(Pojavljuje se ogroman Kensei na terenu i do 10 m)



HAHAHAAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!! Vidi ti to!!!! Crv mi kaze da sam kukavica!!!


Zgazicu te!!!!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Tue 30 Jul 2013, 21:20
Član 'Kensei Muragawa' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Kockic11
Rezultat :
Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) 617
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Tue 30 Jul 2013, 21:21
Bacaj ponovo crve!!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Tue 30 Jul 2013, 21:21
Član 'Kensei Muragawa' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Kockic11
Rezultat :
Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) 518
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Tue 30 Jul 2013, 21:21
Joj jesi neki morao si da se pojavis...huuu dobro sta je tu je...
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Tue 30 Jul 2013, 21:21
Član 'Dante Uzumaki' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Kockic11
Rezultat :
Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) 217
Kyosuke Misuhi
Kyosuke Misuhi
Jounin

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Tue 30 Jul 2013, 21:22
Kakav se gmaz kensei xD


NAPRED DATNE!!!!
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Tue 30 Jul 2013, 21:28
ZA POCETAK RADIM OVO!!

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) 1001

I TO 3X .... Stvaram ogroman zatvor (preko 20 m i vise), kroz njega ne moze da se vidi nista, a defence je 2100 ako ne pobegnes iz ovoga. Ako te ovo uhvati prvo moras defence da probijes...


---------------


Sto si me izazivao ako si se nadao da necu biti tu...To pokazuje da si obicna kukavica
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Tue 30 Jul 2013, 21:53
H:1000
E:1000-10
C:4000-40
Ovako zato sto imam dosta vecu brzinu od tebe ovo cu uspeti da izbegnem saDante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) 60
sada sam iza tebe u formi tokaji vuka,palim EMS i udaram te pesnicom=ulazem 100 energije i ti odleces daleko od mene...
to bi bilo 800 brzine u poredjenju sa tvojih 0
i + sa mojim EMS mogu da vidim svaki tvoj skriveni potez...tako da ih slobodno sve otkrij...
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Tue 30 Jul 2013, 21:59
ja sam kao skriveni potez aktivirao byakugan i sharingan i stvorio sam jos 2 klona u onu kupolu koju sam stvorio.. to je bio moj skriveni potez... a posto sam i ja upalio isto, ti mi napisi ako si odigrao jos neki skriveni potez ili nisi, pa da nastavim moj potez..
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Wed 31 Jul 2013, 01:00
Pisi vrednosti...inace skriveni potezi se rade kada obicne oci ne mogu da vide ono sto ti radis...ovde nije bilo nikakvog dima ili slicnih prepreka...tako da si za te skrivene tako ih nazovimo trebao odmah da kazes...a ja skrivenih nemam...a ti sa svojim byakuganom bi mozda mogao da vidis neko komesanje chakre u mom chakra sistemu ili slicno...svejedno na osnovu toga ti nemozes da svatis sta sledi...tako da nisam duzan da ti otkrijem vise...izbegni ako je uopste moguce...
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Wed 31 Jul 2013, 12:43
Pa pazi, klonovi su stvoreni u onu kupolu iz koje si izasao, zato ih nisi ni video, i reko sam da sam aktivirao i byakugan i sharingan, tako da sve mogu da vidim, ali to nije ni bitno...

-------------------------

Napao si me pesnicom! HAHAHAHAHAHAHAHAHA znao sam da ces nasesti! Gotov si Dante!... Prvo ja sam visok 10 m, to sam jos na pocetku reko, sa 100 en mogao si samo da me zagolicas a ne da me odbijes od sebe...

(Znaci Dante udara Kenseija, u nogu i... nista)


to je tvoj kraj Dante...

Ovako stoje stvari. Malo sam se raspitao o tebi pre borbe, ti si obican put bola! I to najjadniji put bola, onaj koji vadi duse kada dotakne nekoga. I pretpostavio sam da hoces da me dotaknes tokom borbe, zato sam u ovoj borbi poslao svog klona.. Tacnije wood golema...

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Woodgolem_zpsaa1f3497


On je preuzeo moj oblik, tehnikom transformacije, dok sam ja sa strane posmatrao borbu i gledao svojim sharinganom i byakuganom....

Sam si upao u zamku Dante!! Dotakao si me, a posto je ovo obican unapredjeni wood klon, on nema dusu, samim tim ne mozes da ga ubijes.. Ali tu je i njegova sposobnost. Samim tim sto si ga dotakao, uzeo je svu tvoju chakru od 4000, pored toga je uzeo i tvoju brzinu od 800, kao i sve tvoje jutsue!!! 

Posto sada i moj wood golem ima 800 brzine, ne mozes vise da se izvlacis na tu foru, zato sto u trenutku kada ga udaras moj golem radi ovo!

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) 31x10


I stvara jos 4 wood Golema koji takodje sa velikom brzinom od 800, udaljavaju se i rade ovo!

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) 150
i ovo
Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) 45

Gotov si Dante!! Nemas kuda da pobegnes... 

Citao sam tvoje ranije borbe, i provalio sam tvoj stil! Ti si obicna kukavica! Ne upadas tako lako u barbu, sem ako nisi siguran da mozes da se izvuces necim kada prigusti!... Verovatno si i sada dosao ovde da pokusas da me ubijes, a ako pak prigusti sigurno si spremio svoju izlaznu kartu iz ove borbe... Posto si put bola, verovatno si planirao da prizoves ostale puteve bola da se bore ili da te oni prizovu i tako pobegnes... 

Ali ovoga puta NE!!! Ovo je najmocnija barijera, to i sam znas, chakra ne moze da ulazi, kao i da izlazi, samim tim ti ostajes ovde, ne moze niko da te spasi!!!!


golem:
hp:400
ch:4500-40-180-300-300-300

Secas se ona 2 klona iz one kupole...


Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) 1501


Obojica rade ovo, cisto radi mere predostroznosti! Stvaraju oko tebe ovo i samim tim padas u nesvest!!


Dok ja radim ovo x10

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) 502

-------------------------------------


Gotovo je Dante... Ne mozes da se izvlacis vise ni na klonove, jer sam posmatrao celu borbu sharinganom i byakuganom, cak sam ti i trazio potez, a ti nisi nista napisao i trece, klon ne moze da napada sa energijom, tako da nemoj da pokusavas da se izvlacis na tu foru da me je napao klon....


-------------------------------------


Vas problem, kada kazem vas, mislim na nove igrace koji su tu vec 2-3 meseca i koji misle da znaju da igraju, vas problem je dakle taj sto mislite da ako uzmete neku moc, mozete da bijete svakoga... Pa nije sve u moci! Nego i u taktici, to sam ti sada dokazao! Juce si doso na forum i hoces da postanes konzul!!! Epa klinac! Za tu titulu moras malo da zagrejes dupe i da pogines na 3-4 lika! A ne da bezis kao kukavica od borbe!!!
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Wed 31 Jul 2013, 15:49
Pa kensei lepo je sve to i. priznajem da jesi veliki ninja i da si dostojan mesta konzula...ali napravio si gresku podcenivsi me!
------------------------------
Znaci ovako ja sam pitao lepo za tajni potez ali ti si mi dao sve polovicne informacije...prvo nisi pomenuo gde su ona dva golema(posto si sam rekao da su u kupoli to bi znacilo da su zarobljeni i beskorisni i trebalo bi im vreme da se izvuku)....druga stvar,tog treceg golema nisi ni pomenuo,kao ni njegovu transformaciju i to da pravi ti stoji sa strane(stvarno mislis da to ne bih sve lako ispratio sa svojim vecnim mangekyo sharinganom???)... ja izmedju ostalog posedujem rinengan(a kasnije ces lepo da kazes ko siri te tajne) naj mocnija okularna sposobnost...svati tvoje zamke ne rade na meni,jedini nacin da mene pobedis jeste stari otvoreni napad,a i sa tim neces me se brzo resiti!!!
-------------------------------
Ja sam napao pravog tebe,od mene se nemozes sakriti...a sto se tice tvoje visine nebitna je ti imas health 1500,mada sam stvarno mislio da se salis oko visine xDD...sad se odbrani,ali kako treba ne poturaj mi klonove,jer se mojim ocima nemozes sakriti...
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Wed 31 Jul 2013, 16:58
Pa da, nisam ni sumnjao da ces da se bunis.
Zakuljucivanje ti je veoma lose. Evo kako je isla borba. 

Ja sam u ovoj borbi posalo wood golema, nisam dosao ja licno. Ja sam samo bio tu sa strane da posmatram (pitaj admine ako zelis). Ti si EMS upalio u zadnjem potezu, nisi ga aktivirao na pocetku a i da jesi, ja i ti se nikada na forumu nismo sreli, ne mozes da znas da li je dosao klon ili nije, jer nemas uvid u moj chakra sistem, nikada nisi ni imao.

Moj prvi skrveni potez je bio, posto sam znao da ces da pobegnes iz one kupole, tu sam stvorio jos 2 klona, tj. golema, dok si ti izasao i napao mog prvog golema koji je dosao umesto mene, i to je tvoj kraj... 

a lepo sam napisao da sam visok 10 m ... Svaki malo pametniji igrac bi provalio u cemu je fora, dok si ti mislio da se salim... Ali jbg....


Naravno sada ces da cekas admine da presude iako i sam ti znas da si mrtav...


Kako Dante lezi polumrtav Golem uzima njegovo bespomocno telo!






premotajte na 1:25


---------------------

Neka ovo bude nauk svima koji misle da su lako dosli do moci!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHA
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Wed 31 Jul 2013, 17:30
Gresis veoma...ja sam te kao igrac dosta puta sreo na forumu kao i mnoge druge igrace tako da poznajem vrlo dobro tvoj chara sistem jer sam posmatrao tvoje borbe mnogo puta...druga stvar ti si sam naglasio kako stojis sa strane...a sad porices da si uopste i dosao???Ko je sad kukavica!
Cak i da ti nisi ovde vec samo tvoji golemi onda bi znacilo da je golem kog sam udario raznesen i da je prasina posto je dmg bio dosta veci nego sto ti mislis i + pri ovakvoj brzini 0 prema 800 ja mogu da unistim ceo teren a da oni i ne trepnu....

Kukavice...ocekivao sam vise!
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Wed 31 Jul 2013, 17:37
hehe, shvaticu ovo kao da si se pomirio sa sudbinom HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHA!!
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Wed 31 Jul 2013, 17:42
Ne razumem zasto tako mislis....dali si svatio sta sam ti napisao?
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Wed 31 Jul 2013, 17:45
pomirio si se sa sudbinom ili da cekamo admina da ti to kaze???
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Wed 31 Jul 2013, 17:56
Uredu da razjasnimo samo jednu stvar...dali se ti nalazis u borbi ili ne...?
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Wed 31 Jul 2013, 18:04
Znaci cekamo admina...

ne ne nalazim se na bojnom polju.. Poslao sam zahtev kod admina, sada ce da presudi a 2 min i kraj
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Wed 31 Jul 2013, 18:12
Kakvom bojnom polju?
Koliko si daleko od mene?
Sponsored content

Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula) Empty Re: Dante Uzumaki VS Kensei Muragava(borba za mesto konzula)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum