Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba Empty Raizenova soba

Sun 11 Aug 2013, 22:28
Ovde cemo se sve dogovoriti.
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Sun 11 Aug 2013, 22:31
Za pocetak aktiviram sve moje odbrambene sisteme. Sada mi moras reci o svemu sto imas kod sebe, sve tehnike koje si radio na sebi ili icemu pre nego sto si dosao ovde, klonovi, zamene i tome slicno.

Kad to zavrsis, nastavljamo sa poslom, posto sam siguran da me neces prevariti, Anubis je garantovao za tebe a i poznajem te od ranije.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Mon 12 Aug 2013, 16:09
I ovo je uvreda. Necu te napasti niti nista, ionako smo na tvom terenu. A i saradnici smo koliko znam. Mac je kod mene , uradi ono i mac je tvoj. Nakon toga reci el ti treba jos nesto. Reci el si to pravi ti? I ulazim u sage mode, genjutsu ne radi na mene u ovom modu, tako da cu sigurno znati da mi dajes prave oci.
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Mon 12 Aug 2013, 18:55
Naravno da sam pravi ja. A i vidim da si pravi ti. To mi je drago i izvini sto sam aktivirao sve, to je bilo cisto iz predostroznosti. Zamolio bih te da dovedes i Aburamea ovde, zelim da budete moji saradnici, kao i jos neke. Posebno bih voleo da vidim ovde mog brata Byakuyu. Dobices sve sto pozelis. Za mac ne sumnjam da je pravi, posto si mi ga ti doneo. I pocecemo ono sto si zeleo.

Sada cu uraditi ono sto se mozda nisi nadao. Izvadicu moja oba oka rinnegana i dacu ih tebi. Eto, da se vidi da bogato nagradjujem moje saradnike. Dovedi i ostale, zelim da i njima licno dam po jedan poklon, koji oni pozele.
Kad smo ovo zavrsili uzimam od tebe mac. Trazio sam ga dugo. Sada cu moci da zavrsim svoje planove.

Cekam ovde sve tvoje prijatelje, pozovi ih, ovo je nas novi stab. I posto sada ti Raizene imas rinnegan, bices glavni uz mene.
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 11:50
Uzimam mac i sada cu aktivirati njegovu nesrazmernu moc.


Konacnoooooooooooooooooooooooooooo...
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 11:55
Ok dajem ti skrol sa macem, sad moram nesto da obavim, da ozivim neke moje ljude koji su poginuli braneci mene a i shinobi grad. ( raizen nestaje ) i hvala ti s
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 11:59
Otvaram skrol. A zasto je u skrolu? I izanagi?
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 12:09
Kako su aktivirane sve barijejre oko hide jos na pocetku Raizene, jos te nisam pustio da odes. Vrati runnegan i dodji da otvoris sam ovaj skroll. Ako to ne ucinis ovde ces poginuti.
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 12:20
Ovo je tvoj kraj. Isteklo ti je vreme, a nisi zeleo da otvoris sam taj skroll iako si tvrdio da je sve mnogo prosto i jednostavno.

Sada radim

Raizenova soba Amaterasu_zpscaae3e6e
i ulazem 1000 cakre. Takodje stvaram Raizenova soba Susanoperfectform_zps05edead7.

Mrtav si. Nece ti nista pomoci.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 12:58
Polako. Da se razumemo na pocetku nisam te ja izdao, vec su mene izdali. I to aburame! Ali ako zelis borbu dobices je. Ali nakon sto se izvuces iz zamki s kojima ja nisam imao veze. Sada mi je conte napidao sve u pm. Rokudo je dao aburameu skrol i stavio je sealove na njega. Ja sam ih skinuo i cekao da mi omoguce pregled. Za to vreme skrol je bio u hide ali ne aburame. Aburame je uzeo skrol i stavio sealove tj verovatno je dao raikenu i ko zna kom negativcu. Tako da verovatno imam i ja sealove koje ovom prilikom skidam sa sebe. Kazem ti da nemam veze sa ovime, ali ako zelis borbu dobices je. Stavljam rinengan u sebe. Cekam tvoj odgovor i izvlacenjee, ako budes zeleo borbu necu ti pomoci, sta vise otezacu ti, ako ne budes zeleo pomoci cu ti i odma krecemo u napad ! Na tebi je da odlucis da li ces biti ziv ili mrtav.
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 13:04
Dovedi Aburamea i Rokuda ovde da ih licno ubijem. Iako si znao da je zamka doneo si to ovde. Izvadi i vrati moj rinnegan. Ili cu te ubiti i zbog toga.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 13:06
Kako da ih dovedem kad su sigurno kod raikena. Izvuci se iz zamki i reci mi da ili ne koj je tvoj odgovor ? Nisam znao da je zamka jer sam skinuo sealove
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 13:15
Od cega da se izvucem kada si skinuo sve. Znaci da ima ovde i tvog masla. Ako se ne odbranis, znaci da si mrtav. A ja sam proverio sve na pocetku, nisam ni upao u zamku, jer sam mogao da znam sve, a ti nisi rekao, iako sam te pitao.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 13:16
Nisam znao covece skinuo sam ih ali aburame je stavio
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 13:18
A kako si odjednom saznao. Citaj svoje postove. I zasto mi odmah nisi sve rekao. Vise necu pisati. A ako se ne odbranis za 24h bices mrtav. I vrati moje oci, zbog njih si me prevario.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 13:35
Nisam znao reko mi je conte
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 13:43
Proverio sam sada sa NNW-om (iako mi je to bilo mrsko) kako to sme da radi protiv mene sa te pozicije, a on je demantovao sve sto si ti rekao i cak mi je otkrio da si lagao par puta oko klonova i oko zamki i oko Aburamea. Ovde vise tvoji izgovori ne pomazu. Bicete mrtvi i ti i Aburame.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 15:31
Uopste nije istina  ! Nisam uopste znao ! Ne znam ni ko je stavio zamke ali predpostavljam da je raiken . Ja sada imam rinengan dok ti nemas. Nisi bacio uopste ni kocku tako da nisi mogo da me napadbes. I ono najgore je to sto smo kod tebe kukavice verovatno nmg da koristim chakru jel tako ? I mam pravo da znam u kojim uslovima se  borim  , a i  isi napisao kako si izbego  te zamke ? I na mobilnom sam tako da necu moci da stavljam kartice a ako ti to smeta sacekaj 3 dana da se vratim s mora. A i ko da mozes da me ubijes, ja sam najbolji samurai u ovom svetu !!! A to sto conte laze to ce da vidi kad izbrise 100% sanduceta !!
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 15:58
Mene ne mozes da lazes. Ti si sve ovo znao i pripremio. A verovao sam ti, cak sam hteo i da podelim vlast sa tobom. Moje barijere su zastitne, ali za vas, ne za mene. Nisi smeo da dodjes licno.

Smes da koristic cakru, ja takvu odvratnu vrsta barijera ne postavljam.

A kocku ne bacam, posto sam te napao kada si posao, a nismo zapoceli borbu.  Sacekacu te 3 dana, da ne odigras nista. Posle toga, imas 24h da odigras ili si u mojim rukama.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 16:00
K onda
Conte
Conte
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 16:13
kako je s otvorio skrol svi ste u toj prostoriji pod sealom i ne mozete se pomerati
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 16:15
S !!! Ne !!!! Kako je ovo moguce !!! Nisam znao ! Ali conte ja sam pre toga nestao .. napisao sam el to znaci da cu prezivim ipak ?
Conte
Conte
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 16:17
i ti i s ste ovde stanovani.. i umrecete ako vas neko ne izvuce
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 16:18
Kako to mislis kad sam nestao pre nego sto je otvorio ??? Ne razumem pojasni mi u pm ...
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 16:20
Ja ne bi otvorio skroll da mi je receno sta je unutra, posto sam proverio. Ovo je i krivica admina.
Sponsored content

Raizenova soba Empty Re: Raizenova soba

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum