Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Tue 13 Aug 2013, 16:23
Nije jer nisam znao da ima sealove ...
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Wed 14 Aug 2013, 13:14
I sta ce sad da bude. Ja ne bi otvorio skroll sigurno da sam znao a sad sam pauziran zajedno sa ovim izrodom. Zasto smo zaustavljeni, koliko dugo, kako mogu da se oslobodim?
Conte
Conte
Academy Student

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Wed 14 Aug 2013, 14:07
pa imate 24 h od posta kada sam ja napisao da ste pauzirani... samo jedan moze da se izvuce... zavisi koga prvog oslobode... ako dodju tebe s da oslobode, raizen umire i obrnuto... a ako prodje 24 h onda ste obojica mrtvi.. toliko
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Wed 14 Aug 2013, 17:45
Ja, koliko god bio zgranut ovom veleizdajom, postovacu dogovor sa Raizenom, i zatrazicu da se racuna 24h tek za 2 dana kada se vrati sa mora. I tada ce da pogine casno za razliku od toga kako je ziveo, a ne da se posle buni kako je prevaren.
Conte
Conte
Academy Student

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Wed 14 Aug 2013, 18:43
ok...,neka pocne odbrojavanje kada se vrati sa mora...
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Thu 15 Aug 2013, 17:11
Ok :d
Anonymous
Gost
Guest

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Fri 16 Aug 2013, 22:36
S. da nema tebe nebi bilo ni ovih ociju  ... ti si meni napravio oci i dokazao da si dobar i pravedan sada cu ti se oduzitii . Pomoci cu ti da ubijes raizena !

raizene CRVE ! spremi se da umres jer te necu stedeti ! 

Raizenova soba - Page 2 Oxbt


palim sensor tako da mi moras reci ako si uradio nesto skriveno
Raizenova soba - Page 2 Pqaa


radim 5 zamaha + 1 zbog 
Raizenova soba - Page 2 1y2g


radim i laido Raizenova soba - Page 2 Quq

i ultimate laido ! 
Raizenova soba - Page 2 Bqd1

 
mac mi je ojacan ovim 
Raizenova soba - Page 2 C9jz


dmg jednog zamaha je 600 , 600x6= 3600 zbog ovog je 10 800
Raizenova soba - Page 2 S6of


i aktiviran mi je melody arm u levoj ruci 
Raizenova soba - Page 2 Ovba

i bas me briga sto si na moru postavi kartice kako znas i umes u protivnom ti se nece vaziti !
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Sat 17 Aug 2013, 12:34
Alo ja i s smo se dogovorili. Ne mesaj se odbranicu se kad dodjem s mora. Umreces ahahahaha, majmuncino jedna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Sat 17 Aug 2013, 14:14
I sta je sada bilo? Da li je Raizen mrtav? Kako je Byakuya uopste usao u moj hide?

Hocu da mi se sve objasni. U kakvom smo sada stanju?
Anonymous
Gost
Guest

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Sun 18 Aug 2013, 19:15
ahahahaha toliko o raizenu xDDD 

  * Byakuya prilazi S-u i stavlja ispred njega rinnengan * 

      kako da te izbavim odavne posalji mi upm
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Sun 18 Aug 2013, 21:30
Uzimam rinnegan i stavljam ga nazad.
Sada cu morati da te ubijem posto sam slobodan, a ti si u mom hide-u. Pripremi se. Povecavam brzinu na maksimum i radim nesto. Takodje radim amateratsu i ulazem 200 ch. Palim rinnegan. Na mene genjutsu ne deluje. Gotov si. Takodje ne mozes da pobegnes nikako. Ako te zanima zasto, obrati se adminima.
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Tue 20 Aug 2013, 22:30
Da zavrsim ovo vec jednom. 

I Raizen i Byakuya su uhvaceni u moj kotoamatsukami. Ako nekoga posebno interesuje kako, objasnicu, ima i poruka kod admna. Sve u svemu, dolazili su sa svojim klonovima, ja sam nalazio originale zarobljavao ih i radio genjutsu, a oni su mislili da sam ja Raizenu dao oci, da sam otvorio skroll i tako to ali, ponavljam, ako nekoga interesuje prica posebno, objasnicu. 

Kako su ih moji putevi doveli u moj hide, posto sami nisu mogli ninako da dodju, raizena sam ubio odmah i isisao mu sve znanje. Sada mora da mi kaze sve sto je znao i da mi otkrije ko sve ima njegov seal. Kad se to desi, ja ga ozivljavam i zatvaram u Kosukijevu dvoranu da bude mucendok ja ne zavrsim svoje poslove.

Byakuyi vadim oci i stavljam mu iste, samo sa mojim posebnim sealom, koji ne moze da se skine bez da se aktivira. A onda nastaje problem za onog koji je hteo da skine seal. takodje mu stavljam jos nesto i pustam ga da radi sta hoce. takodje sam i njemu pokupio svo znanje.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Tue 20 Aug 2013, 22:32
Cekaj ja sam mrtav, ubio me je byakuya a mene nisi mogo da uhvatis u genjutsu jer sam bio u sage mode ( ch 25 sam imao senjutsu ) tako da je mene byakuya ubio a i ako nije sam se ubijam ... byakuya nema ems vise .... vec dugo ga nema xD
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Tue 20 Aug 2013, 22:36
To je nebitno. Koje je oci imao sada su izmenjene. I ako pokusa da ih izvadi, bice svasta. A ti nisi mogao da budes u sage modu posto sam te uhvatio posle prvog poteza, a ebi treba 10 da sakupis cakru. I sami admini su ti rekli da sage mod nema prednost kod genjutsua, tj. na tebe genjutsu deluje. A Byakuya je mislio ono sto sam ja hteo. Nije te on ubio...
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Tue 20 Aug 2013, 22:40
ma jeli a kako onda moje telo nece ozivi ajde molim te m ireci bas me zanima vi i vasa adminska glupa pravila .... ja sam oziveo a mene je byakuya ubio ja sam u sage mode bio jos kad sam doso samo sto sam napisao u 2 potez ali to nije bitno ....  sem toga nisi ni reko da palis sharingan ni nista
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Tue 20 Aug 2013, 22:45
Dosao si da se boris sa Eye masterom. Sta hoces sada? Za sve informacije se obrati adminima tj. Conteu, posto u njega jedino verujes. On ce da ti kaze sve kako je. A ja ti kazem da si ziv. Kao i Byakuya. Ali si zarobljen u mojoj posebnoj prostoriji, a ovaj je pusten na slobodu, i zivece sve dok radi sta mu kazem.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Tue 20 Aug 2013, 22:49
haha ma sanjaj, ja sam mrtav i sam sam se ubio posto genjutsu na mene ne deluje ali ti ionako nisi znao nego nisi mi odgovorio sto nisi napisao da palis sharingan kad mi je sve bilo upaljeno i sensor i byakugan i sharingan .... ??
S.
S.
Academy Student

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Tue 20 Aug 2013, 22:51
Rekao sam ti da pitas admine. Kod njih sve pise postupno kako sam te uhvatio, zasto nisi mogao da se boris i zasto nisi mogao da pobegnes. I nemoj da mi punis temu glupostima vise nego se obrati tamo gde je potrebno.
Kratos
Kratos
Special Jounin

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Tue 20 Aug 2013, 22:52
ok pitacu ionako je ovo bezveze tema xD
Sponsored content

Raizenova soba - Page 2 Empty Re: Raizenova soba

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum