Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

+5
Zero
Stewcha
Himiko Yumi
NNW Game Master
Dante Uchiha
9 posters
Go down
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 15:30
U cemu je tvoj problem?? Jel si prirodno gl*p?

Ja sam kreirala sumu ako oces igraj ako ne predaj se? Mislim stvarno sta oces uopste? Sve igram kako jeste

Unistio si sumu kreirala sam novu u cemu je problem?
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 15:39
Posto je glupavo da ovako spamujemo,moguce i da ja gresim ipak cemo da sacekamo za koji sat pa cemo igrati...i ti se opusti,kakve vise veze ima i onako zavrsavamo svi posle ovoga... Very Happy
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 15:41
Pa pravis raspravu zbog ovakve stvari..

Mislim sta je ovde cudno, uradila sam sumu ti si je unistio, ja sam uradila novu jos jacu..Mislim ovde nema sta da se raspravlja ja nzm sta oces? Ja jedino da ne igram uopste
Zero
Zero
Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 15:46
Ulazim u borbu 
Hajde Dante hteo si da se borimo pred kraj 
H:600
E:600
C:1000-135

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 403
Ulazem u ovu tehniku 500ch i plus jos 430ch pustam kiselinu u nju

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 111
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 15:48
Gledano da su kosti otrovne ceo teren ce biti potopljen sa kiselinu koja je postala otrovna i non stop ce izlaziti gust dim koji je otrovan.

Nece ti ni vetar pomoci Dante...

Morasces izbegnes i kosti koje te jure i izlaze i plus kiselinu kao i isparenja koja izlaze.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 15:57
Vazi sve cemo to lepo,Lucy s tobom cu posebno ne mozes u nasu barijeru....
Zero
Zero
Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 16:16
Mogu jer me ubacio Raiken sa space time
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 16:31
Ne ne mozes nista ovde ne moze da udje,jesi i ti neki ucitelj Very Happy
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 17:34
Reci mi koliki ti je dodatni dmg za svaki napad?
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 18:39
Ja sam je ubacio sa space time, ovakva barijera je nista za mene i u poredjenju sa jacinom mojih barijera...Ali Lucy rekao bi da joj pomoc nije ni potrebna
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 18:40
Da simpaticno i ja mogu da letim Very Happy
Pusti me da se zabavim ko covek pa onda cu sam da upadnem gde ne mogu da pobedim...
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 18:53
H:1000
E:1000
C:4000-230-120
Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 1002x4
Dmg je 2800 unistavam sve tvoje sume i sad ostatak vode krece ka tebi a ja pratim sve i pravim 4 klona.Oni klonovi koji su od pocetka borbe kruze oko tebe i dalje ali te ne napadaju.(Ja se udaljavam od ove vode)
Toiro
Toiro
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 18:53
Dante....Ako zelis moc dacu ti je ako uzmes moje telo, bices jaci, potrebno je da zavrsimo ove borbe sto pre.. S. nemoze da ceka.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 18:57
Ko te je poslao Toiro nemam sad vremena sa sale,da nemas cigaru kod sebe?
Guts
Guts
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 18:57
Health:
Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Left_bar_bleueDante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Fg11Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty_bar_bleueDante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Right_bar_bleue (1000/1000)
Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Energy10 Energy:
Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Left_bar_bleueDante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Fg13Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty_bar_bleueDante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Right_bar_bleue (870/1000)
Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Chakra10 Chakra:
Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Left_bar_bleueDante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Fg12Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty_bar_bleueDante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Right_bar_bleue (560/1000)


Ok ja ulazim

Stvaram krila i polecem u vazduh; lady Aoi pruzicu vam pomoc sa distance:

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 20-1
Toiro
Toiro
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 18:58
Znas i sam da sam wood klone, samo S. moze upravlja on me je i poslao da ti pomognem za ostalu borbu, nakon ovde da porazis Kensia i Pedu zato moramo raditi zajedno!
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 19:02
Svi sem toira prekinite ovde da pisete ovo je tema za mene i Aoi mi smo u barijeri idioti!
Toiro
Toiro
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 19:11
Nakon sto Dante uradio vodubrzo ga oblazem i ulazim u njega!!


POWER UP!!!!!!!!!!!!!


ajde aoi i lucy igrajte ako mozete!!!!
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 19:32
Jel se vazi Lucin napad? Trebalo bi da se vazi? kazite mi da bih znala kako da igram
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 20:03
Naravno da je Lucy tu. Ona jeorganizovala turnir tako da je oduvek bila bila i moze se prikljuci.

Igraj tako sto se Lucin napad vec vazi.
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 20:33
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 880


DANTE ODJEDNOM PADA MRTAV


Borba je gotova pobeda je moja...Ne postoji nista sto mozes uradis da se izvuces jer sta god da uradis vec je kasno...Rekla sam ti da se ne kacis samnom na listi najjacih jaca sam i od Raikena...


Jos uvek imas puno da ucis Dante...Nekada si bio clan naseg sela, secam se kad sam te trenirala dok si bio genin a ja kage...Uvek si bio arogantnan i na kraju izdao selo i uhvatio se u lose drustvo...


Ali sada je gotovo...


Pre svake borbe uvek dobro citaj sve i svaki post sto protivnik napise...Da si citao i bolje mislio video bi da sam pre nego sto sam pocela borbu sa tobom bila tamo gde je S. i ostali u onoj temi tamo sam aktivirala onaj seal sto sam dobila sa misije sto smanjuje na svaki protivnikov napad 1000 damage. Kako smo presli u ovu borbu to i dalje traje sto mozes vidis na pocetku ove borbe to sam i napisala ali si ocigledno zaboravio...

Od pocetka ove borbe svi tvoji napadi ispod 1000 damage su bili zapravo 0!!!


Moj prvi potez sam aktivirala kosti koristio si vetar da ih iseces ali nisi mogao jer damage je bio samo 1100 sto znaci da je tvoj damage zapravo bio 100 samo...Sto znaci da si tada pretrpeo 700 damage od kostiju jer se nisi odbranio...
Ostalo ti je jos 300 healtha tada i plus si se otrovao jer su moje kostu u ovom modu uvek otrovne.
Tako da od tog poteza si svaki potez gubio po 50 vrednosti i 50 sposobnosti...

Tehnika kaze da nakon kostiju sve Kaguya tehnike imaju +100 damage dodatni tako da posto je moja suma bila x2 damage je zapravo bio 1800 a ne 1600


Nakon toga radila sam sumu x2 damage je bio 1600, zapravo 1800 ...Dok si ti radio vodu od 2800 damage tako da racunaj da je damage zapravo tvoj bio 1800 samo...

Tvoj health je tada bio 250 i sve sposobnosti si imao manje za 50


Gledano da prvi put nisi unistio sumu prvu a kosti i dalje te buskale jer prate chakru racunaj da si tada primio jos 350 damage (50 od kostij



Ali to nije sve Lucy je pustila vodu po terenu plus kiselinu koja spalila moju sumu od kostiju tako da je pocelo da isparava otrov iz kostiju koji je 1800 damage!!!

Pored svega bacio si vodu od 1800 damage u kiselinu a svi znamo sta se desi kada sipas vodu u kiselinu Very Happy

Tako da je isparavanje i vreo talas otrova te skroz otrovao jos vise!!!


Tako da je tvoj health sada -2000


Mrtav si Dante ne mozes nikako da prezivis a i da prezivis umreo bi odma jer bi te otrov pojeo takva doza otrova te je skroz unistila.


Tako Dante zbogom...Pocivaj u miru

Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 20:37
Xaaaaaaaaaaaaaaaaxaxaxaxaxaxaxa konacno sam nasao telo!!!!! Nakon borbe bio sam izgubio telo ostao mi je samo um u Toira ali sada sam nasao jace telo!!!! Gledano da je Dante umreo koristicu njegovo telo jer taj otrov mi ne treba kontrolisem telo kao lutku cak iako je mrtvo...Posluzice dok ne nadjem zivo telo!!!

Sada sam se konacno vratio...Aoi ponovo se srecemo....

Dantea sam prevario da se spoji samnom tako da je sada potpuno u mojoj kontroli! A ti si mi ucinila ogromnu uslugu ubila ga neostetivsi njegovo telo!!!

Sada imam Danteovo mrtvo telo koje je postalo moje!!! A sada cu se pridrziti borbama i unistiti vas sve!!!!
Zero
Zero
Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 20:47
Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Aciidbomb
Gotovo je Dante!!! Ovo ce unistiti celo tvoje telo!
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 20:48
Danteovo telo je vec prilicno unisteno jer je izbuseno neces moci dugo da izdrzis Rokudo!!!Zavsi ga Lucy

(Lucy sa neba baca bombu dok je ja nosim posto mogu letim i pada i bomba unistava Rokuda kao i Danteovo telo)

Zatim odlecemo
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 20:50
Khhhh....Danteovo telo je suvise slabo...Mislio sam da ga iskoristim dok ne nadjem neko jace...

(Nakon eksplozije ne ostaje nista nema Rokuda u Danteovom telu)
Sponsored content

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 2 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum