Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

+5
Zero
Stewcha
Himiko Yumi
NNW Game Master
Dante Uchiha
9 posters
Go down
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 3 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 20:52
Ako si pobegao negde oseticu te, uostalom teren je prekriven gasom i kiselinom sada uz to tu su jos kosti racunaj x3 koje te prate tako da levo desno napred nazad nemas gde da ides a sa neba ti dolazi ova bomba od kiseline....


Nemas gde da odes Rokudo ako si planirao nesto!!!
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 3 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 20:54
Tshhh planirao sam da udjem u kosti i odem bezbedno ali to verovatno necu moci sada...

Svakako jos uvek nisam mrtav! Um je vecan!!! Vraticu se ubrzo ponovo ovde!!!


(Rokudo u Danteovom telu nestaje skroz topi se od kiseline)
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 3 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Wed 18 Sep 2013, 20:55
Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 3 Dino1_zps2b1d3c98


Klon ide uzima oruzje od sagea koje ostalo nakon Dantea zatim odlece isto..

Idemo Lucy u drugu bobru ova je gotova...Dante je porazen!
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 3 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Thu 19 Sep 2013, 00:25
Prelepa prestava nisi ni svesna koliko uzivam u ovome,i da umrem ovde nece mi biti zao Very Happy
Kao prvo svi nestanite odavde ja se borim sa Aoi a vi isparite,stewchoo mani me i izbaci ove idite tucite Kenseia dull

Druga stvar ja sam sve lepo naznacio kad smo poceli sta sam imao do detalja,dok si ti pomenula da si tamo stavila neki seal,koji bog ce ga znati?U najgorem slucaju ja treba da primim taj prvi napad jer nisam razmisljao,ali onda sam taj prvi od 700 dmg i primio i to je trebalo da odmah znam...a ne kosti se zabole u mene i skoro me ubile ali neeee ja to nisam provalio,pa nije to genjutsu Very Happy
Uglavnom smo bacili ceo dan,bezveze...igracu sutra of tog poteza,imam 300 health i gubim po 50 po potezu,tako?
Mokuro ja sam tebi trazio cigaretu,ali se ne secam da sam ti napisao negde da spojis samnom,ali ne bitno nisi i onako ovde,ali ubicu te sensei ubrzo ne brini...jer si me to naucio,za hladnokrvnost mogu tebi da zahvalim...
I poslednja stvar moje sage oruzije je seal u mene nije stvar koja se moze izcupati iz ruku. Very Happy
I Aoi vidi molim te da stavis tu karticu,a ima da ti odgovorim na onaj esej gde sam "arogantan". :p
Guts
Guts
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 3 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Thu 19 Sep 2013, 08:09
Lady Aoi dobra pobeda a sad da pobegnemo drugima, krenite sa mnom Aoi !

Svi polecemo
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 3 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Thu 19 Sep 2013, 11:14
Kao prvo imam neoboriv dokaz da si trazio da se spojimo.

Imam dokaz sa chata i ostali su bili tu kada si rekao da oces , Mikasa, Aoi, Lucy, Stewcha...Za svaki slucaj slikao sam taj deo kada si rekao i sve ostalo a i da nisam chat sve pamti pa lako moze se vrati taj deo kad smo pricali..Ovo je forummotio chat tako da sve sto se tu kaze i napise isto kao da je preko pm. ili slicno...

Tako da je vec kasno ja sam ti obuzeo telo a ti nemas nikakvu kontrolu nad njim...Cak i da si preziveo nekako sad je kasno je su te unistili to jest mene u tvom telu...


A sto se tice prve stavke svakako si izgubio...Ja sam cak znao koji seal je aktivan jer je aktiviran pre borbe zato sam i dosao u ovu borbu jer sam predpostavio da ces umreti zbog tvoje gluposti...

Video sam da si vec mrtav jer nisi citao sta je napisala i hteo sam iskoristim da ti uzmem telo...Ali nazalost unistili me zajedno sa njega..

Protivnik ima pravo da cuti za neke stvari kao to jer su vec aktivni a ti sto ne citas to je tvoj problem

Svakako Dante pogunio si vrlo lako...Aoi te je porazila samo sa osnovne napade a kamoli da porazi ti mene? Zavrsio bi te u jednom potezu...Ups i Aoi te je porazila u jednom potezu...

Hhahahahahah sto se tice sage tola uzmi ionako sam mu ja to dao kada je njegovo telo unisteno sage tool je ostalo...

Ali ne brinite uskoro dolazim u ove borbe sa novo telo jace od Danteovog...
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 3 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Thu 19 Sep 2013, 16:43
(Dante pada na kolena proboden kostima kroz citavo telo...gleda oko sebe i vidi Pedu,Raizena,Kenseia,Mokura,Aoi,Kraickom oka samog Raikena i S.-a i sve ostale mlade borce...


Pocinje da radi znake rukama i zaustavlja se kod poslednjeg i na posletku spusta ruke i stavlja  poslednju cigaretu u usta...)

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 3 Tumblr_mn5yssSMj31sob620o8_1280

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 3 Tumblr_mn5yssSMj31sob620o3_1280
Neka bilo je dovoljno...ovoga puta idem sam i ne vodim nikoga od vas sa sobom...ne zelim da i u ovom poslednjem trenutku budem gad kakav sam bi celog svog zivota...ostanite,zivite i dajte taj zivot za svoje snove...ja sam svoje ispunio ali ja vise nisam ja vec neko drugi,postao sam neka druga osoba...vise nisam onaj razigrani genin koji sanja da ce biti Hokage i zalim zbog toga,od toga je samo prasina u secanjima ostala  i ovaj trenutak mi odise na starog mene kog vec dugo nisam video(na licu su se usne namestile u osmeh i na njihovim ivica tekla je krv)...nisam bio dovoljno jak osveta i mrznja su me prevladale u meni,prema onima koji su me ucinili ovakvim jer su me ostavili samog i ubili sve koje su mi nesto znacili(ispod dantea zemlja polako puca i lanci proviruju iz nje)...Ovi su bas ne strpljivi(zatece mu se osmeh na licu)...Rokudo Yuudai,sensei zao mi je ako si se razocarao u svog ucenika,dao sam sve od sebe...zbogom svima,cuvajte dobro u vama jer ce vas ono spasiti...(skida traku konohe sa sebe i baca je dok ga lanci povlace u utrobu zemlje u duboki ponor pakla)


Vreme za trenutak prestaje sa svojim tokom,sunce pruza svoje zrake i dozvoljava vetru da peva,po poslednji put... 



Sponsored content

Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage) - Page 3 Empty Re: Dante(Hokage) VS Aoi(Takikage)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum