Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

OBAVESTENJE !!! Empty OBAVESTENJE !!!

Sat 19 Oct 2013, 18:18
*Shin se pojavljuje ispred Hokageove zgrade, sa parcetom papira u ruci, zatim kaci to parce papira na tablu za obavestenja, odmah pored Hokageove zgrade. Na papiru pise sledece

Obavestenje za sve clanove Konohe:
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

OBAVESTENJE !!! Empty Re: OBAVESTENJE !!!

Sat 19 Oct 2013, 22:06
Svim clanovima ove porodice.
Ovo vam pise Minato-sensei u odsustvu. Slusajte dragi moji shinobiji. Zasto ovo pisem u odsustvu (Nemam neta u RL do ponedeljka tj nisam imao net od juce oko 16h sve ono sto sam pisao ustvari je pisao Dante-sensei.)
Pa ovako da se okrenem odmah problemu. Kao sto vidite ja nisam zaboravio na vas iako sam postao Hokage, na zalost pre nego sto sam i mogao da zamislim desila se izdaja za koju svi znate. Ucitelji Yin i Jumive kao i studenti, a sada genini K, Himiko Yumi i Asuna Yuki su nas sve izdali i formirali organizaciju nazvanu Akatsuki sa samo jednom svrhom, a to je unistenje Sela Skrivenog u Liscu kao i moje ubistvo.
Clanovi Akatsukia nase Missing Ninje iskoristile su moje (RL odsustvo) i kidnapovali nove clanove koji su tek poceli da igraju, i sada to koriste protiv mene time sto njih zele da uvere kako ja i celo selo ne zeli da im pomogne, i kako smo ih napustili, a samim tim mene predstavljaju kao nesposobng Hokagea. Ja sam i u odsustvu mislio na vas, na zalost zakasnio sam jer su vec uhvatili Leta, znao sam da ce ovako nesto da se dogodi kada vi budete krenuli na misije, ali opet nisam mogao ranije da reagujem jer nisam imao NETA.
Ono sto vam je Shin gore napisao sam ja rekao da napise zbog dalje predostroznosti. Od sada pa na dalje nemojte izlaziti van sela, to ce biti dozvoljeno samo Danteu i meni. Potrudite se da sto vise sparingujete izmedju sebe unutar sela i da sto vise ojacate, a ja kao i Dante-sensei cemo vam u tome pomoci. To sto sam ja postao Hokage ne znaci da ja i dalje nisam vas Minato-sensei. Ja samo ne zelim da izgubim vase poverenje, i vasu veru u mene kao Hokagea. Ja cu uciniti sve u svojoj moci da vas sto pre ojacam i da sto pre odgovorimo na zlo koje je Akatsuki doneo.
Da vam takodje kazem, da ce oni iskoristiti sve mogucnosti i sva sredstva da vas uvere u to da ja mislim samo na sebe i da me je briga za sve vas. Zelece na svaki nacin da vam pokazu kako sam ja nesposoban i kako nisam dostoja titule Hokage jer ne mogu da pomognem svojim ninjama. Molim vas da se uzdate u sebe i svoje sposobnosti, imajte samopouzdanja i verujte u sebe i u mene, jer svako od vas u sebi ima Hi no ishi tj The Will of Fire.
Vas Minato-sensei
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum