Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Tajna sala Empty Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 12:16
Ovde se nalazi tajna sala koje je ispod Danteove kancelarije duboko u zemlji...za ovo mesto zna samo Dante i niko vise!


Tajna sala Military_laboratory_by_m_wojtala-d5ztxpf
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 20:33
(Ulazi i pokazuje ka stolu ka stolu)
Stavite ga i vezite sa lancima koji su na stolu...vezite mu ruke i noge...
Diablo.
Diablo.
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 20:37
Stavljam Splintera na sto i vezem ga lancima ... hmm da li ce ovo biti dovoljno ? Za svaki slucaj zabijam mu po jedan Kunai na svaki dlan !
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 20:39
*Ulazi za Danteom i nosi Splintera sa Diablom, onda prilaze stolu, stavljaju ga na sto i vezuju ruke i noge. Splinter je onesvescen ali Shin i dalje gleda u njega i obraca mu se sa manijakalnom facom i praznim pogledom

Hahahaha! Secas se kako si izdao selo, hm ? Sada ti se sve vraca.. PACOVCINO !

*Zatim uzima kunaije i sece mu prste na nogama a zatim zabija kunaije malo iznad zglobova toliko duboko da prolaze kroz njegove zglobove i zabijaju se u sto


Ti si Kaguya, zar ne ? Da vidimo kako ti ti prstici ponovo rastu. Ovo ce se desiti svakom ko izda ovo selo i moje prijatelje i ugrozi njihovu bezbednost.

*Na Shinovoj faci se mogu videti izlivi besa i zlobe. Oblizao je svoje usne, osetio je osecaj zadovoljstva dok je mucio ovog izdajnika. Zatim je pogledao u Diabla

Diablo, druze moj, imas tu cast, pridruzi mi se da pocnemo da seciramo ovog laboratorijskog pacova


*Zatim je poceo jako zlokobno da se smeje




Last edited by Shin Aburame on Mon 21 Oct 2013, 20:44; edited 1 time in total
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 20:41
(Prilazi stolu i pali cigaretu)
Neka izdaje sada...nastavite momci otkrijte tajnu kaguja gena(odlazi ka zidu i naslanje se na njega i uziva u cigareti)
Diablo.
Diablo.
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 20:43
Malo mi je zao sto ce jedan brat Kaguya da bude izlozen neverovatnoj patnji i boli ... cek cek , ustvari ipak mi nije zao , Muahhahahahha
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 20:48
(Ostaje hladan na sve jauke i samo nastavlja da p**i cigarete)
Diablo.
Diablo.
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 20:50
Hajde da krenemo 
-Pali cigaru koju je potajno ukrao od Dantea -
Shin ti idi donesi pilu ja cu krenuti od ociju
Uzimam Kunai i zabadam pacovcini u levu slepocnicu , zatim polako pravim polukrug 
U tom trenutku Splinter otvara oci , verovatno od boli zatim ponovo pada u nesvest !!
Kunaijem zavrsavam krug i vadim mu levo oko , Sta kazes Shin , nisam nista korisno skonto osim toga da ima stvarno ruzne oci .... Gde je ta pila ??
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 20:57
*Pogledao je u Dantea sa osmehom na licu, a zatim u Diabla odgovara mu


Ne. Imam bolju ideju... Prvo cemo mu odrati kozu sa stomaka, a zatim cete mi nabaviti malo soli, volim slanu pacovcetinu, a i zelim da cujem kako on vristi, zelim da cujem kako izdajica kuka, zelim da uzivam u njegovom bolu !!!!


*Oblizao je kunai koji je prethodno uzeo i krenuo je da mu dere kozu sa stomaka polako, uzivajuci u svakom milimetru koji je drao sa njega a onda ga je pogledao u oci bez trunke milosti i dalje sa osmehom na licu.


Dragi moj Splintere, nadam se da se kajes sto si izdao selo. Necu dopustiti da umres, ne brini ..... bez mnogo bola



Kratos
Kratos
Special Jounin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 20:59
Nosite vi moja jaja, nisam ja ovde napadajte duhove
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:01
(Krece hladnokrvno ka izlazu)
Zavrzite to moci,dajem vam odresene ruke ali nemoj da umre pre nego sto se ja vratim...
Kratos
Kratos
Special Jounin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:04
.!.
Diablo.
Diablo.
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:04
Koliko krvi !! Gde god stanem okliznucu se ! 

Tajna sala Laboratory
Shin ti si LUD ! Svidja mi se !!
Dok Shin skida njegovu kozu da ja krenem po ono sto smo stvarno dosli !
-Uzimam najtuplji kunai koji imam i krecem da mu rezem desnu nogu , dok Splinter place , clili , jauce i moli za milost u Diablovim ocima se moze videti neki sjaj , sjaj uzitka i zadovoljstva-
Kratos
Kratos
Special Jounin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:07
to mozda seces tvoju mamu, ja nisam ovde .!.
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:13
*Odjednom izadje iz transa i onda pogleda ponovo u Diabla


Zamalo da zaboravim sta si mi trazio, oprosti, zaneo sam se .


*Zatim se uputio da uzme neku kofu gde ce sipati svu tu krv, iz koje ce kasnije istrazivati, a zatim odlazi po zavoje koji stoje tu odma pored kreveta, da bi zavio njegovu nogu i zaustavio krvarenje tako da pacov ne moze da umre od krvarenja


Dragi moj Splintere, nadam se da uzivas , kao i mi hahahhaha!
Diablo.
Diablo.
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:19
Uzima Splinterovu nogu i stavlja je u mali frizidercic , 
To je to sto se tice DNK , Dante nije nista rekao da se ne mozemo zabavljati , rekao je samo da ga ne ubijemo , hahahahhahh
Sta zelis da mu radimo ?
Kratos
Kratos
Special Jounin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:19
hahahah i te kako uzivam. Uzivam gledajuci vas kako stvarate neku zaveru ..
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:22
*Pogledao je u Splintera kako lezi tamo bez jedne noge i cvili, krvarenje se malo zaustavilo, a zatim je pogledao ponovo u Diabla

Zelim da cujem jos vriske, ne daje mi dovoljno zadovoljstva. Sta mislis o tome da mu zabadamo kunai ispod noktiju, a onda da mu cupamo nokte ?


*A zatim mu pade nesto na pamet on se nasmeja , i brzo krenu ponovo ka Splinteru. Skinuo mu je Konoha headband , i na celu izrezao kunaijem rec  : "IZDAJICA"

Diablo.
Diablo.
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:28
,,IZDAJICA'' hmm , nije lose , ipak da sam ja bio u pitanju bio bi malo .. kako reci ... vulgarniji ali nema veze .
-Uzima rakiju sa stola i poteze dobar gutljaj-
-Zatim pravi poprilicnu posekotinu na splinterovoj ruci i pljuje tu rakiju po rani-
Baca pogled prema Shinu i namrgodjeno kaze , ako nastavi ovako da vristi ima da izgubim sluh , zar ne mozemo jednostavno da ga ubijemo .... cek cek i resimo ga muka , bolje da sluh izgubim , hahahahah
Felicita Fullbuster
Felicita Fullbuster
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:34
hahahahahhahahaa
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:37


*Pogleda u Diabla i poce zlokobno da se smeje


Hahahahah ! Svidja mi se tvoj nacin rada, moram priznati, ali imam jednu ideju, ako ikada pobegne odavde (cisto sumnjam) pokidacu mu sve zube i iscupacu mu jezik, tako da nikada nece moci nikome da kaze za ovo, hahahahaha !


*Poceo je zlokobno da se smeje zatim je prisao Splinteru i poceo je da mu vadi zub po zub, sto je sporije mogao da bi bol bio veci, malo mu je podigao glavu da se ne bi ugusio u sopstvenoj krvi. Nakon sto je pocupao sve zube, uzivajuci u vrisci koju je Splinter pravio, poceo je da mu sece jezik


Ovo je divno, nikada nisam uzivao ovoliko. Ovo ceka svakog iz Akatsukija ne samo tebe, pokazacu vam da nismo toliko mekani kao sto mislite, hahahahahaha !
Diablo.
Diablo.
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:42
Upravo razmisljam da mu odsecem jednu privatnu stvar ali ne zelim da budem banovat pa ce mo to da preskocimo ...
Uzimam kunai i krecem iz usta da mu secem obraze i pravim mu oziljke kao sto ima Joker !
Kakva ironia sada ces da budes nasmean dok patis i jauces xDD
Zatim vadim ovo malo zuba sto mu je ostalo !
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:48


*Nastavlja da se smeje dok maltretira Splintera a i ocaran je Diablovim muciteljskim skilovima


Diablo, druze moj, mnogo mi se svidja tvoj nacin maltretiranja, dacu ti novi nadimak... Mucitelj Diablo, hahahah !


Inace, kada smo kod ideja za mucenje imam predlog hajde da mu polomimo kolena ?


*Lagano se pomera nize ka Splinterovim nogama i prilazi kolenima, zatim skace u vis i pada svom tezinom i silom na njegovo jedno koleno uz zvuk tupog udarca koji se siri kroz sobu uz Splinterove jauke i plac


Diablo, dajem tebi cast da mu radis sa drugim kolenom sta ti je volja ...
Diablo.
Diablo.
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 21:54
NI tvoje muciteljske sposobnosti nisu lose , gde si trenirao , po nacinu razmisljanja rekao bi Rusija ili Severna Koreja 
Uglavnom daj da sredim to koljence
Uzimam metalnu sipku i udara Splinterovo koleno uz zvuk Booooong
do sadasnja istrazivanja pokazala su nam :

Tajna sala AAYgrw2_700b_v1
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 22:17
*Pogleda u Diabla sa ogromnim sirokim osmehon ma licu

Nigde nisam trenirao, jednostavno pustam masti na volju... A sta je sa tobom ?
Sponsored content

Tajna sala Empty Re: Tajna sala

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum