Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Diablo.
Diablo.
Genin

Tajna sala - Page 2 Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 22:23
Mene je trenorao neverovatni majstor Mah -Kim Su Jong iz Istocnog Sarajeva ... Ali uglavnom dok sam gledo pokemone na TW ... ali da ne skrecemo sa teme 
Sta mislis za ovog pacova , da li je fizicki moguce naneti mu jos boli ?
Kratos
Kratos
Special Jounin

Tajna sala - Page 2 Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 22:31
hahahahahahhahhahhhahahahahahahahhaa
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Tajna sala - Page 2 Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 22:50
Naravno da je moguce, sve je moguce. Hajde, reci mi, imas li neki predlog ?
Diablo.
Diablo.
Genin

Tajna sala - Page 2 Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 23:02
Huh malo me smorilo ali ajde ... 
Secem ti Desnu ruku , da ne mozes da ostris kunai !! --> If u know what i mean xDDD
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Tajna sala - Page 2 Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 23:20
*Doneo je kofu ispod rane iz koje je curila krv nakon sto je ruka isecena a onda je zavio tu ranu da vise ne bi krvario da ne bi izgubio krv, a zatim sipa u neku teglu koju odlaze na policu


Odlicno, sada cu imati njegovu krv za dnk i za eksperimente kada budem bio dovoljno spreman za to ...


*Zatim pogleda u Diabla :


Sta cemo sledece da mu radimo ? Razmisljao sam da ga obesimo za noge da visi na glavacke i onda da ga jos maltretiramo ?
Diablo.
Diablo.
Genin

Tajna sala - Page 2 Empty Re: Tajna sala

Mon 21 Oct 2013, 23:24
Odo ja da se istusiram i nesto da jedem , ostavljam sve tebi , kad dodje Dante reci mu da mi ostavi koju cigaru kod sanka ...
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Tajna sala - Page 2 Empty Re: Tajna sala

Tue 22 Oct 2013, 03:13
(Felichita nema pristup ovde i zato upzoravam KO SLEDECI OVDE BUDE PISAO BE MOJE DOZVOLE PROCICE GORE NEGO SPLINTER!)

(Silazi sa cigaretom u ustima i sretnuvsi Diabla dade mu znak da se ga ceka u kacelariji,a on. nastavi dalje niz stepenice)
(Vec na dnu stepenista opazi vise nepoznatu osobu kako visi. naopacke i Shina kako mula nesto)
Shine pridruzi se Diablu gore(rece smireno i nastavi da hoda ka naglavacke okrenutom Splinteru ne skrecuci pogled sa njega).
Koliko vidim momci su malo preterali,ali nemoj im zameriti...(sharingan mu je sijao zedan moci i on stavi cigaretu Splineru u usta i sapnu mu na uho-Da si makar i bio izdajnik,ali na zalost svi moramo podneti svoje zrtve,ja tragam za savrsenim svetom...svetom bez bola,patnje,suza i tuge,zarad toga ljudski zivot je nebitan....slazes li se?)(Potom ustavsi odsece mu glavu ni ne cuvsi odgovor...i nacinjuci paklu nastavi ka kaceariji)
Shin Aburame
Shin Aburame
Genin

Tajna sala - Page 2 Empty Re: Tajna sala

Tue 22 Oct 2013, 15:46
*Shin je pre svega ovoga napustio kancelariju i obratio se Danteu :


Ako ti budem trebao, bicu gore, vidimo se .


*Zatim je pogledao ka Splinteru koji je visio naglavacke sa osmehom na licu, bio je vec polumrtav i izmucen do ludila od strane Shin-a i Diabla
Kratos
Kratos
Special Jounin

Tajna sala - Page 2 Empty Re: Tajna sala

Tue 22 Oct 2013, 16:07
hahahahahhaha .!.



O da .. shin trebace ti dante, trebaces i ti njemu .... molicete me za zivot!
 

Inace nisam radio putovanje a i bio sam u borbi ... tako da cao orevuare ..
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Tajna sala - Page 2 Empty Re: Tajna sala

Tue 22 Oct 2013, 20:30
(nisam tu) Splinter racuna se da si ovde jer ako je borba u prijateljskim borbama (kao sto jeste) onda se racuna da si tamo gde si zadnji put postao

Iso kao da si rekao npr: nisam ovde ja sam u forumskim igrama (nisam tu)
Diablo.
Diablo.
Genin

Tajna sala - Page 2 Empty Re: Tajna sala

Tue 22 Oct 2013, 20:53
al ti ga Hanzo suknu
Sponsored content

Tajna sala - Page 2 Empty Re: Tajna sala

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum