Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glavna sala

+4
Akira
Danteo Uchiha
Sassori
NNW Consai
8 posters
Go down
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 16:56
(Zapali cigaretu sa smeskom)
Sta je sad toliko smesno?
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 16:58
(Hashirama pokusava da suzdrzi smeh brisajuci suze)

Mali... Smesno mi je ta rec "Mali". Odnosno ne rec, nego upotreba... Pa daj covece, da li se salis sa mnom?

(Odjednom se uozbilji)

I sta ti bi da napadnes selo?
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 17:06
(-. -)


Da...napusta prostoriju xDD
Erza
Erza
Jounin

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 17:09
(Ušla je unutra, noseći neku knjižicu u levoj ruci. Osećala se pospano i bezvoljno. Odmah po ulasku primetila je Hashiramu za stolom i prišla mu normalnim, ujednačenim korakom. Dantea, koji je prošao pored, je iskulirala.)

Tebe tražim. Trebam nešto do... izvan Karasua. Pa ako bi mogao da mi pomogneš da izađem.

(Mahnula je sebi ispred lica, oteravši dim od sebe. Smetalo joj je to.)
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 18:03
Sto prolazis tako pored mene,nisam ja kriv sto je mrtav!
Kao da sam hteo da se to desi(ugasio je cigaretu na vratima)


Nema napustanja organizacije(pogledao je ka Hashirami),dok ne obezbedimo izlaze,necu da mi se onaj Minatov izrod usunja ponovo,taj mali nitkov ce da plati...(izasao je napolje)
Erza
Erza
Jounin

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 20:30
(Bacila je onu knjižicu besno preko sobe za njim u već zatvorena vrata i ostala tako da gleda u ta ista vrata.)
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 22:01
(Pogledao je ka Danteo-u i namignuo odgovarajuci saljivo)

Vazi sefe!

(Onda je pogledao ka Erzi i nasmejao se)

Zdravo, poznata devojcice. Kazes da ti ja trebam?

(Pogledao ju je malo ozbiljnije) 
Erza
Erza
Jounin

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 22:25
(Smirila se i okrenula ka Hashirami)

Da, htela sam malo da izađem napolje, razbistrim misli. Nisam znala da je to toliki problem.

(Prekrstila je ruke i pogledala ka njemu)
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 22:32
(Pogledao je u Erzu i pomislio : "Simpaticna je dok se duri, moram je pustiti da ostane takva jos malo". Stavio je noge na sto i zabacio je glavu pozadi, gledajuci u plafon, prosao je prstima kroz svoju kosu, protegao se a onda se ponovo normalizovao, seo je pristojno i pogledao pravo u Erzu ozbiljnim pogledom)

Moras shvatiti zasto Danteo ne dozvoljava izlazak iz Legion-a. Nego, reci mi tvoje ime? Za godine te ne bih pitao jer nije pristojno pitati jednu damu za godine, ali rekao bih da si dosta mlada...
Erza
Erza
Jounin

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 22:48
Baš naprotiv, nisam toliko mlada koliko misliš, a i zar je bitno koliko imam godina?

(Upitala ga je i pogledala ga sumnjičavo, ne očekujući ujedno odgovor. Odlučila da zanemari taj ispad i fokusirala se konkretno na temu zbog koje je i došla.)

Pa ako bi ti upotrebio svoj spejs tajm da me izvedeš napolje, kako bi to ugrozilo organizaciju? Možda bih ja mogla da nastradam, ali nije me briga.

(Skrenula je pogled tokom izgovaranja kraja poslednje rečenice)

Dantea i onako interesuje samo organizacija. Svi zadovoljni.
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 22:53
(Hashirama je bio veoma ozbiljan, uputio je gorak pogled ka Erzi, progutao je knedlu, ustao je i udario pesnicom u sto, onda se obratio Erzi jako smirenim glasom)

Ne govori da ces poginuti. Vise niko nece poginuti dok sam ja ovde. Niko od mojih prijatelja i niko od mojih saboraca. Ako izlazis sa space time izlazimo zajedno i idem gde i ti, pratim te u stopu. 

(Zatim je seo ponovo na stolicu, prekrstio noge i smirio se, uzdahnuo i proverio svoj puls, nakon toga, nastavio je da razgovara sa Erzom)

Oprosti mi zbog moje reakcije... I ne govori da Danteo-a zanima samo organizacija, sta vise, on je dobar covek i brine za svoje ljude.




Erza
Erza
Jounin

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 23:12
(Nije htela da komentariše ništa vezano za Dantea, prema kome očigledno nije delila isto mišljenje. Shvatila je da je malopre rekla jednu donekle i glupost iz razloga što njen izlazak uopšte ne mora da bude opasan po ikoga. Više nije bilo jasno oko čega se toliko opterećuju. Ako je ta osoba koja je ubila Jellala, mogla lagano da uđe, bivstvovanje unutar organizacije neće pružiti veću sigurnost od šetanja šumom par kilometara dalje. I ako je toliki baksuz da se baš sada nakon već skoro dve nedelje tišine, desi neki sličan napad, neka joj se onda desi. Htela je da izađe napolje, isto okruženje je počelo da je izluđuje. Iste osobe, isti miris (čitaj:smrad), želela je da bar na pet minuta bude negde drugo, a ne ovde, u ovoj situaciji, pod ovim okolnostima. Najednom joj je još više počinjao nedostajati Jellal. Čak je ni preterana reakcija Hashirame nije prenula iz razmišljanja. Shvatila je da predugo gleda u istu tačku negde podno stola za kojim je sedeo Hashirama, pošto je nastupila tišina, pa se cimnula i naglo podigla glavu, uputivši mu neki 'izgubljen' pogled na kratko.)

Samo hoću da izađem, to je sve. Ne moraš da me pratiš, nema razloga.
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 23:30
(Hashirama je sedeo na stolici, smiren. Primetio je da nesto nije u redu jer je osetio veliku uznemirenost u dramskoj pauzi koja je usledila izmedju njihovog razgovora koji i nije tekao bas najbolje zbog Erzinog loseg raspolozenja. Hladan vetar je prozimao prostoriju, osetio se neprijatno, gledao je Erzu kako stoji, zeleo je nesto da izusti. Jednu rec. Ili recenicu. Nebitno, samo je zeleo da kaze nesto da joj bude bolje. Nije mogao. Jezik mu se zamrsio. Mozak je upao u stanje hibernacije, zatvoren u jednom vremenu. Oko njega sve je crno. Setio se svega sto se ranije desavalo. Znao je da je Erza bila zena Jellal-a i da tuguje jako zbog njegove smrti, ali nije zeleo da je na to podseca, nesvestan toga da ona o tome ustvari sve vreme i razmislja. I dalje razmislja o proslosti, zarobljen je u prokletoj proslosti. Vetar sve jace duva kroz otvoreni prozor, u prostoriji je nastala neprijatna tisina obavijena zvizdukom vetra koji hrli sa planinskih venaca. Napokon, on je smogao snage da ustane i zatvori prozor. Zatim je prisao Erzi, skinuo je svoj prsluk i prebacio ga je preko njenih ledja. Eto je! Moc govora se vraca, obratio joj se prijatnim glasom, skoro pa da je i saputao)

Mislim da znam o cemu razmisljas, Erza. I mene muci mnogo stvari, znam kako je u tvom srcu kada izgubis nekog tebi dragog, a ova prostorija i ovo mesto uopste ne pomaze dok pokusavas da zaboravis tako nesto, ili makar da prebolis. Prebacicu te pomocu space-time-a gde god ti zelis, ali moras biti sa mnom sve vreme. Je l' okej?

(Napravio je nesto sto lici na osmeh, iako nije bio u stanju da se smeje, hteo je da pomogne Erzi da se oseti bolje.)
Erza
Erza
Jounin

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Fri 22 Aug 2014, 23:57
(Protekla dešavanja su je učinila emocionalno slabom, što nikako nije volela da pokazuje pred drugima. Nekad jednostavno nije mogla da se suzdrži pa bi sebe prekoravala zbog toga, pošto bi se povukla u svoje odaje ili negde dalje od ostalih. Znala je kako je svi posmatraju zbog njegove smrti i to ju je živciralo. Sažaljenje, sažaljenje i sažaljenje - samo to je mogla da pročita na njihovim licima. Najviše je volela kada je sama, gde je niko ne vidi, gde može da se bez ustezanja izviče i isplače. Ovaj izlazak napolje je trebao da ima isti cilj, ali svakako ne bi mogao u slučaju da Hashirama krene za njom, a kako joj se činilo, možda je i postojala mogućnost da se izvuče nekako sama na neko vreme, ako bi mu rekla. Znala je da bi razumeo. Jedini problem je bio u tome što njoj na pamet nije padalo da išta od toga prizna. Malo se osećala nelagodno zbog poteza sa prslukom, razmišljajući čak  da ga otrgne s sebe i pobegne odatle, ali bez obzira što joj je to bio prvi nagon, nije to uradila. Klimnula je jednom kratko i ugrizla se za usnu, kako bi se na neki način izvukla iz tog stanja u kom se nalazila.)

Dobro sam ja.

(Prošaputala je to isto odgovorivši mu uz nešto izražajniji osmeh od onog koji je on uputio njoj. Ako ništa, bar je bila majstor u tome da u trenutku promeni raspoloženje prividno na bolje.)

Ako nemaš nekog većeg posla, ja bih da to bude što pre.
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Sat 23 Aug 2014, 00:05
(Vetar je poceo toliko jako da duva da je otvorio ponovo prozor. S obzirom da je Hashirama upravo dao svoj prsluk Erzi njemu je bilo veoma hladno, poceo je da se trese tako da se pribio uz Erzu, gledajuci je pravo u oci, razmisljao je : "Da li da je zagrlim? Ili mozda cak i ..... poljubim?", odjednom, otrgnuo se iz svojih glupih misli i nagona, poceo je da kune sam sebe: "Kretencino glupa, pa zar koristis ovako gl*p momenat i njeno slabo emocionalno stanje za svoje licne zelje i nagone? Skote!".. Ipak je samo ostao pribijen uz nju, gledao ju je jos malo, pa se nasmesio. Prostorija je postajala sve hladnija a Hashirami je pocela da drhti vilica.)

Heh, ocekivao sam da ces baciti taj prsluk na pod i verovatno mi zalepiti samarcinu. Pametno je sto nisi bacila jer ovde je neverovatno hladno, ali za samar nikada nije kasno...

(Zakikotao se malo, ali ubrzo je stao, procistio grlo i okrenuo se ka prozoru)

Ah, imas srece sto je ovde ovako hladno, verovatno bih poceo svoje glupo i dosadno predavanje o tome kako nije dobro zuriti, ali ovde je previse hladno, a onom prozoru je potrebna popravka. 

(Ponovo se okrenuo ka Erzi, i dalje pribijen uz nju, gledao ju je pravo u oci par sekundi sa ozbiljnim izrazom lica, a onda je izustio)

Reci mi, gde zelis da idemo, hm?
Erza
Erza
Jounin

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Sat 23 Aug 2014, 00:30
(Jedva da je prešla preko činjenice da ima njegov prsluk na sebi, al ta njegova neposredna blizina, bez obzira što je postalo stravično hladno, ju je toliko iznervirala i da je bila dobre volje verovatno bi ga napala odmah, a ovako gledajući na okolnosti, pogotovo njeno stanje, uputila mu je samo jedan namršten pogled koga je pratilo skidanje njegovog prsluka s nje.)

Uzmi nazad. Hvala.

(Rekla je što je neutralnije mogla, stavila mu prsluk preko ruke i odmakla se od njega korak-dva. Prekrstila je opet ruke, ali ovoga puta zato što je bilo hladno.)

Nemam određeno, negde gde bi bilo prijatno boraviti, prošetati. Ti poznaješ ovaj kraj bolje od mene...

(Gledala je svuda samo ne prema njemu.)
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Sat 23 Aug 2014, 00:45
(Hashirama je uputio razocaran pogled ka prsluku, zatim podigao je glavu, gledajuci u Erzu. Bio je tuzan ali i ljut jer je koristio jako pogresan trenutak da ucini tako nesto, osetio se ukaljano, bezdusno i bezosecajno.)

Erza... Oprosti mi. Jako pogresan trenutak. Nemoj da stvaras lose misljenje o meni. Nisam ja valjda toliko los lik...

(Pogledao je tuzno u pod. Ponovo je dobio flesbek, probao je sto pre da ga se otarasi, ugrizao se za usnu. Ugrizao se toliko jako da ju je rasekao i krv je potekla niz nju, slivajuci se niz njegovu bradu. Nije smogao snage da pogleda Erzu u oci jer je imao osecaj da ju je uvredio svojim, donekle necasnim namerama, ako se uzme u obzir stanje u kojem se ona nalazi. Zeleo je da uradi sve samo da ona ne misli da je on sebicni kreten koji je pratio svoje zelje i potrebe a zanemario njenu bol zbog gubitka voljenog muza. "Degeneriku, umri!!", povikao je u sebi, jako, najglasnije. Uzdahnuo je a onda otisao do prozora, primetivsi da se Erza smrzava, ali ne zeli da prihvati prsluk jednog obicnog idiota. Toliko je povredjena da bi se pre zaledila nego prihvatila bilo sta od tipa kao sto je on. Proklinjao je sebe. "Kretenu! Koliko ljudi je umrlo, ti si trebao biti taj! Bezosecajni skote!", pomisljao je u sebi dok je oblacio prsluk. Kada je zavrsio uradio je par handseal-ova i na pokvarenom prozoru se pojavilo mnogo korenja koja su ga prikrila, tako da vise nije bilo hladnog vazduha u prostoriji. Ostala je samo neprijatna atmosfera. Hashirama je poceo da razmislja, da razmislja gde bi mogao da je odvede da zaboravi na sve. Setio se, napokon i on nesto pametno da smisli, do sada se nije proslavio svojim idejama. Prisao je Erzi i bez reci stavio svoju ruku na njeno rame, odjednom, oboje su nestali.)
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Sat 23 Aug 2014, 03:44
(Hashirama se pojavljuje zajedno sa Erzom, drzeci je za ruku. Cim su se stvorili, pustio je njenu ruku i pogledao da li u drugoj jos uvek drzi ruzu. Nasmejao se kada je video ruzu. Skrenuo je pogled sa nje i pogledao je lepoticu koja je stajala ispred njega pravo u oci, ozbiljnim pogledom)

Hvala ti za divno vreme provedeno sa tobom. Nadam se da si uzivala i da cemo ovo ponoviti nekada. Ja sada moram ici. Ne napustaj Karasu dok mi se ne javis, molim te. Odmori se malo, ja moram da idem nesto da obavim. Lepo spavaj.

(Hashirama joj se nasmesio, ovoga puta stvarno iskreno i od srca. Zatim se okrenuo i izasao iz prostorije ostavljajuci Erzu u njoj)

Sponsored content

Glavna sala - Page 3 Empty Re: Glavna sala

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum