Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druga disciplina

+3
Himiko Yumi
NNW Game Master
Stewcha
7 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Druga disciplina Empty Druga disciplina

Sun 15 Dec 2013, 13:19
Vreme je za drugu disciplinu. U ovoj disciplini je vazna izdrzljivost i snalazljivost!


Na terenu je ogroman vodeni balon. Neka svi borci iz timova koji zele da ucestvuju u ovoj disciplini istupe i udju u vodeni balon.
Cilj ove igre je poraziti jedne druge onseposobiti, skinuti ceo health, pogoditi ili izbaciti iz balona.

Ali nije lako zbog vodenog pritiska vasa snaga, brzina i preciznost je 0. Tako da ce vam biti teze a i svaki potezom cete gubiti po 100 health jer ne mozete da disete u vodi. Tako da vam je vreme ograniceno imate samo nekoliko poteza.


Inace na svakih 100 health kojih skinete nekom ili vise njih dobijete 1 poen. Ukoliko skroz skinete health i porazite osobu neku iz jednog poteza dobijate 10 poena. Ukoliko osobu skroz izbacite iz balona ona automatski gubi a vi dobijate 10 poena.

Pobednik ove igre je onaj ko skupi najvise poena i jedini ostane u balonu.


Igraci koji zele da ucestvuju neka dodju ovde i neka bacaju kockicu takvim redom ce napadati i igrati poteze.
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Sun 15 Dec 2013, 13:25
Za moj tim zelim opet ja
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Sun 15 Dec 2013, 13:25
Član 'Himiko Yumi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Druga disciplina Kockic11
Rezultat :
Druga disciplina 217
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Sun 15 Dec 2013, 13:37
Sasuke msm da si ti najkompatibilniji za ovu disciplinu u nasem timu
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Sun 15 Dec 2013, 19:15
Ispred tima Hosura cu biti ja ovoga puta.
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Sun 15 Dec 2013, 19:15
Član 'Minato Namikaze' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Druga disciplina Kockic11
Rezultat :
Druga disciplina 417
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Sun 15 Dec 2013, 19:19
.....
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Sun 15 Dec 2013, 19:19
Član 'Sasuke Uchiha' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Druga disciplina Kockic11
Rezultat :
Druga disciplina 217
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Sun 15 Dec 2013, 19:20
Neka igra Himiko pre mene
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Sun 15 Dec 2013, 19:54
H: 650 -100
E: 800
C: 1500 -630

Ja sam Suiton master tako da ce ovo biti zanimljivo. Sobzirom da smo svi u vodi, ajkule ce vas naredna dva poteza napadati bez prestanka. A sobzirom da su one sacinjene od vode i ako ih unistite one ce se opet regenerisati. Tako da su vam je ovaj dmg zagarantovan. Jedini nacin da izbegnete ovaj napad je da izadjete iz vodenog balona. Ja cu svakako samo u ovom potezu izgubiti 100 HP.

Suiton:Goshokuzame!
Druga disciplina 190lv_zps67a9b648
Ali ojacacu ovo. Tako da ce dmg prvog napada biti 750, a odmah posle ajkule zagarantovano nanose dodatnih 500 dmg. Naravno ja cu se potruditi da nanesem jos stete u sledecem potezu. Very Happy Pitacete se takodje kako mogu dve ninjutsu tehnike da odradim, pa prosto je ova jedna tehnika spada u DMG tehnike vode, a druga spada u efekte vode.

Suiton:Sensatsu Suishō!
Druga disciplina Sx1u
PS. Ako admin bude rekao da ne mogu te dve vodene tehnike da odradim, onda cu poslednju tehniku zameniti klon tehnikom. Klonove cu stvoriti ispred balona i odmah im prebaciti po 160 cakre svakom. Ako drugi vodeni napad ne budu uvazene onda cu imati 420 cakre, a ako vodeni napadi budu uvazeni onda cu imati 870 cakre.
Druga disciplina 4ur4
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Mon 16 Dec 2013, 09:40
Health:800 -100
Energy:850
Chakra:1000 -60

Dobar potez Minato ali necu se jos predati.Ovu disciplinu ces osvojiti jer si suiton master. Gledano da nas ima dvoje a ti si stvorio 5 ajkula. Verujem da su 2-3 otisle na nas.
Inace druga tehnika je jedan slot a balon veliki nece raditi na dva protivnika daleko smo mi. Tako da gledano da nisi tacno definisao koga napadas sa igle mene ili Sasukea a igram pre njega iskoristicu tu rupu i prednost da racunam da igle idu na njega a ne na mene.

Gledano da je snaga, preciznost i brzina svima na 0 zbog vodenog otpora ja aktivniram sharingan tako da mi se brzina povecava. Sto znaci da sada imam prednost u brzini koja je u level 50 dok je vama lvl 0. Kako sam lvl 200 napadi lvl 200 su nista za mene da izbegnem ispada kao da sam lvl250.
Uz to moji napadi su manji tako i brze izvodljivi nego tvoji lvl200 pre cu ih uradim nego ti ajkule zbog sharingana (tvoj napad je lvl 200 i vise jer si radio vise tehnika a moj sharingan je lvl100 tako da imam prednost da mogu izvedem napade do lvl100 u odnosu na tebe kao da sam igrala pre tebe) tako da samo postajem nevidljiva jer imam prednost tako da ovaj napad tvoj nece raditi na mene jer ne mozes vidis. Uz to radim i skriveno nesto.
Ne mozes me napadnes jer ne znas gde se nalazim.
Gledano da smo u vodi samo ce igra svetlosti i transparentnost vode uciniti da me stvarno ne mozes naci uopste.

Druga disciplina Ftf9
Druga disciplina 49dz
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Mon 16 Dec 2013, 18:05
Igrate ovo do veceras vam istice 24 sata nakon toga cese zatvoriti disciplina.
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Mon 16 Dec 2013, 20:43
H:200
E:200
C:550-30-30
Zamenom izbegavam iglice zatim gadjam mianta genjutsuom ali sam porazen izlazim nakon toga iz balona ili me pogadjaju ajkule*
Druga disciplina Pdp2

Druga disciplina 86cj
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Tue 17 Dec 2013, 02:59
H: 550
E: 800
C: 870 -570

Hah i mislio sam da ces uraditi nesto slicno Himiko. Zato sam se i pripreio. Sobziron na to da smo mi u vodi ti svakako ne mozes izvoditi napade vatre unutar ovog vodenog balona. Pokusacu ovo da zavrsim sto je brze moguce.

Shadow clone jutsu!
Druga disciplina 4ur4

Klonovi u samom startu od mene dobijaju 160 cakre. To je ukupno 480 koju dajem klonovima. Ja na transfer tehniku koju mogu da koristim umesto Clone Charge da bih im prebacio cakru ne koristim ni jedan slot zbog svog klana. Sobzirom da smo usli u balon i ja nisam napisao da se pomeram sa mesta gde sam usao, a to bi bilo na najdubljoj tacki balona tj pri zemlju. Klonove koje sam stvorio rasporedjeni su na tri strane ovoga balona, a ja na cetvrtoj. Zato cemo sada aktivirati ovu tehniku zajedno, i ona ce zahvatiti ceo balon. Tako da ovo ne mozete izbeci.

Fuin!
Druga disciplina Vrx
Takodje dodatni dmg koji ide na vas je 500 od ajkula. A genjutsu izbegavam svojim nabojem cakre.
Druga disciplina Eu8r

PS. Odigrao sam kasno jer Sasuke nije igrao ranije.
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Tue 17 Dec 2013, 10:23
Health:700
Energy:850
Chakra:940


Igraj ja svakako radim skrivene i dalje (zato su mi i vrednosti skrivene)
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Tue 17 Dec 2013, 13:45
Cek pa nema sta skriveno da se radi. Gotovo je. Ovaj napad nisi mogla da izbegnes jer je piramida obuhvatila ceo balon. Nemas gde da pobegnes.

Msm neka kaze admin, ali protiv te tehnike ne mozes da se odbranis. Unutar barijere se nalazis. To nije neki tip napadackog ninjutsua tako da se ne moze negirati.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Tue 17 Dec 2013, 13:55
NNW Admin i Stewcha:

Igrajte normalno. Mislim Minato sad igra. kada zavrsite kako mislite sve cemo reci.
Conte
Conte
Academy Student

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Tue 17 Dec 2013, 13:59
greska u minatovom potezu..

Minato ne moze da stvori klona i da mu odma prebaci chakru kao sto je to rekao.. vec mora da koristi u sledecem potezu transfer tehnuku koom ce da prebaci svoju chakru i time ce da jedan slot zauzme, za taj prenos. Ukoliko hoce da prebaci chakru na 2 klona, onda mora 2 slota da koristi za transfer tenhiku.... tako da minatovi klonovi nemaju chakre


*Pravilo za uzumaki moze da smanji po 1 kombinacioni slot na svaku barijeru i seal tenhiku.. Ali najmanje moras 1 slot da koristis, a ne 0 ... Sto znaci da ako ti je seal tehnika zauzima samo 1 slot, sa uzumaki sposobnostima ce zauzimati isto 1 slot
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Tue 17 Dec 2013, 14:09
Lako presudili smo:

Minato nije imao dovoljno slotova a nije ni koristio tehniku da prebaci chakru sto znaci da piramidu nije ni uradio. Ali isto tako potrosio je slotovte na napad koji nije mogao uradi tako da mu nije ostalo slotova da se odbrani od genjutsua jer je to zadnje radio.

Sasuke je Minato skinuo 400 damage a piramida nije uradjena tako ce se voditi.

Minato je izgubio ovu disciplinu jer mu je u ovom potezu ostalo 50 healta samo i posto muse oduzima -100 znaci da u ovom potezu odmah gubi.

Ova igra je gotova. Posle cu napisati ko je koliko poena dobio.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Tue 17 Dec 2013, 14:10
A nema veze mene stvarno mrzi da igram sada. Eto neka pobedi Himiko. Stvarno nemam zivaca da se sada bakcem sa njom.

LOL sad je sve nesto WTF taman sam hteo ovo da napisem. Hahaha svakako bih je pustio da pobedi jer me mrzi da igram lol.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Tue 17 Dec 2013, 14:21
Ova disciplina je gotova prema tome evo rank lista:

Namikaze Minato je uzeo 10 poena (sasukea je ibacio iz jednog poteza)
Sasuke je uzeo 2 poena (Minatu je skinuo 200 healtha genjutsu je bio 400 damage ali pre toga ostalo mu je bilo samo 200 healtha)
Himiko je uzela 12 poena (10 poena je dobila jer je jedina ostala u balonu, u prvom skrivenom potezu njenom minata je napala macem i skinula mu 200 healtha on nije izbegao jer radio piramidu.)

Kad izracunamo Minato je zapravo izgubio odmah nakon sasukeovog poteza tako da piramidu i nije mogao da uradi jer mu se taj potez oduzelo 100 healtha od davljenja zato je i izgubio)


Prema tome pobednik ove discipline je Himiko Yumi. A evo je i rank tabla:

1.Kurono no tenshi team (6 poena)
2.Hosura team (4 poena)
3.Lisce 1 team (2 poen)
Sponsored content

Druga disciplina Empty Re: Druga disciplina

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum