Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treca disciplina

+3
NNW Game Master
Kotetsu Endo
Stewcha
7 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Treca disciplina Empty Treca disciplina

Tue 17 Dec 2013, 14:28
Ova disciplina je malo drugacija. Nije bitan ni lvl ninje, ni moc niti nista nego samo cista strategija. (dozvoljena su oruzja koja koriste samo cist damage od ostrice)

U ovoj igri ne postoji lvl ninje. Borite se samo sa 2 oruzja koja izaberete (jedan mac recimo primarni i jedan sekundarni) pored toga imate pravo na samo 3 itema da izaberete koje cete koristiti.
Isto sve sposobnosti su vam na 0.
Kao i tehniku weapon block i speed dodge.



Svi imate samo:

Health:500
Energy:500

Borci koji zele da ucetvuju neka se prijave ovde po jedan iz svakog tima. Bice im nasumicno rasporedjeni protivnici. Posto vas ima samo troje ovo ce biti battle royale. Svi troje cete se boriti u isto vreme!!!!
Dobijate poene koliko kome skinete healtha na svakih 100 healtha koje skinete nekom dobijate 1 poen.
Pobednik je onaj ko skupi najvise poena.
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Tue 17 Dec 2013, 19:15
ev ja cu to za moj tim
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Tue 17 Dec 2013, 19:30
.
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Tue 17 Dec 2013, 19:30
Član 'Hanzo Hasashi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Treca disciplina Kockic11
Rezultat :
Treca disciplina 417
Sassori
Sassori
Academy Student

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Tue 17 Dec 2013, 20:57
Ja cu za tim Hosura
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Tue 17 Dec 2013, 20:57
Član 'Izuna Uchiha' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Treca disciplina Kockic11
Rezultat :
Treca disciplina 315
Asura Uzumaki
Asura Uzumaki
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Tue 17 Dec 2013, 21:05
Za tim kuro no tenshi.
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Tue 17 Dec 2013, 21:05
Član 'Asura Uzumaki' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Treca disciplina Kockic11
Rezultat :
Treca disciplina 315
Sassori
Sassori
Academy Student

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Tue 17 Dec 2013, 21:11
Dajem prednost Asuri da igra pre mene
Ace
Ace
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Tue 17 Dec 2013, 21:28
ma daj Izuna hteo sam ja ovu .. jbg nista .. Kasno sad dull
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Tue 17 Dec 2013, 21:42
hp:500
en:500-10
bacam Treca disciplina Zfj9(komada 1) ispred mene
(ostali deo poteza je poslat Stewchi u pm)
Sassori
Sassori
Academy Student

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Tue 17 Dec 2013, 21:44
(Umesto mene ce igrati Diablo izvinjavam se)
Asura Uzumaki
Asura Uzumaki
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Wed 18 Dec 2013, 15:04
Health:500
Energy:500


Skacem u dim od Hanzoa i isto radim nesto skriveno!

Ace
Ace
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Wed 18 Dec 2013, 19:27
Treca disciplina Health11 Health:
Treca disciplina Left_bar_bleueTreca disciplina Fg11Treca disciplina Empty_bar_bleueTreca disciplina Right_bar_bleue (500/1000)
Treca disciplina Energy10 Energy:
Treca disciplina Left_bar_bleueTreca disciplina Fg13Treca disciplina Empty_bar_bleueTreca disciplina Right_bar_bleue (500/1000)

Bacam Smoke Bomb i radim nesto u tajnosti

 Treca disciplina Zfj9
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Wed 18 Dec 2013, 23:05
hp:500
en:490-140
dim se razilazi i vidim siluetu koju napadam iz skokaTreca disciplina X2oh(trosim 50en na ovo) sa Treca disciplina R3ohTreca disciplina Rsapkoji mi je u desnoj ruci
Asura Uzumaki
Asura Uzumaki
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Thu 19 Dec 2013, 10:20
Health:410
Energy:400

Pa vidis Hanzo kako si bacio smoke bombu ni ti ne mozes vidis sta ja radim ni Phantom jer si u dimu a kako sam ja isto igrala skriveni (prosli je bio samo varka). Ja sam se oruzjem zaletela ka tebi jer sam predpostavila da ces se i ti odmah zaleteti na mene. Tako da primam tvoj damage a samim tim sto sam primila tvoj damage to znaci da ti isto nisi izbegao moj!!!

Tako da smo oboje napali jedno drugo i zadali damage to je cinjenica.Tako da skini manje 100 healtha. Ali moj napad je drugaciji!!! U tvom telu je sada ostao ovaj konopac tako da nemas gde pobeci kretanje ti je ograniceno a svakim tvojim pokretom gubices 50 healtha.
Treca disciplina Vbny
To je zapravo i bio moj potez prosli taj napad a to sto si ti mene napao sam sada samo potrvdila da si  uhvacen.

A sada da igram za ovaj potez skacem na bezbedno da izbegnem Phantoma ali konopac se zateze tako da gubis 50 healtha.

Treca disciplina X2oh
(50)
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Thu 19 Dec 2013, 11:33
Asura ono nije bio moj skriveni. Moj skriveni je bio da se povlacim iz dima par koraka ali ni ti ni phantom me nemozete videti zbog dima i ugla na kojem stojim u odnosu na vas. Nisam to napisao jer sam mislio da nije bilo vredno pomena al moze Stewcha da potvrdi xD
Asura Uzumaki
Asura Uzumaki
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Thu 19 Dec 2013, 12:25
Onda jos bolje jer ja sam pravo isla ka dimu sto sam i napisala. A ti si upravo potvrdio da si i dalje bio na istom mestu samo si otisao par koraka unazad iz dima tako da te mi ne vidimo (da si otisao levo ili desno ili napred izasao bi iz dima i videli bi te mi) sto znaci da si samo nekoliko koraka unazad otisao. A ja kako rizikovala i pravo se ustremila na dim cak iako te ne vidim logicno je da cu te pogoditi jer si bio ispred mene. A ti si igrao tako sto si napao i mene tako da u isto vreme smo jedan drugog probili. Logicno je.
Sassori
Sassori
Academy Student

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Thu 19 Dec 2013, 12:27
Hanzo u pravu je ti si nju napao kao i ona u tebe i u isto vreme ste jedno drugo proboli tako da i ti primas dmg i ona prima dmg u svakom slucaju oboje ste primili dmg s tim sto Asura ima prednost u tome sto je njeno oruzije Nuibari i ti sada na svaki pokret ili ako se ona udalji malo vise od tebe primas 50 dmg.. Moje licno misljenje a i logicno je kao sto je Asura pomenula...
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Thu 19 Dec 2013, 16:28
Phantom na potezu si xD
Ace
Ace
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Thu 19 Dec 2013, 16:53
Treca disciplina Health11 Health:
Treca disciplina Left_bar_bleueTreca disciplina Fg11Treca disciplina Empty_bar_bleueTreca disciplina Right_bar_bleue (500/1000)
Treca disciplina Energy10 Energy:
Treca disciplina Left_bar_bleueTreca disciplina Fg13Treca disciplina Empty_bar_bleueTreca disciplina Right_bar_bleue (400/1000)


Moj potez je bio da sam sa ovim pokosio sve koji su bili u dimu ili blizu njega tako da oboje gubite po 100 Healta

Treca disciplina H7gz

a sto se tice ovog poteza mirujem
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Thu 19 Dec 2013, 22:59
hp:350
en:350-60
kao sto rekoh nisam bio u dimu tako da ne primam phantonov dmg

Obmotavam jednu ruku oko konca za koji je zakacen nuibari i naglo ga povlacim i Asuru zajedno sa njim (naravno ako ga ne pusti) i docekujem te na Treca disciplina R3oh
Asura Uzumaki
Asura Uzumaki
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Fri 20 Dec 2013, 10:36
Health:410 -40
Energy:400 -200


Phantome ne mozes oboje napadnes sa isti mac jer mac kao mac nema razornu moc. Kako si radio skriven video si da sam izbegla ulagajuci 50 energy u speed dodge. Kako si nas oboje napao macem a tvoja kosa 100 damage a napao si nas oboje tako da racunam 50 damage meni 50 njemu a kako sam 50 ulozila da izbegnem tvoj skriveni znaci da sam je skroz izbegla. 50 energy da izbegnem 50damage. Tako da ne primam damage od tebe.


Sto se tice Hanzoa kako je zakacen i vuce me u letu radim ovo!

Treca disciplina Xf1q

I zabijam ga u zemlju takodje kako je ovo 400 damage a njemu treba 350 da ga porazim primam tvoj napad od maca isto da bi moj napad bio siguran 100% uz to 50 odlazi na defense tako da primam samo 40 damage samo.

Neizbezno ti je zakacen si kanapom ograniceno ti kretanje uz to si mene privukao i primila sam opet tvoj damage jer kako si me privukao napala sam te cekicem u isto vreme. Tako da Hanzo je porazen. Ali barem si uzeo 2 poena.


Ostajemo samo ja i ti Phantome Very Happy
Ace
Ace
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Fri 20 Dec 2013, 12:30
Treca disciplina Health11 Health:
Treca disciplina Left_bar_bleueTreca disciplina Fg11Treca disciplina Empty_bar_bleueTreca disciplina Right_bar_bleue (500/1000)
Treca disciplina Energy10 Energy:
Treca disciplina Left_bar_bleueTreca disciplina Fg13Treca disciplina Empty_bar_bleueTreca disciplina Right_bar_bleue (400/1000)-300

pa kosa je imala 100 dmg na prvog koga je zahvatila tako da trebas da skines jos 50 energy


A sad , kako tebe Hanzo privlaci ja bacam kosu na tebe koja te probada i omotava se oko tebe , tako te izbacujem iz ravnoteze i spasavam Hanza ,

Treca disciplina H7gz


Zatim povlacim kosu i tebe prema sebi i docekujem te na

Treca disciplina Gsqr
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Fri 20 Dec 2013, 13:08
hp:350-50
en:290-90
posto sam zakacen za konac idalje zakacen na mene kada je Phantom povukao Asuru povlaci i mene i docekavam se na Asuru sa Treca disciplina RsapTreca disciplina R3oh
Sponsored content

Treca disciplina Empty Re: Treca disciplina

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum