Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
L.
L.
ANBU

Svi koji su pali ispit neka dodju ovde. Empty Svi koji su pali ispit neka dodju ovde.

Thu 27 Feb 2014, 20:58
Svi koji su pali ispit neka dodju ovde. Ovo je jedna soba i ima video nadzor sa svim ucesnicima na ispitu i veliki monitor gde mozete pratiti kako oni napreduju.
Sasuke Uchiha........
Sasuke Uchiha........
Genin

Svi koji su pali ispit neka dodju ovde. Empty Re: Svi koji su pali ispit neka dodju ovde.

Thu 27 Feb 2014, 21:00
Dolazimm ovde, Nije bilo sanse...
Shunsui Kyoraku
Shunsui Kyoraku
Genin

Svi koji su pali ispit neka dodju ovde. Empty Re: Svi koji su pali ispit neka dodju ovde.

Thu 27 Feb 2014, 21:01
(dolazi da posmatra ostale, smoren u licu) dull
Sasuke Uchiha........
Sasuke Uchiha........
Genin

Svi koji su pali ispit neka dodju ovde. Empty Re: Svi koji su pali ispit neka dodju ovde.

Thu 27 Feb 2014, 21:02
Kako da se prodje ona poplava dull ?
Shunsui Kyoraku
Shunsui Kyoraku
Genin

Svi koji su pali ispit neka dodju ovde. Empty Re: Svi koji su pali ispit neka dodju ovde.

Thu 27 Feb 2014, 21:04
poplava sa strujom! genijalno Very Happy
Yoruichi Shihouin
Yoruichi Shihouin
Chunin

Svi koji su pali ispit neka dodju ovde. Empty Re: Svi koji su pali ispit neka dodju ovde.

Thu 27 Feb 2014, 21:06
(Ulazi, zadubljena u mislima) Minato....
Q.
Q.
ANBU

Svi koji su pali ispit neka dodju ovde. Empty Re: Svi koji su pali ispit neka dodju ovde.

Thu 27 Feb 2014, 21:08
Jbg nije tesko tu poplavu , ustv bila je to jedna od najlaksih xD , mnogo je teze Yori dobila ... Mogli ste da koristite da hodate po plafonu ... i mnoge druge opcije
Y.
Y.
ANBU

Svi koji su pali ispit neka dodju ovde. Empty Re: Svi koji su pali ispit neka dodju ovde.

Thu 27 Feb 2014, 22:03
Neko izlazi

Posmatrao sam vase ispite, po meni voda je bila najlaksa. Ichi je dobila tezak zadatak, zapravo sam iznenadjen da ga je Iawo prosao. Ali jos nije gotovo, vraticu se na posmatranje.

U tom trenutku samo nestaje jedini koj su ispratili njegove korake su Q. i L.
Sponsored content

Svi koji su pali ispit neka dodju ovde. Empty Re: Svi koji su pali ispit neka dodju ovde.

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum