Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
>Angel
Guest

Ozivi pali ratnice!!! Empty Ozivi pali ratnice!!!

Thu 30 May 2013, 11:24

Ozivi pali ratnice!!! 81030002

Dolazi neko i spusta telo od Raizena na postolje...

Prvo cu ti ubrizgati chakru od lisice koju sam skupio u borbi ona ce pomoci da ti se telo oporavi jer moze leci!
Napunicu tvoje telo puno chakre od lisice!
Ozivi pali ratnice!!! 65

Zatim cu koristiti ovo!

Prizvacu tvoju dusu vec zeli da se vrati!!!
Ozivi pali ratnice!!! Turnirtehnika3_zps38f33408


Onda cu aktivirati ovo i vezati tvoju dusu da ne moze ide nazad!
Ozivi pali ratnice!!! Kokinjo_zps60514e40

Sada kada je tu vucem je i stavljam na tvoje telo zatim!

Zatim cu koristiti moju zabranjenu tehniku da mogu seal dusu u bilo sta i zatvaram dusu u tvoje telo i tako je vracam!!!

A sada ozivi Raizene!!!!!





Kratos
Kratos
Special Jounin

Ozivi pali ratnice!!! Empty Re: Ozivi pali ratnice!!!

Thu 30 May 2013, 11:31

Ozivi pali ratnice!!! Shachi3

Nemoguce sta je ovo vracen sam u zivot! Hvala ti ali ja jos ne znam ko si ti!!!

Hahhahahahahahahahahahaah ja sam ziv!!! Ko bi rekao!!! Koliko godina je proslo od kada sam umreo! Da li je Jumive ziv!!! Zelim moju osvetu!!!

Anonymous
>Angel
Guest

Ozivi pali ratnice!!! Empty Re: Ozivi pali ratnice!!!

Thu 30 May 2013, 11:36
Nebitno ko sam ja...Ja sam pali andjeo koji nekad cini dobra nekad zlo...Doslo mi da te vratim...Ne trazim nista za uzvrat zivi svoj novi zivot kako god zelis. Ali jednog dana ako dodje vreme za nesto samo cu ti traziti jednu malenu uslugu! To je sve!

Inace proslo je 4 meseci od kada si umreo. Budi srecan sto su tvoje telo uzeli bounty koje sam ja otkupio. Jer kod njih tela mogu biti godinama savrseno ocuvana. Isto morao sam nadjem chakru od lisice 2000 da ubrizgam u tvoje telo da se celije aktiviraju i regenerisu da mozes ponovo zivis kada ti vratim dusu. Kao i da nadjem ove stare retke tehnike!

Sada idi Raizene radi sta zelis!!

Ozivi pali ratnice!!! Ep-302-bleach-anime-19141294-848-480

Ja cu otici!!!


Ozivi pali ratnice!!! 38
Kratos
Kratos
Special Jounin

Ozivi pali ratnice!!! Empty Re: Ozivi pali ratnice!!!

Thu 30 May 2013, 11:40
Odlicno samo 4 meseca nije mnogo proslo

Ozivi pali ratnice!!! Img_show


Uradicu sta god zelim za tebe kada dodje vreme samo da zavrsim moju osvetu! Jumive ako si jos ziv naci cu te i ubiti!!!!

Inace jel bi mogao da me odvedes do sela senki ono je cak preko mora tamo su Ryuuk, Kira i Kagura moram nesto sa njima da popricam pre nego sto krenem u osvetu...Trebam uzeti moje oruzje tamo a prilicno je daleko preko mora posto vidim imas space time!!
Anonymous
>Angel
Guest

Ozivi pali ratnice!!! Empty Re: Ozivi pali ratnice!!!

Thu 30 May 2013, 11:42
(Cuje se glas sa neba)

Oni su juce umreli...Raiken ih je ubio...Ako trazis selo senki neces naci nikog tamo samo obicnu pustos mozda samo Iorija i Kumu...
Kratos
Kratos
Special Jounin

Ozivi pali ratnice!!! Empty Re: Ozivi pali ratnice!!!

Thu 30 May 2013, 11:46
Ubijeni kazes! Pa nema veze...Ryuka i Kiru bi svakako ja ubio da sam ziveo tad lord Raiken mi je cak i uslugu ucinio sto ih je ubio samo mi smetali u ukrali nesto sto meni pripada sada cu to lako vratiti!


Ne znam ko si ali tu tehniku je Kagura posedovala tako da verujem da si dosao u posed tela od Kagure i izvukao tu tehniku...

Ali nema veze bitno je da sam ja ziv! Jumive me je ubio jer nisam bio spreman! Ali videce on moju pravu moc! Kao i Verde sto me je zarobio pred smrt i eksperimentisao!!! Zato i nisam mogao se borim lepo protiv Jumivea! I on ce platiti.

Vodi me onda samo u selo vodapada! Moram vidim lady Aoi!
Anonymous
>Angel
Guest

Ozivi pali ratnice!!! Empty Re: Ozivi pali ratnice!!!

Thu 30 May 2013, 11:48
U selu vodopada neces naci nikog osim Pede i Gutsa, lady Aoi je isto ubijena kao i Iori i emperor Raiken medjusobno su se poubijali u svojoj borbi...

Sto se tice Verdea i on je mrtav...
Kratos
Kratos
Special Jounin

Ozivi pali ratnice!!! Empty Re: Ozivi pali ratnice!!!

Thu 30 May 2013, 11:49
Aoi je mrtva!!! Kao i Raiken!!! Pa sve najace ninje su umrele izgleda dok sam ja bio mrtav.

Pa to znaci da sam ja sada najaci ninja na ovom svetu trenutno!!! Hahahahahahah kako sudbina zna da bude ironicna. Svi su se medjusobno poubijali jer su bili suvise mocni a ja sam sada trenutno najaci ninja!

Izgleda da cu ja postati emperor Raizen kako to lepo zvuci!
Anonymous
>Angel
Guest

Ozivi pali ratnice!!! Empty Re: Ozivi pali ratnice!!!

Thu 30 May 2013, 11:53
Ne preteruj tu su jos emperor Siegrain, Rokudo Mukuro i Rokudo Yuudai i Peda Carski to su najace ninje trenutno...
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Ozivi pali ratnice!!! Empty Re: Ozivi pali ratnice!!!

Thu 30 May 2013, 12:37
dolazi mala pricica*

Raizene vidim vratio si se...i to ponovo zelis da ubijes jumivea pa neznam sta da ti kazem do kad ce ta ironija da traje msm za mene je to bar ironicno vas dvojica se samo ganjate po ovome sviejtu neshvatam sta je tu zanimljivo,ali dobro bas me birga inace Jumive je moj mladji brat kad ga porazis zovni mene zelim sa njim da malo popricam ostavi ha na 1 health a ti ces dobiti nagradu za to...sretno
Anonymous
Ironija
Guest

Ozivi pali ratnice!!! Empty .....

Thu 30 May 2013, 14:54
Kad smo vec kod mene, kako je Jumive mladji brat ako ima vise godina od Kasumija ? 
Sponsored content

Ozivi pali ratnice!!! Empty Re: Ozivi pali ratnice!!!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum