Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Leader's Room

+5
Aleksandar
Yamato
Kotsu
Jushiro Ukitake
Ognjen-Shadow Ninja
9 posters
Go down
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Mon 18 Jul 2011, 13:38
Ubaci Kankura u nasu organizaciju
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Mon 18 Jul 2011, 13:48
Ubacicu ga
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Mon 18 Jul 2011, 13:53
...
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Mon 18 Jul 2011, 13:53
Član 'Ognjen-Shadow Ninja' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Trening' :
Leader's Room - Page 2 38350730
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Mon 18 Jul 2011, 13:54
sta ovde treniras
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Tue 26 Jul 2011, 12:22
Zar nasa organizacija nebi trebala da ima neke licne tehnike ?
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Tue 26 Jul 2011, 19:07
Pa razmotricemo to vidis da Stewcha ne brine ni za tehnike naseg klana a ne organizacije
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Tue 26 Jul 2011, 19:27
Shadow... znao sam da cu te naci ovde.... ovaj hideout je prilicno nezasticen lako sam te nasao... Pa zelim da popricamo o necemu...
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Tue 26 Jul 2011, 19:40
kako si uspeo ovde da udjes ?
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Tue 26 Jul 2011, 20:26
Hahahahah vasa tajni hideout za sastanke mozda jeste tajni ali za one koji znaju da postoji je vidljiv jer nema nikakvu zastitu koja mi ne dozvoljava da udjem... Tako svako ako sazna gde se nalazi moze da udje... Pratio sam Shadowa i malopre sam video gde je usao i tako sam i ja...

Alex mozes mi i ti pomoci...
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Tue 26 Jul 2011, 20:35
Sta ti ja mogu pomoci ?
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Wed 27 Jul 2011, 09:05
o sedam maceva magle....
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Wed 27 Jul 2011, 12:04
Da Dero sta ti treba ?
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Wed 27 Jul 2011, 13:41
zelim da se raspitam o sedam maceva magle...

Koliko posedujes i gde se nalaze... Moramo ih zastititi!
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Wed 27 Jul 2011, 16:07
posedujemo obojica po jedan mac. A zasto ih stitis i od koga ?
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Thu 28 Jul 2011, 12:50
Kod mene je Raiga Lightning Sword kod Alexa Hiramekarei kod Minata je onaj Zabuzin a onaj Kisameeov je bio kod Yamata ali je on ubijen moramo da povratimo taj mac
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Thu 28 Jul 2011, 13:54
sto tebe to interesuje i od koga ih stitis ?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Thu 28 Jul 2011, 14:34
Leader's Room - Page 2 Flyingthundergodtechniq

Ooo Shadow vidim imas goste. Nisam bio siguran da li je Dero ili Zacui ali izgleda da sam stigao u pravo vreme. Vidim raspravljate o tome kako cete prikupiti Sedam Maceva Magle. Nazalost moj mac necete dobiti, a i ako das svoje maceve Shadow-kun pokajaces se veruj mi. Dero netrazi te maceve da bi ih gledao ne da bi ih...... Bolje da nepricam, samo te upozoravam i tebe Mizukage Shadow i tebe Alex, pazite sta radite, jer iza svake senke vreba Smrt.

Chakra:(900/900)-10
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Thu 28 Jul 2011, 16:30
Hvala sto nas upozoravas Minato sensei, necu dati svoj mac, ali mi idalje nije jasno od ceka ih Dero stiti i zastace mu ti macevi ???
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Thu 28 Jul 2011, 17:03
Ni ja necu dati maceve
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Fri 29 Jul 2011, 10:51
Polako , polako niko nije trazio maceve da mi date... Ja sam Mizukage znam da je to vrednost sela magle... A da Samehada je kod mene kada sam ubio Yamata (kasnije pain ga je oziveo) uzeo sam mu mac... Chakra u macu dobro ce mi dodji u borbi sa lutkama, to je razlog sto sam ga ubio i uzeo taj mac...

Razlog zasto se raspitujem za maceve je taj da selo magle ima samo cetri maca dok ostala tri niko nezna gde su... mozda ih trebamo naci i cuvati u selu magle... Gledano zna se da postoji jos tri maca ali niko nezna kakve su njihove sposobnosti slicno... mogu biti vrlo opasni ako padnu u zle ruke... Tako da su ostali macevi sigurni drago mi je da su kod vas... Ostale cu naci i zastititi i doneti u selo magle...

Mozda niste znali ali tvorac od sedam maceva je napravio 7 posebnih maceva sa razlicite moci kao sto su vetar,zemlja,vatra, munje, voda, odbrana, napad, chakra..... Svaki ima jedan skil koji je iskoriscen do maksimuma i zajedno kada se koriste pokrivaju svaku slabu tacku ninje kao sto sam rekao... Nekada je imao tim koji je imao te maceve bio je najaci jer su imali sve sposobnosti i kada su se zajedno borili svako je svojim macem stitio tim i cinio kao da su jedno... Ali vreme je proslo oni su umrli prica se da su sahranjeni sa maceve ali niko nezna gde su oni... Ninje kao sto je Urami znao je lokaciju prvih 4 maca i doneo u selo magle napravivsi legendarna oruzja sela magle...

Ali ima jos jedna prica koja se tice Zacui Yokubija... Covek koji je napravio originalne maceve sela magle kasnije je bio clan originalne zenkai organizacije koju je vodio Kisaijev otac... Kao sto znate u Kisaija je bila zatvorena chakra od svakog demona po malo u nadi da ce napraviti desetorepog demona... Ali pali su i toliko chakre u jednom telu nije se moglo kontrolisati ta chakra je ZLA i velika zato su se setili da naprave orudje koje kontrolise Kisaijevu chakru... Tvorac sedam maceva je napravio jos jedan mac za koji moze da se kaze da je osmi legendarni mac... Poznat je kao "Blue sword of Zenkai" ili "Jinchuriki sword" njegova sposobnost je bila da se u metal od kojeg je napravljen sinhronizuje chakra od svih 9 demona sto je i uspelo i tako kontrolisu Kisaija kada bi ga chakra obuzimala... Sposobnosti tog maca su da kontrolise jinchurikie i da lako upravlja sa demona... Zato i ima naziv jinchuriki sword...

Mislim da svi znate ko poseduje taj mac to je Zacui Yokubi... Sposobnoti tog maca su vezane za chakru zato sto je pun demonske chakre ta kolicina chakre lako utice na svu chakru okolo pruzivsi mu veliku odbranu sto Minato najbolje zna kao i mogucnost da pomocu njega kontrolise demone...

Taj mac je slaba tacka Kisaija mogao je lako biti ubijen time... Ali nemoze ga svako koristiti, mac se mora prvo sinhronizovati sa chakru korisnika sto nije lako... Tvorac je napravio sepcijalan seal koji dobije korisnik da bi mogao koristiti mac, ovako je samo obican mac.... Jedine osobe koje mogu kontrolisati mac su Zacui i Conte... Mac je bio nasledje CONTEU da kontrolise svoga brata ali Kisai je odavno sakrio mac i svi su ga zaboravili... Unistio je sve dokaze o jnemu kao i znanje o selau za koriscenje tog maca...

Moj objektiv je taj mac a ne ostali....
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Fri 29 Jul 2011, 11:25
Ako ti je potrebna pomoc za dobrovit sela magle dobrovoljno cu da ti pomognem.
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Fri 29 Jul 2011, 14:35
Ok Dero ti se potrudi i nadji ostale maceve mi cemo ih dobro cuvati u selu
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Tue 09 Aug 2011, 01:48
Kad wec swe da te pitmao ja pitam da udjem u organizaciju mogu li ??
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Tue 09 Aug 2011, 10:49
sto se mene tice primljen si ali moracemo da sacekamo Shadow ipak on je lider Very Happy
Sponsored content

Leader's Room - Page 2 Empty Re: Leader's Room

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum