Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Danteo Uchiha vs Minato Namikaze Empty Danteo Uchiha vs Minato Namikaze

Thu 24 Apr 2014, 23:49
Ajde sad da te vidim o veliki Dante, da li si stvarno dobar na delima koliko si jak na recima. Very Happy 

Cekam te da bacis kockicu xD
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Danteo Uchiha vs Minato Namikaze Empty Re: Danteo Uchiha vs Minato Namikaze

Fri 25 Apr 2014, 17:29
Do sada se nisam uopste oglasavao, ali sada vise ne mogu da cutim.

Eeee moj pacenice. Ne usudjujes se ni kockicu da bacis. Koristite se prvljavim trikovima, brisete postove koji su vezani za borbu do smrti, hocete da opovrgnete dogovor na koji si ti sam insistirao. Molis i cvilis okolo da te puste jer te ja jelte "Vec dugo me zeza." 

Po Rolpleyu sam Feudalni Lord je u Selu i on ce odluciti o tvojoj sudbini posto pokusavas da se izvuces iz sra** u koje si se sam uvukao. Ti tvoji prijatelji koji se sada prave ludi i oglusuju se na tvoju rec kako kazu:

[1:56:25 PM] Car Pikachu XII: Kakva
[1:56:25 PM] Car Pikachu XII: borba
[1:56:26 PM] Car Pikachu XII: na smrt
[1:56:29 PM] Александар Đekić: Wtf sta se pravis lud?
[1:56:29 PM] Car Pikachu XII: kad bre
[1:56:31 PM] Car Pikachu XII: prekinuta
[1:56:32 PM] Car Pikachu XII: o.O
[1:56:34 PM] Car Pikachu XII: xD
[1:56:35 PM] Car Pikachu XII: sta pricas
[1:56:37 PM] Car Pikachu XII: sta sedesilo

Ovo je samo kraj onoga sto sam procitao i stvarno je stvarno dno dna. Ako se bojis da mi se suprotstavis sam bez icije pomoci, zasto si me onda izazvao na borbu do smrti? Stvarno sam vise od tebe ocekivao. Onaj koji je toliko bio jak na recima, koji je bio najaci i iznad svih nas, sada je pokazao pravo lice. PU! je**m ti takav karakter i obraz. Nisi dostojan ni da te pogledam, a kamoli da ti priustim ovakvu casnu smrt. Evo pogledajte ko je taj VELIKI DANTE UCHIHA.

CVILIS I MOLIS kao PAS! Ja sam u svojoj karijeri sa likovima bio u kriticnim situacijama, ali NIKADA nisam MOLIO i CVILEO da me spasu. DANTE mnogo vise sam ocekivao od tebe.

[11:29:07 PM] Strahinja Crnic Trandafilovic: i da realno imam interesa da ubijem sada bas sada Ace i da uzmem nesto i da uzmem nesto od Minata i to je to Very Happy
[11:29:23 PM] Dante: ne kapiras sta ti govorim,covek me dosta zeza vec previse dugo
[11:29:29 PM] Dante: reci sta te zanima
[11:29:38 PM] Dante: sta hoces da te isplatim
[11:29:45 PM] Dante: tvoje interese
[11:29:50 PM] Dante: samo me pusti

A onda je usledilo ovo.

Pa da li stvarno mislis da bi Minato to smeo, ja imam 550 pobeda, kako mislis da on igra samnom 1 na 1 wondering. Ti nisi upoznat kolika je to p**ka, pa da sam dosao sam da ga izazovem borio bi se ja 10 na 1.

KO JE OVDE p**ka?! HAHAHAHAHAHAHAHA!!! Dante ti ocigledno mene ne poznajes dovoljno dobro. Evo ti i predvidjanje tvog Senseia.

[1:28:32 AM] Filip Conte Ilic: omg
[1:28:34 AM] Александар Đekić: Ja nikada, nikoga nisam molio da me spase iz smrti xD
[1:28:39 AM] Александар Đekić: Jesam bio u skripcu.
[1:28:42 AM] Александар Đekić: Ali nikada nisam molio.
[1:28:43 AM] Filip Conte Ilic: ne poznaje te dovoljno
[1:28:44 AM] Filip Conte Ilic: xD
[1:28:52 AM] Александар Đekić: Stvarno me ne poznaje.
[1:28:55 AM] Александар Đekić: I onda on mene mrzi xD
[1:28:58 AM] Александар Đekić: I sudi mi
[1:28:59 AM] Александар Đekić: lol
[1:29:09 AM] Александар Đekić: Ja sam 1vs1 hteo od samog pocetka.
[1:29:14 AM] Александар Đekić: Niko nebi stradao od mojih.
[1:29:23 AM] Александар Đekić: A borba bi bila fer.
[1:29:34 AM] Filip Conte Ilic: lol brt
[1:29:36 AM] Filip Conte Ilic: pa on ce pogine
[1:29:36 AM] Filip Conte Ilic: xDD

I za kraj da vam kaze nesto ova p**ka, ljiga, prljavi pokvarenjak, sebicnjak, zlotvor... itd. Sva propaganda koju je Dante sproveo sa svojim ljudima protiv mene u cilju unistavanja reputacije i misljenja kod drugih igraca o meni, sve zajedno sa napadom koji je izveo, i potezima koje je povukao. Ja bih nazvao. A vi sami procenite.

Jedna velika FARSA!
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum