Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 09:04
Vreme je da uhvatimo demona Gobija treba da ga predamo hokage Minatu, Garo da li si spreman? Ja i dalje imam Kisaijev seal necu moci da se borim uopste. Gledano da si jinchuriki Shukakua kao i mocan ninja nakon mene u selu ovo hvatanje cemo obaviti samo mi sami. Daniel je na putu da uhvati Rokubija za svoje selo stene dok Mizukage juri Sanbija za selo magle.
Ovo je na nama sada!!!


Spremi se!!!!!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 09:07
Hajde Kazekage ja sam spreman uradicemo to
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 09:21
.......Posle nekog vreme.....



Porazili smo ga, suvise smo iscrpljeni, ja zbog mog seala ovo mi je jedino sto mogu uradim a to je da ga zarobim vise nista ne mogu, cak i ti si iscrpljen ali nakon ovoga moras ici i odneti demona Minatu, iz nekog razloga nije odgovorio na poruku o lovu ali ne smemo da cekamo tako da smo morali mi uhvatimo umesto lisca!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 09:23
Kazekage zasto bi smo dali liscu demona kojeg smo mi teskom borbom uhvatili! Trebamo da razvijamo nase selo zasto bi njima pomagali, nisu cak ni odgovorili na poruku da hvatamo demona, zamislite da je tesko bilo kao sa Hachbija sada bi bili porazeni....Ako oni ne brinu za sigurnost sela zasto bi to mi radili za njih!? Smatram da treba da demona zadrzimo za nas a ne da ih rasipamo tako i poklanjamo!
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 09:23
Mora da ima neki razlog zasto Minato nije dosao, sela su u alijansi tako da moramo se pomagati pored toga nase selo vec ima 2 demona ako bi uzeli ovaj imali bi tri.
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 09:27
Bolje receno Kazekage ima jednog demona! Taj demon u tebi ne znaci nista! Ne mozes cak ni da ga koristis inace bi odmah umreo zbog Kisaijevog seala! Zelis da stitis selo tako slab a ne mozes ni sebe da zastitis!!! Sta ako neko napadne sta ako Akatsuki napadne ili selo oblaka opet da li ces ti braniti selo! Ti koji mozes umreti svakog casa ako upotrebis neki jutsu i ode ti chakra!!! Trenutno si beskoristan! Selo je nezasticeno bez tvojih moci a pored toga i dalje zelis da das demona selu lisca! Ne svidja mi se kako vodis selo! Ti ne trebas da budes Kazekage. Ovo planiram vec duze vreme da ti kazem!

Uopste mi se ne svidja tvoja politika trebas predati titulu novom kazekageu!!! Sposobnijem, jacem i ambicioznijem od tebe!
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 09:29
Ti!? Kako mozes tako da govoris! Da li te mrznja shukakua kontrolise!? Saberi se, ja sam osnovao selo i ja znam kako najbolje da ga vodim! Jos uvek si mlad i nezreo da bi znao neke stvari! Shvatices ih jednog dana!!! Smiri se!!! Pricacemo nazad, ako ti ne zelis ja cu odneti demona u selo lisca. Ti se vrati u selo peska..

(prilazi kovcegu gde je demon seallovan da ga uzme)
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 10:24
Odjednom se zalece i odseca Kakashiju ruku!!!!




Hvatanje Gobija R3oh



Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 10:27
Ghaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Hvatanje Gobija Kakashi_by_artaksis-d60ac1m



Ti!!!!! Sta ovo treba da znaci ovo je izdaja mene i sela peska!!!! Kako se usudjujes (hvata se i drzi ruku dok se krv sliva)
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 10:28
Hvatanje Gobija Sabaku-No-Gaara-gaara-and-the-sand-29511747-619-480


Planirao sam ovo vec duze vreme samo sam cekao pravu priliku, od ovog momenta ja cu biti novi kazekage!!!! Tvoj zivot ce se zavrsiti ovde!!!
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 10:29
Da li si svestan ko sam ja!!!!!! Zar mislis da ce te selo tako lako pustiti da se izvuces sa ovo!!!!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 10:33
Ne brini za ostale Kakashi imam malu pomoc!!! Niko nece znati nista ako te ovde sada dokrajcim! Izmoren si, slab i nemas mogucnost da se boris jer su ti moci zatvorene zbog seala koji ti je Kisai stavio neces moci da se izvuces!!!!
Vreme je da ja postanem novi kazekage i vodim selo kako treba bez tvoje nesposobnosti!!!


Umires sada i ovde!!!



Hvatanje Gobija Sabaku-No-Gaara-D-gaara-and-the-sand-29416470-640-480





Hvatanje Gobija B0xe


Bez chakre i bez ruke da radis znakove rukama neces moci da se izvuces!!! Gotovo je!!!
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 10:37
Proklet bio Gaaro!!!! Nemoj da mislis da ces se izvuci!!!! Jos ti ne znas ko sam ja nisam dzabe veliki Kazekage!!!!


Skacem unazad tako da bezim od tvog napada iako primam damage 500 ali ostaje mi jos 500 healtha!!!


Zatim skacem u nazad ulazem sav energy


Hvatanje Gobija 86cj
Hvatanje Gobija X2oh


Isto bacam i smoke bombe tako da nestajem u dimu u nepoznatom pravcu!!!!



Hvatanje Gobija Mgcc




Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Wed 30 Apr 2014, 10:39
Kukavica!!! Pobegao je!!! Moram ga naci pre nego sto ode do sela peska!!! (okrece malo glavu iza sebe i govori) Znam da si tu sada ces mi pomoci ako zelis da ja kasnije tebi pomognem...heee...
Sponsored content

Hvatanje Gobija Empty Re: Hvatanje Gobija

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum