Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Guts
Guts
Academy Student

Plan za hvatanje Tobita Empty Plan za hvatanje Tobita

Tue 23 Apr 2013, 18:35


Sve ninje koje zelite da nam pomognu, nek dodju ovde da se dogovorimo kako cemo da napadnemo Tobita !
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Wed 24 Apr 2013, 11:07
Ja sam tu, zao mi je sto nisam mogla da vam pomognem bila sam bolesna i nisam mogla da se borim sada kada sam dosla sebi vidim sve to sto je Tobito uradio...Ovo je neoprostivo toliko je niji pobio!!! Moramo ga ubiti!!!

Ovo mu ne mogu oprostiti!!!!!!!!!!!!(ljutito rece i pojavise joj se cudne crte na licu)


Plan za hvatanje Tobita 49443715
Guts
Guts
Academy Student

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Wed 24 Apr 2013, 12:09
Lady Aoi dobro je da ste se vratili, selo je mnogo sigurnije s vama !
Sacekacemo ostale ninje i osmislicemo najbolji moguci plan, moramo biti sigurni ! :Sashead :
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Wed 24 Apr 2013, 12:58
Racunajte i na mene... Ja sam inace trenutno u pandori, treniram.. Obavestite me kad i gde da se nadjemo preko p.m.-a
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Wed 24 Apr 2013, 13:53
To cemo mi resiti vi ne treba da idete vi ste kage i trebate ostati ovde da stitite selo. A duznost nas ninji je da idemo na misije i stitimo ga van sela. Prepusti ovo meni, Gutsu, Verdeu i Rokudu...

Iako znamo gde je Tobijev hideout sigurno je pobegao do sada a i nemamo nijednog barijera vise da nam kaze ako ima neke zamke i barijere tamo tako da mislim da ipak ne mozemo nista da mu uradimo dok on ne napravi sledeci potez. Jedino da budemo spremni i cekamo gde ce udariti sledece.

Pandoru i Bounty sigurno nece tu su najace ninje niko nije lud da to uradi i napadne.
Nas je napao samo zato sto je kontorlisao Verdea inace nebi mogao isto nista da nam uradi obezbedjeni smo dobro.
Ima novo selo magle i koje su iz pandore osnovali kao i selo zvezde ovi iz bounty verovatno ce mu to biti sledece mete dok su sela jos mala.

Tako da mislims da moramo se tamo fokusirati i motriti okolo, nase selo je oslabljeno po broju ninji od jacih smo samo ja, guts i siegrain, aoi necu racunam ona treba samo u selu da bude kao kage i da ga brani a ne da ide sa nama izvan...

Celo nase selo se svelo na samo dvoje jakih ninji mene i gutsa, siegraina necu racunam jer mi nikada nije ulivao poverenje stalno nesto mulja i radi sa ostale organizacije i ninje...

Isto treba sagradimo spomenike poginulim ninjama i predlazem da napravimo statue kagea to jest lady Aoi
Guts
Guts
Academy Student

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Wed 24 Apr 2013, 13:57
U potpunosti se slazem s tobom Pedo i mislim da je najbolje jos malo da sacekamo s napadom,a sto se tice spomenika lady Aoi svakako treba da podigne spomenike ninjama, mnogo dobrih ninji je stradalo.
Znaci da li se slazes lady Aoi da ostanemo u stanju pripravnosti zasad ?
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Wed 24 Apr 2013, 14:08
Bolje da cekamo i vidimo sta ce Tobito uraditi.

Nego nesto mi nije jasno pricali su da je to Toshiro Senju ali Siegrain ga je ubio kada napao selo? Ko je onda Tobito?
Guts
Guts
Academy Student

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Wed 24 Apr 2013, 15:04
Ja ne verujem da je to Toshiro, ko zna ko bi mogao da bude; ja mislim da je to onaj lord Darcia sto je kontrolisao selo senki !
Kratos
Kratos
Special Jounin

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Wed 24 Apr 2013, 20:22
Nije , to je Toshiro Senju . Na mene ste zaboravili i ja cu vam pomoci !!!
Guts
Guts
Academy Student

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Wed 24 Apr 2013, 20:59
E odlicno Kisame, ti ces nam biti od velike koristi.
Tvoj vucji klan je veoma mocan !
Zasad cemo da cekamo lorda Raikena on treba da dodje, pa cemo se onda dogovoriti !
Kratos
Kratos
Special Jounin

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Wed 24 Apr 2013, 21:04
ok ;) , znam , reko sam ti u PM pre nekoliko dana gde cu ja da budem Very Happy
Kratos
Kratos
Special Jounin

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Wed 24 Apr 2013, 21:36
Izvinite sto vam nisam pomogao , gledao sam preko moba sve i zao mi je , bio sam na vikendici tako da nisam mogo nista da ucinim , a bio sam u moj hideout ja bi namirisao i cuo exploziju kad bi se pretvorio u vuka u nekoj npc borbi ... i tako bi verovatno spasio Falca i ubio Tobita ..
Kratos
Kratos
Special Jounin

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Thu 25 Apr 2013, 10:58
VREME JE , SELO MAGLE JE NAPADNUTO , MORAMO NESTO UCINITI !!! SRECA DA MOJ BRAT NIJE BIO U NJEMU INACE BI I NJEGA UBIO KAO STO CE OSTALE NINJE , PONOVO KONTROLISE VERDEA ... ako ubijemo verdea ubicemo i tobita jer je on u njemu ....
Guts
Guts
Academy Student

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Thu 25 Apr 2013, 11:56
OK Pedo, Rokudo jeste li spremni, ovo je kap koja je prelila casu, moramo ih zaustaviti !
Guts
Guts
Academy Student

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Thu 25 Apr 2013, 11:58
Izvinite sto spamujem, ali mislim da bi prvo trebali da osmislimo strategiju, da ne bi upali u zamku !
Jumive
Jumive
Jounin

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Sun 28 Apr 2013, 23:27
Uredu onda evo i ovde da potvrdim, pomocicu vam.
Verde je sad pod kontrolom, kisame da racunam tebe u ovom? Planiram da smislim strategiju dosta smo cekali i gledali ove napade. Dakle utvrdili smo da je sabaku-tobito. On ce ici na special jounin ispite ici cu i ja. Veoma je moguce da cemo se tamo boriti, ali tamo ne mozemo jedan drugog ubiti koliko znam.
Guts
Guts
Academy Student

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Mon 29 Apr 2013, 15:32
Mislim da to nije losa ideja, kisame ce ici na ispite zjedno s tobom !
Kisame ti ces nam biti izvor informacija dok ce Jumive krenuti u akciju !
To je dogovoreno, a sada da se ovde dogovorimo oko samog napada i strategije, ako se svi ovde prisutni slazete !?
Jumive
Jumive
Jounin

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Mon 29 Apr 2013, 20:32
Pa tobito ima obicaj da ismejava druge u borbi. Trebamo ga naterati da udje u zemlju i pretvori se u ono tecno blato. Senke lvl-a 3 izlaze iz zemlje u kakvom god da je obliku one ce ga uhvatiti. Ja sam na neki nacin kisamea uvek mrzeo. Special jounin ce se odrzati u parovima, a i ja i on smo vec nasli para tako da smo u posebnim grupama. Ali siguran sam da cu se boriti sa tobitom (sabaku). Mogu da procenim njegov stil igre i ostalo. Peda ima stil zemlje moze ga naterati da udje u zemlju i to unistenu gde ce biti senke. Guts protiv njega samuraj tehnike bilje ne koristi jer ako mu se priblizis, on ce sa onom tehnikom da te pauzira. Ili bilo koj direktan taitsu napad. Tvoj klan je jako dobar, najbolje je njega da koristis kada se budemo borili. Mozes i vetar ali onda ga kombinuj sa necim imas na to 1 skil poen. Njegova odbrana moze da bude dosta jaka, slabiji napadi ce biti lako blokirani. Rokudo ima dosta cakre moze napraviti veliki dmg. Nesmemo zaboraviti da je i verde pod njegovom kontrolom. Bilo bi mnogo lakse kada bi nasli nacin da mu nalepimo kartice demona. Kisame osim samuraj tehnika koje bolje da ne koristis protiv tobita, imas i medical sto nam moze koristiti u borbi, ako ga dobro koristis. Ja genyutsu ne mogu koristiti na verda on ima demona. I honoha ce se boriti, ja ne znam nista o njegovim sumoninzima, vi iz sela verovatno znate trebalo bi neko da kaze nesto o tome. I honoha i tobito imaju barijer and clone tehnike. Ako nekog zatvore u barijeru da bi to bila borba 1 na 1, to cemo biti ili ja ili peda. Msm barijere ne idu kroz zemlju, peda moze da udje kroz zemlju da se bori, a ja mogu senke da pustam unutra. Ali racunajuci da nas ima vise nece mogi da odrzava barijeru, znaci da ce morati da se bore sa svima odjednom. Sto ide nama u korist. Racunacu takodje i da, ako ga nateramo da udje u zemlju, koristicu senku koja ne moze da se ponisti svetloscu cak i da uspe nesto da uradi dole da se izvuce da ga peda ne unisti zemljom, vatra mu nece pomoci da se oslobodi. Ja cu koristiti 400 cakre X 2 Tako da je to 16 senki koje se dele na po 5 dela. A jedino ako ima 1600 snage moci ce da se oslobodi. Sto on nema.
Guts
Guts
Academy Student

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Tue 30 Apr 2013, 09:06
Tvoja strategija mi se svidja Jumive iako bih ja izvrsio par izmena.
Ja bih recimo Rokuda koji ima demona bih pustio da ide u direktnu borbu s Tobitom, dok bi mi ostali Tobita napadali s ledja. Ti bi Jumive svojim Nara tehnikama ga mogao zarobiti ako budemo sve dobro iskombinovali. Sta kazes na to da ja posaljem veliki broj papirica na njega tako da nece moci da jasno vidi prostor oko sebe, pa ga ti posto sam ga ja zamajavao papiricima sacekas sa senkom na zemlji, a u to vreme recimo nek je Peda vec bude u zemlji i kada Tobito bude zarobljen tvojom senkom tad Peda reaguje.
Kisame ce nam recimo biti support dok ce ga Rokudo zamajavati napadima u direktnoj borbi, mislim da je plan dobar!
Sponsored content

Plan za hvatanje Tobita Empty Re: Plan za hvatanje Tobita

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum