Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Sun 10 Jul 2011, 21:19
Health:
(700/850)
Energy:
(740/850)-50
Chakra:
(425/850)

Legendarna ostrica
Health:
(250/500)
Energy:
(300/500)-50
Chakra:
(500/500)-50
Legendarna ostrica blokira napad
A ja radim
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 2615
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Sun 10 Jul 2011, 21:22
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Minato_namikaze_by_lordsarito-d3iieu1
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (900/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (850/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (380/900)
-------------------------------------------
Hohoho! Tek tako letis u kiselinu.....hrabar decko nema sta...
samo imas srece jer jos zelim da sacuvak klona...
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Oruzje51
kako je defence 200, nista mi nemozes....... i kako si naleteo sada nemozes da izbegnes napad...
tako da skini 75 health molicu lepo.
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Sun 10 Jul 2011, 21:28
Health:
(625/850)
Energy:
(740/850)-50
Chakra:
(425/850)

Legendarna ostrica
Health:
(250/500)
Energy:
(250/500)
Chakra:
(450/500)-100
Mac radi potez broj 2
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Sun 10 Jul 2011, 23:05
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Minato_namikaze_by_lordsarito-d3iieu1
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (900/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (850/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (380/900)-20
-------------------------------------------
Nije lose.... samo sto je defence moga klona 200 jer se brani macem, tako da ipak tvoja ostrica prima jos jedan neizbezan udarac.
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Oruzje51
a sada vreme je da se malo i ja pokrenem.
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Flowercondition
heh sam si sebi napravio zamku, da te podsetim zarobljen si u mojoj kuci i plus je tu tvoja zaseda, zatvor!.... Pitanje je vremena kad ces umreti!
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 11:56
Health:
(625/850)
Energy:
(740/850)-300
Chakra:
(425/850)-100

Legendarna ostrica
Health:
(175/500)
Energy:
(250/500)
Chakra:
(450/500)

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 1816
Na kucu
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 12:47
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Minato_namikaze_by_lordsarito-d3iieu1
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (900/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (850/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (360/900)-220
---------------------------------------
Neces se ti meni tek tako izvuci!
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Densewoodlandwall
stvaram ovo oko tvog zatvora, nemas kud vise Yamato.
A sada rascvetavam ovo lisce!
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Flowercondition
Idalje imam svog klona!
napadam te njime
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Oruzje51
damage je 75!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 18:37
Dok ti odugovlacis sela se ruse! xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 20:20
Health:
(625/850)
Energy:
(740/850)-300
Chakra:
(425/850)-100

Legendarna ostrica
Health:
(175/500)
Energy:
(250/500)-50
Chakra:
(450/500)-50

Legendarna ostrica blokira
A ja
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 1316
u kombinaciji sa
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Multip10
Da bi duplirao dmg na tvoj zid
A sto se sela tice...za mene nije problem da za par dana izgradim sva
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 20:37
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Minato_namikaze_by_lordsarito-d3iieu1
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (900/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (850/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (140/900)-100
--------------------------------------
Ok.. moj klon izlazi iz tvojih resetaka.
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Bindingnest
ja koristim ovo!, sada posto si u zatvorenom prostoru, smrvicu te! Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 20:52
Health:
(625/850)
Energy:
(490/850)
Chakra:
(325/850)

Legendarna ostrica
Health:
(175/500)
Energy:
(200/500)
Chakra:
(400/500)-100
Moja ostrica ce uraditi chakra blaze napad sto ce unistiti to drvo pre nego sto se sklopi na mene

Heheheh da si ti pola pravog minata znao bi da ne treba to ni da pokusavas
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 21:11
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Images2ts
Ok sad si me razbesneo!
aktiviram sage mode!
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (900/900)+200
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (850/850)+200
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (40/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra: Sage chakra
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (900/900)-50

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Sagemodebc
---------------------------------------------
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Toadoilbullet
Bacam ulje na tvoj kavez, ali spolja!
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 21:19
Health:
(625/850)
Energy:
(490/850)
Chakra:
(325/850)

Legendarna ostrica
Health:
(175/500)
Energy:
(200/500)
Chakra:
(400/500)

Heh pa zar mislis da sam gl*p??
Spustam moj kavez tako da svi ostatci kaveza i tvog ulja padnu u kiselinu
Hehehe lepo je da vidim da sam mog "senseia" dogurao do krajnjih granica
Ali ne vredi ja sve sto sam u zivotu radio radio sam da bi prestigao mog ucitelja , i ako se borba nastavi ovim tokom....hahahha pa videces
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 21:29
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Images2ts
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (900/900)+200
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (850/850)+200
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (40/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra: Sage chakra
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (850/900)+30
---------------------------------------
Da naravno, samo sto ces ovde ti da pogines, do sada sam te pustao.
Ulje je palo onda tacno ispod tebe, a posto je ono lako zapaljivo i kako je palo direktno u kiselinu, skini 50 health, jer je za to ulje upotrebljeno 50 chakre.
Da vidimo gde smo stali...a da ubijamo Yamata....
Moj klon te ponovo napada macem, damage je 75
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 21:32
Health:
(575/850)
Energy:
(490/850)
Chakra:
(325/850)

Legendarna ostrica
Health:
(100/500)
Energy:
(200/500)
Chakra:
(400/500)-100

Legendarna ostrica ce primiti napad umesto mene i sada posto si blizu radi chakra blaze a tvoj klon nece imati dovoljno vremena da zablokira
Pa ajde ja cekam celu borbu da ti prestanes da me pustas pa da prestanem i ja tebe
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 22:28
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Image
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (1100/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (1050/850)-30
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (40/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra: Sage chakra
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (880/900)+30
---------------------------------------
I tvoja ostrica je primila 50 damage od kiselinu, tako da i njoj skini 50 health.
Ovo
je vodeni odnosno kiselinski klon, da bi ga ubio moras da ga bilo kojim
napadom preseces ili bar da mu izgubis pola njegove mase. A kako je
uvek tu mac, defence ce mu uvek biti 200 nezavisno dali je iznenadni
napad, sto se nebi odnosilo na obicnog ninju.
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Oruzje51
tako da je i ovog poteza moj klon preziveo i napada tvoju ostricu! (damage 75)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Oruzje24
Gadjam te kunaijem!
-------------------
Od sada postavljaj kartice da ne motam 10 poteza unazad!
Upozorenje....Demon napada! Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 22:41
na teren dolazi
Chimera
Health:1200
Energy:1200
chakra:1000

sada Yamato ima vlast nad njom
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 22:44
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Image
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (1100/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (1050/850)-30
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (40/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra: Sage chakra
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (910/900)+30
------------------------------------------
Nad cim?
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 22:56
Health:
(575/850)-30
Energy:
(490/850)
Chakra:
(325/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Legend10
Legendarna ostrica
Health:50
Energy:200-50
Chakra:300-50
Blokira tvoj napad
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Nove-k10
+Chimera
Health:1200
Energy:1200
Chakra:1200-600
Bloodline:Wood,Kaguya,Ice,Byakugan
E pa ovako cemo da se igramo ja sam unutar tvog sveta a zmaj je tu spolja sa tobom i vas dvoje se borite.Ja primam tvoj napad kunaiem a zatim uzimam taj kunai i bacam ga u kiselinu da se istopi....Zar mislis da ce to upaliti protiv mene
A zmaj ce da uradi
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Bone10
Da skroz izbusi tebe i tvog zabca koj me drzi u barijeri
E sada mozemo da se borimo kao ljudi


(nad chimera dragonom kog je aleksandar prizvao u svojoj borbi)
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 23:26
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Image
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (1100/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (1020/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (40/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra: Sage chakra
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (940/900)-10-10
------------------------------------------
Pa gluplji si nego sto izgledas... Ko prvo ja nisam spolja nego sa tobom unutra, a ko drugo mi smo u drugoj dimenziji, zarobljeni smo u Space - Timu (Razmak u vremenu) nasa borba se zbog toga odvija mnogo brze nego ostale i jedino poznavanjem space tima ti mozes da pobegnes odavde! U stvarnom svetu je sve prazno, nema nas...cak i da me ubijes, ostaces ovde zarobljen...Tvoja himera ti sada nemoze pomoci!
A sada da nastavimo!
U trenutku kada bacas kunai nisi primetio da sam ti ja dosao iza ledja!
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Flyingthundergodtechniq
Ja se krecem toliko velikom brzinom da tvoj mozak nemoze ni da zamisli!
Imas li poslednju zelju?!
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Thhhhhhhhhh


Last edited by NNW Game Master on Tue 12 Jul 2011, 12:25; edited 1 time in total
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Mon 11 Jul 2011, 23:42
Health:
(575/850)-30
Energy:
(490/850)
Chakra:
(325/850)-20
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Legend10
Legendarna ostrica
Health:50
Energy:150
Chakra:250
Cim se ti priblizavas meni sa tim space time hvatam te sa
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 3310
Pa koliko god da si brz ni tvoji refleksi nisu dovoljni da izbegnu ovaj napad
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 00:02
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Image
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (1100/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (1020/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (40/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra: Sage chakra
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (920/900)-150
----------------------------------
Ne vredi ti to protiv mene, space time radi na principu teleportacije a ne onako kako ga ti zamisljas....a sada! klon napada tvoju ostricu istim macem (damage 75)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Flyingthundergodtechniq
a sada!
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Greatballrasengan
Mi smo sada na takvom terenu da ovo nemozes da izbegnes!(Ako si gledao anime znas kako je Jiraiya ubio animal path)
Uozbiljio sam se!
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 00:27
Health:
(470/850)
Energy:
(490/850)
Chakra:
(305/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Legend10
Legendarna ostrica
Health:50
Energy:150-50
Chakra:250-50
Ostrica blokira tvoj rasengan a ja primam napad tvog klona
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 11:12
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Image
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (1100/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (1020/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (40/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra: Sage chakra
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (800/900)-140-10
-----------------------------
To nisi mogao da izvedes iz 2 razloga,prvi je taj sto je moj klon napao ostricu, i nije mogla da te odbrani, a drugi zato sto ja koristim space time da se pojavim i udarim te velikom brzinom. I jos nesto, da je ostrica primija toliki naboj senjutsu chakre raspala bi se pre nego sto je rasengan dotakne! NEBIRAS TI KO TE NAPADA!
Tako da lepo skini sebi 300 health.
------------------------------
Moj klon ponovo napada tvoju ostricu.75 damage
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Flyingthundergodtechniq
ponovo se pretvaram iza tvojih ledja!
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Greatballrasengan
nemozes ovo izbeci! Gotov si!
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 12:12
Post 44
U trenutku kada bacas kunai nisi primetio da sam ti ja dosao iza ledja!
E pa sada mi ti objasni ako si mi vec iza ledja kako mozes opet brzo da mi se teleportujes iza ledja -.-
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 12:25
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Image
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (1100/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (1020/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (40/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Chakra10 Chakra: Sage chakra
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Right_bar_bleue (650/900)+30
-----------------------------
Tu sam te cekao! Ipak razmisljas....
Vidis kada ja bacim kunai, mogu da se teleportujem do tak kunai kad god zelim, a razdaljina od tog kunaija moze biti od 1 metra do 2....U trenutku kada ti se je kunai priblizio ja sam se teleportovao ima tvojih ledja....i ''nisam te napao''... Zar nije nesto tu cudno?...
Ok sada cu skinuti Hide od post br. 44 da vidis sta sam ti tad uradio kao skriven napad koji nisi primetio.
To je zapravo bila ova tehnika!
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Thhhhhhhhhh
Skinuo sam i chakru, samo sto ti to nisi zapazio! Od tog poteza kao sto vidis mogao sam da se teleportujem do tebe kad god pozelim... bolje receno od tog poteza je tvoja smrt neizbezna!
Sponsored content

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 2 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum