Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 12:30
to ti nije bilo u hide znao sam za to a nigde ne pise da mozes u 1-2metar do i u anime je da mozes samo do mene a posto si ti vec bio kod mene ne razumem kako si opet dosao do mene
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 12:33
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Image
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (1100/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (1020/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (40/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Chakra10 Chakra: Sage chakra
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (680/900)+30
-----------------------------
Pa dosao sam upravo zahvaljujuci tom sealu....svaki moj kunai poseduje taj seal, i upravo zbog tog seala ja mogu da se teleportujem gde god zelim....samo sto sam ja malo izmenio uobicajnu naviku, umesto da sealujem kunai, ja sam sealovao tebe...nema tu nikakve rasprave...MRTAV SI!
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 12:36
Pa ja ti postavljam jednostavno pitanje zasto mislis da je ako si se teleportovao od iza mojih ledja do iza mojih ledja iznenadan napad
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 12:42
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Image
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (1100/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (1020/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (40/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Chakra10 Chakra: Sage chakra
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (710/900)+30
-----------------------------
Zato sto nisi ni znao da sam ti iza ljedja, nemas oci pozadi, a byakugan nisi iskoristio!...Ovo je zavrsena prica....(Kome li se obracam pa ovde je samo mrtav Yamato)
Uzimam Yamatovo telo i izlazim napolju...napokon na svez vazduh...sad moram da se pozabavim i himerom!...


-Nepisi nista dok Story Maker ne napise post!
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 12:45
NISAM MRTAV!!!! nisam odigrao potez posle tvog zadnjeg velikog rasengana a chimera je otisla da pomogne alexu opet
Health:
(0/850)
Energy:
(490/850)
Chakra:
(305/850)-100
Za kraj radim nesto skriveno sto ce imati efekta tek kasnije
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 12:54
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Image
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (1100/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (1020/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (40/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Chakra10 Chakra: Sage chakra
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (740/900)-10
---------------------------------------
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Flyingthundergodtechniq
Idemo odavde! Napokon napolju samo sto je jedan od nas preziveo!
Yamato
Yamato
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 13:05
Cim sam ja aktivirao tehniku, drvece je raslo i raslo, onda su male klice drveta izbile iz zemlje ispod tvojih nogu i prikacile se za tvoja stopala, ali ti to nisi primetio. Sada kada si se pomerio da izadjes drvo je cekalo samo taj jedan nagli pokret, i velikom brzinom se obmotalo oko tebe i sada ce te polako ali sigurno ubiti.
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Bindingnest
Bio sam u pravu,nisi ni pola pravog minata
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 13:09
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Image
Health:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg11Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (1100/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Energy10 Energy:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg13Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (1020/850)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Chakra10 Chakra:
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (40/900)
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Chakra10 Chakra: Sage chakra
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Left_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Fg12Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty_bar_bleueNamikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Right_bar_bleue (740/900)-10
----------------------------------
Mmm da lepo Raikage se neda.... Mozda bi ti ovo uspelo da nismo u Space Time svetu, odnosno u stomaku velike Fire Toad!
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Flyingthundergodtechniq
Teleportujemo se u nasem svetu sada!

Netisi nista da napise Story Maker!!!
NNW Story Maker
NNW Story Maker
Academy Student

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Tue 12 Jul 2011, 13:32
Minato klon izlazi iz svog Space Tima zajedno sa Yamatovim telom...iznenada sve eksplodira!
Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 1-3524968-9413-t
Minato klon pada mrtav i nestaje, nije uspeo ni da pogleda ko ga je ubio ili sta ga je ubilo!

Odjednom pocinje dim da se siri....
Dolazi tajanstveni lik u mantilu sa kapom na glavi i prilazi Yamatovom telu....
Uzima Yamatovo telo i govori
...Ponovo se srecemo Yamato...
I odlazi.....
Sponsored content

Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato - Page 3 Empty Re: Namikaze Minato (Clone) VS. Yamato

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum