Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Vazno za sve ADMINE(kage)!!! Empty Vazno za sve ADMINE(kage)!!!

Tue 12 Oct 2010, 16:24
Svaki KAGE bice duzan da upravlja sa igru ako neko nesto trazi da kupi ili treba da napreduje onaj koji se nadje tu morace da to uradi... za one koje neznaju evo kako
kada neko trazi nesto sto zeli da kupi ili treba da napreduje odete u ADMIN PANEL pa MODULES pa ROLEPLAY GAME i tu su sve opcije u vezi igre koje nesmete da sami podesavate bez saglasnosti glavnog admina, opcija koja vama treba je CHARACTER SHEETS tu kliknite i imacete listu svih sto igraju igru nadjete zeljenu osobu kliknete na zupcanik unesete nove podatke i ostalo sto treba za tu osobu i idete na opciju "modifikovati" i to je to, to je posao koji se od vas ocekuje!!!

Za novac odete u ADMIN PANEL pa MODULES pa POINTS AND REPUTATION pa POINTS DONATION pa tu ukucate ime osobe koju zelite kada je nadje tu mozete da joj oduzmete ili dodate novac tako sto cete u deo 'New value' upisati kolicinu novca te osobe, ako je imala 100 ryo-a potrosila 80 znaci ostaje jos 20 onda u new value upisete +20, ako je imala 100 a dobila 50 onda u opciju new value napisete + 150 i onda samo 'posalji' i to je to

Ovo je obavezan posao za sve koji imaju rank KAGE nadam se da vam nije tezak... ako nezelite da radite ovo uvek mozete da napustute taj rank...

Ovo je samo vas obavezan posao kao Kage koji ima i poziciju admina... a kao samo kage zavisi od vas kako vodite selo

Nadam se da ste sve lepo razumeli ako treba nesto slobodno pitajte Very Happy Very Happy Very Happy

Stewcha Smile
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Vazno za sve ADMINE(kage)!!! Empty Re: Vazno za sve ADMINE(kage)!!!

Mon 14 Mar 2011, 10:57
Znas kako ja sam malo gledao po forumu i realno mnoge stvari su sranje... Treba postaviti pravila kojih cemo se svi pridrzavati... Ja cu sada da napravim nove vrijednosti za napade po levelima... I msm da od sada bi bilo dobro da se za sve dogovaramo ovdje u Admin home... Znaci kada god se nesto desi, tj nova tehnika, novo oruzje i sl. ovdje cemo dati jednoglasnu odluku...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Vazno za sve ADMINE(kage)!!! Empty Re: Vazno za sve ADMINE(kage)!!!

Mon 14 Mar 2011, 12:05
tako je najbolje, jer nas sad ima vise xD...
Isto moramo da smislimo nesto novo malo uzbudjenje da nebude samo ono prelazis misije i ostalo xD... Ubacimo nekog novog neprijatelja koji nece biti jak da moze da se porazi lako cisto da malo uradimo da bude zanimljivije
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Vazno za sve ADMINE(kage)!!! Empty Re: Vazno za sve ADMINE(kage)!!!

Mon 14 Mar 2011, 12:22
Slazem se samo treba smisliti neku dobru pricu...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Vazno za sve ADMINE(kage)!!! Empty Re: Vazno za sve ADMINE(kage)!!!

Mon 14 Mar 2011, 12:30
ja sam vec poceo, zelis je cuti?
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Vazno za sve ADMINE(kage)!!! Empty Re: Vazno za sve ADMINE(kage)!!!

Mon 14 Mar 2011, 12:43
Naravno samo daj...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Vazno za sve ADMINE(kage)!!! Empty Re: Vazno za sve ADMINE(kage)!!!

Mon 14 Mar 2011, 13:58
Trenutno kao sto znas, naredio sam zenkai organizaciji da se smiri i tek kasnije kada bude dovoljan broj ninji da se ponovo pojave (kao akatsuki kada su se primirli na kraju naruta pa do pocetka naruto shippudena)... Tako da neko vreme bice mirno i moci ce da se izgradi, stvore nove ninje i ostalo...
Ali vidim po ostalim clanovima da je bez njih mnogo dosadno , nema borbi vecina odkad njih nema dolazi samo onako xD... Zato nam je potrebno nesto da malo bude zanimljivo neka mini prica kao filer xexe... Zato polako radim na novoj prici o nekom pupet masteru koji zeli da upotrebi neku vrste cakre i stvori vrlo jake lutke videcete, mozete da vidite vec sam zapoceo pricu sa one misije ( specijalne misije), ima ih vec dve....

Sve ce poceti tako sto je neko obio neko skladiste gde se nalazilo preo 5000 lutaka za borbu... I polako i polako sve vise cu clanove uvalciti u pricu...
Glavna prica bice da ima jedan pupet master koji zeli da kreira ultimativne lutke za borbu pomocu kojih jedna osoba moze da upravlja na velike daljine a za to naravno mu je potrebna velika cakra i ostale stvarcice... Zato ce njegov cilj biti da nadje lisicu i konzumira njenu cakru jer ona ima najvecu cakru na svetu... Tu ce napadati prvog Hokagea jer je lisica u njemu i ostale koji mu stanu na put, imace 3-4 specijalne lutke pomocu kojih ce napadati, i clanovi ce unistavati jednu po jednu sve dok ne dodju do njega i poraze njega... Naravno on nece biti toliko jak kao sto je Kisai posto je Kisai osmisljen za glavni tok price i ostalo... IMace tu jos nekoliko stvarcica u vezi te price... Posle toga planiram da organizaujem turnir i posle turnira i te price nadam se da ce biti dovoljan broj clanova za povratak na glavnu pricu o zenkai organizaciji i ostalom ;)... Za pupet mastera moram da nadjem nekog ko bit to mogao da bude ili cu videti ako imam vreme da to budem ja, posto tu ulogu nemoze svako da odigra xD

Ako neko ima neke predloge ili slicno kazite?
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Vazno za sve ADMINE(kage)!!! Empty Re: Vazno za sve ADMINE(kage)!!!

Tue 15 Mar 2011, 10:30
Sto se prijedloga tice nemam, jer zaista ovo si smislio super... A bilo bi dobro da niko od clanova nikad i ne sazna da si ti bio taj pupet master...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Vazno za sve ADMINE(kage)!!! Empty Re: Vazno za sve ADMINE(kage)!!!

Tue 15 Mar 2011, 10:57
pa jos nisam postao xD, pa valjda nece, mislim ovo samo mi znamo
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Vazno za sve ADMINE(kage)!!! Empty Re: Vazno za sve ADMINE(kage)!!!

Tue 15 Mar 2011, 11:00
Pa da znam nego reko mozda si namjeravao da im kazes, ali bolje je da oni vide da dolazi vise clanova to ce ih zagrijati da se vise "udube" u igru Very Happy
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Vazno za sve ADMINE(kage)!!! Empty Re: Vazno za sve ADMINE(kage)!!!

Tue 15 Mar 2011, 11:15
pa da... A da mislim da mi admini ako imamo vreme treba da imamo po jedan profil koji ce sluziti tako u neke takve svrhe da zagrevamo situaciju na forum???

I moram da uzmem da sredim akademiju, da stavim lepse malo casove i ostalo i da one osnovne tehnike moras nauciti a ne da ih kupi (ima ih 3-4 bese transformation,hand punch i nekoliko oruzja kunai, shuriken), i da malo smanjim casove ali da budu zanimljivije.. I da trening nemogu raditi akademy student, sta on dobije 100 poena i odmah je genin nije ni prosao akademiju...

Mislim da je ovaj nas forum jedan od boljih RPG foruma uopsteno na svetu gde je iskoriscen maksimalno rpg i mislim da treba da tako ostane... Mi imamo mnogo stvari koje neiko nema npr. nacin borbe kod nas je jedinstven ni najednom forumu ga nema, da svim rpg forumima obicno se borbe sastoje iz prica??? Zato se moramo potruditi da unapredimo sve i da privecemo clanove i stvorimo jednu ultimativnu naruto rpg zajednicu kod nas xD... A za to sve moramo biti strogi admini mislim i striktno se pridrzavati pravilima i nikom ne popsutati xexe
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Vazno za sve ADMINE(kage)!!! Empty Re: Vazno za sve ADMINE(kage)!!!

Tue 15 Mar 2011, 11:34
U potunosti se slazem, kao sto rekoh samo po PS-u Very Happy
Sponsored content

Vazno za sve ADMINE(kage)!!! Empty Re: Vazno za sve ADMINE(kage)!!!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum