Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Ovde mozemo pitati admine za neke stvari Empty Ovde mozemo pitati admine za neke stvari

Fri 19 Aug 2011, 21:54
Ovde bi mogli svi (ne samo ja) da pisete ako zelite da vam admini nesto dodaju evo npr ja ocu da mi napravite lutke sad sam cak promenio neke napade i da mi posaljete pitanja za chuunin ispit a sada neznam da li hoce stewcha ili conte da mi napravi lutke...ko hoce da mi napravi lutke neka mi posalje pm jer sam izmenio neke napade da bolje izgledaju a sada kad predjem chuunin ispit hocu da mi napravite jos 2 lutke to jest kada budem bio negde 50 lvl da mi napravite jos 2 lutke i kasnije jos dosta toga sam mislio da mi napravite Very Happy
Jushiro Ukitake
Jushiro Ukitake
Genin

Ovde mozemo pitati admine za neke stvari Empty Re: Ovde mozemo pitati admine za neke stvari

Fri 19 Aug 2011, 22:00
Fu nemas pravo da ovako pravis teme gde god hoces
Anonymous
Gost
Guest

Ovde mozemo pitati admine za neke stvari Empty Re: Ovde mozemo pitati admine za neke stvari

Sat 20 Aug 2011, 11:01
ups sry onda nisam znao posto sam video da je orochimaru napiso pa mislio sam ovako da nemoram svakom adminu pm ali dobro nmvz izvinte zbog ovoga
Sponsored content

Ovde mozemo pitati admine za neke stvari Empty Re: Ovde mozemo pitati admine za neke stvari

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum