Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Tsuchikage ovuda! Empty Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:05
Tsuchikage ovuda! 6848


Last edited by NNW Game Master on Fri 15 Jul 2011, 00:06; edited 1 time in total
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:07
Samo me prati Daniele...bravo savladao si Gaarinog klona....

Rat je gotov pobedili smo!
Daniel
Daniel
Academy Student

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:12
Kako to? pa ja sam samo pobedio za sada Gaaru i Yamatovog klona, nemoguce je da se sve tako brzo odigralo...i stani! Kuda ces? Konoha je na drugu stranu..Minato!!! Sta se ovde desava, hoce li neko da mi kaze??!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:19
Tsuchikage ovuda! Minato-Namikaze-minato-namikaze-17688432-1280-720
Slusaj dobro! Samo me prati, sve cu ti objasniti..
Daniel
Daniel
Academy Student

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:20
Uredu, uredu... Sta se to desilo gde su ostali... Kako smo pobedili u ratu? Sta se ovde desava, gde cemo sada? Minato cekaj.
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:24
Tsuchikage ovuda! Minato-Namikaze-minato-namikaze-17688432-1280-720
Ovde su se desavale cudne stvari dok si se ti borio...Zapravo Kisai nas je sve prevario, nekako je uspeo da savlada neki time manipulation jutsu, tako je mogao da uspori vreme.....Dok ste se svi vi borili sa klonovima ja sam jedini bio sa njim u Konohu...Poslao je 3 demona na Konohu, Mist i Rain, a kasnije je unistio i Oblak....Unistio je sva ostala sela...Na zalost samo smo nas dvojica preziveli...
Daniel
Daniel
Academy Student

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:27
Sta?!?!?! Hoces da kazes da su svi ostali poginuli? Shadow, Aleksandar, Yamato, Alex? I svi ostali, kako je to moguce... To je nemoguce da su svi mrtvi, da li si siguran? A ti, kako si ti preziveo? I sta je uopste sa Kisaijem, gde je on?
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:33
Tsuchikage ovuda! Minato-Namikaze-minato-namikaze-17688432-1280-720
Na zalost...svi su poginuli boreci se sa klonovima....Zapravo...Nismo ni trebali da ubijamo klonove....Kada si ti ubio Yamatovog klona tog trenutka je i Yamato bio ubijen, Kada je Alex ubio Ognjenovog klona, Ognjen pravi je bio mrtav, i tako redom....Osto je samo moj i tvoj klon koji su pobili ostale ninje koje su uletele (Urami, Alex-a, Paina...sve!).....Ja sam se borio sa Kisaijem.. ustvari Kisainim klonom...Tailed Beast Bomb se stvorila iz nekog pravca i tako ubila mene i Kisainog klona.....
Daniel
Daniel
Academy Student

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:36
Kako to, pa ako je ubila tebe, kad ti sada priccas samnom??? Da te je ubila onda bi ti sada bio mrtav, nista mi nije jasno, sta se ovde desava?! Ovde se desava nesto vrlo, vrlo cudno.
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:41
Tsuchikage ovuda! Minato-Namikaze-minato-namikaze-17688432-1280-720
Ne Daniela....zapravo svi smo bili pod kisainim sharinganom, nekima ssu se stalno u glavi motale neke borbe koje nikada nisu ni bile odigrane, kao npr Shadow, Alex, Yamato....Kisai je usadio u nas tako jak jutsu da su se replikovala nasa tela, zapravo nase duse....i svaki put kad je 'klon' bio ubijen njegova prava dusa je umirala, tj. odlazila i lutala u raznim dimenzijama gde se stvari mogu, a i nemora desiti...to su zapravo bile te iluzije, odnosno borbe koje niko nije ni odigrao...Zapravo ja sam u toj eksploziji poginuo, ali je moj klon srecom ostao ziv...Tako da mi se je dusa vratila u pravo telo...


Last edited by NNW Game Master on Thu 14 Jul 2011, 23:44; edited 1 time in total
Daniel
Daniel
Academy Student

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:43
Dobro, a sta je onda sa mojim klonom? I sta je sa Kisaijem?
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:46
Tsuchikage ovuda! 6848
Sve cu ti objasniti kada stignemo, hajde sad kreni!! Zamnom...
Daniel
Daniel
Academy Student

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:47
Uredu, ali gde cemo sada? zasto odlazimo iz Konohe, zar tvoje selo nije jedino koje je opstalo? Zar nisi rekao da su sva ostala sela unistena, gde cemo onda???
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:54
Tsuchikage ovuda! Namikaze_minato_by_itachis999-d3i5nt2
Sve cu ti objasniti samo me prati!
Daniel
Daniel
Academy Student

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Thu 14 Jul 2011, 23:57
Uredu samo nezam kuda ovo vodi... Pa koliko se ja secam ovaj put vodi ka Dolini Smrti. svasta neznam uopste stacemo tamo...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Fri 15 Jul 2011, 10:36
Tsuchikage nemoj da ides za njim to je zamka veruj mi ja i Urami se borimo sa poslednjim klonom Kisaia itreba nam tvoja pomoc jer ce Urami biti mrtav za 4-5 poteza to nije istina da smo svi mrtvi zato ti kazem da bolje dodjes kod nas Daniele da nam pomognes


Tsuchikage ovuda! Body_f10
Daniel
Daniel
Academy Student

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Fri 15 Jul 2011, 14:37
Sta je ovo Minato?! Ucinilo mi se kao da cujem Ognjenov glas?
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Fri 15 Jul 2011, 14:41
Tsuchikage ovuda! 4-17
Da znam taj osecaj kada ti se javlja glas prijatelja u glavi.... Ovako stoje stvari...Kisai je zavladao ovim svetom i sada je on na mesto kagea u Konohi...Tamo negde je verovatno i tvoj klon....zapravo moj plan je veoma riskantan i to nam je jedina sansa....
Daniel
Daniel
Academy Student

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Fri 15 Jul 2011, 14:43
Reci mi samo sta treba da uradim?
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Fri 15 Jul 2011, 14:48
Tsuchikage ovuda! 4-17
Ovako, posto i sam znas da kada 'pravi umre vraca se tvoja dusa u 'pravo' telo odnosno klona koji cini to pravo telo....Moj plan je da ovde tebe ubijemo kako bi dobio vlast nad svojim pravim telom odnosno klona.....a zatim ces ti morati da se boris sa pravim Kisaijem, ali ne brini on je dosta povredjen od ostalih borbi, odnosno od borbe sa Conteom.......Da li se slazes???
Daniel
Daniel
Academy Student

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Fri 15 Jul 2011, 14:50
Pa ako ce to da pomogne celom svetu onda....sta nam drugo preostaje...
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Fri 15 Jul 2011, 14:55
Tsuchikage ovuda! 4-17

Da to nam je jedina nada....
Tsuchikage ovuda! Silent10
dozvoli....
Daniel
Daniel
Academy Student

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Fri 15 Jul 2011, 15:01
Tsuchikage ovuda! 5-72
(Ne veruj sta ti Zenkai kaze...)
Zasto mi se kakashi javlja u mislima..njegova poslednja recenica........Da!!!!!
Sad sam se setio! Minatu je izgoreo ogrtac u borbi sa Zacuijem! Iklon je takodje dosao samo u ninja uniformi.....Ovog puta me neces prevariti kisai!!!!
Tsuchikage ovuda! 1017
Reci mi sta ste uradili sa Minatom! Isvim ostalima!!!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Fri 15 Jul 2011, 15:09
Tsuchikage ovuda! 4-17
Rhhh...Mrzim kada se neko pravi pametan! Dobro provaljen sam! Ali ti ces i dalje umreti!!!!

Tsuchikage ovuda! Health11 Health:
Tsuchikage ovuda! Left_bar_bleueTsuchikage ovuda! Fg11Tsuchikage ovuda! Empty_bar_bleueTsuchikage ovuda! Right_bar_bleue (900/900)-140
Tsuchikage ovuda! Energy10 Energy:
Tsuchikage ovuda! Left_bar_bleueTsuchikage ovuda! Fg13Tsuchikage ovuda! Empty_bar_bleueTsuchikage ovuda! Right_bar_bleue (850/850)-30
Tsuchikage ovuda! Chakra10 Chakra:
Tsuchikage ovuda! Left_bar_bleueTsuchikage ovuda! Fg12Tsuchikage ovuda! Empty_bar_bleueTsuchikage ovuda! Right_bar_bleue (900/900)
----------------------------------------------
Tsuchikage ovuda! Oruzje24
Bacam 8 kunaija sa svih strana!
Umreces ovde!
Daniel
Daniel
Academy Student

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Fri 15 Jul 2011, 15:16
Tsuchikage ovuda! Health11 Health:
Tsuchikage ovuda! Left_bar_bleueTsuchikage ovuda! Fg11Tsuchikage ovuda! Empty_bar_bleueTsuchikage ovuda! Right_bar_bleue (1300/900)
Tsuchikage ovuda! Energy10 Energy:
Tsuchikage ovuda! Left_bar_bleueTsuchikage ovuda! Fg13Tsuchikage ovuda! Empty_bar_bleueTsuchikage ovuda! Right_bar_bleue (1330/880)-50-80-10
Tsuchikage ovuda! Chakra10 Chakra:
Tsuchikage ovuda! Left_bar_bleueTsuchikage ovuda! Fg12Tsuchikage ovuda! Empty_bar_bleueTsuchikage ovuda! Right_bar_bleue (1260/960)-50
----------------------------------------

Reci mi sta je sa ostalima!
Tsuchikage ovuda! Oruzje14
Gadjam te shurkenima, damage je 115!!!
Sponsored content

Tsuchikage ovuda! Empty Re: Tsuchikage ovuda!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum