Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
NNW Story Maker
NNW Story Maker
Academy Student

Tsuchikage!!! Is..... Empty Tsuchikage!!! Is.....

Tue 10 Apr 2012, 09:29

Odjednom dok ulazite u kancelariju od Tsuchikagea.....




Spoiler:
Abel Nightroad
Abel Nightroad
Jounin

Tsuchikage!!! Is..... Empty Re: Tsuchikage!!! Is.....

Tue 10 Apr 2012, 11:31
Sta je ovo!? Tsuchikageeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! Moj sensei!!!!! Sta se desilo!!!!!!!!!!! Sta da radim!!!?????
Abel Nightroad
Abel Nightroad
Jounin

Tsuchikage!!! Is..... Empty Re: Tsuchikage!!! Is.....

Tue 10 Apr 2012, 11:32
Konan ti si jeidna ovde sta da radimo!?
Konan.
Konan.
Academy Student
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000303047290

Tsuchikage!!! Is..... Empty Re: Tsuchikage!!! Is.....

Tue 10 Apr 2012, 11:35
Znam isto koliko i ti :S
Sta se desilo sa Tsuchikage-om?!
Abel Nightroad
Abel Nightroad
Jounin

Tsuchikage!!! Is..... Empty Re: Tsuchikage!!! Is.....

Tue 10 Apr 2012, 11:40
Ovo je pismo koje mi je poslao....


Abele....Moj ucenice.... Ako ovo citas znaci da ja vise nisam ziv...Neprijatelj me je uhvatio i porazio...Ne znam koja je njegova prava namera ali veceras imam sastanak sa Hokagea i Kazekagea...Vec duze vreme ih pratim i mislim da su se udruzili sa count Alucarda...Ovo je vrlo ozbiljno...Ukoliko mi se nesto desi obavesti Mizukagea i Raikagea o tome oni su jedini kojima mogu da verujem i kojima ti mozes da verujes...
Bavio sam se istrazivanjem i zakljucio da Hokage i Kazekage rade mutne radnje...Pokusao sam da razgovaram sa njima ali bez uspesno...Suvise su arogantni...Koliko sam saznao planiraju da iz sela pokupe tajne skrolove starih ninji i tako steknu znanje...Ja sam prvi na udaru jer se u selo stene nalazi skrol od Orochimarua koji je pun mocnih tehnika ali dok sam ja tu oni to ne mogu uzeti...Zato verovatno ce probati da me ubiju...Ne direktno nego su unajmili ubicu poznatog kao count Alucard...
Ako si ovo procitao proglasi uzbunu i obavesti odmah Raikagea i Mizukagea...
Abel Nightroad
Abel Nightroad
Jounin

Tsuchikage!!! Is..... Empty Re: Tsuchikage!!! Is.....

Tue 10 Apr 2012, 11:43
Nema sumnje bio je njegov potpis na pismu ovo je on napisao! Znao je sta ga ceka...sve se uklapa...Sinoc su Hokage i Kazekage bili ovde na sastanak...Slusao sam kada su odlazili cak su mu i pretili... Nema sumnje da su oni krivi!!!

Uradicemo kao sto zeli! Ja cu obavestiti Mizukagea a ti idi do Raikagea!!! Pokazi mu sve sto se desilo ovde kao i ovo pismo koje nam ostavio!!! Pozuri nase selo je u pitanju!!!
Sponsored content

Tsuchikage!!! Is..... Empty Re: Tsuchikage!!! Is.....

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum