Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Statue Kazekagea

+3
Sabaku No Gaara
Zacui Yokubi
Stewcha
7 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Statue Kazekagea Empty Statue Kazekagea

Mon 24 Oct 2011, 22:20
U selu peska postoji velika prostorija gde stoje ogromne isklesane statue od kamena svih Kazekagea.

1. Kakashi Hatake (prvi Kazekage)
2. Sabaku no Gaara (drugi Kazekage)
3. Zacui Yokubi (treci Kazekage)
4. Hisagi Shuuhei (cetvrti Kazekage)
5. Hajime Saitou (peti Kazekage)
Statue Kazekagea Dddddd10

-------------------------------------------------------




Kakashi Hatake prvi Kazekage
Statue Kazekagea ANBU-kakashi-hatake-stock3325-large
>>>Kakashi Hatake je osnivac sela peska. Tokom perioda kada nisu sela jos bila oformljena bio je u grupi boraca sa Conteom, Danielom i Yahikom (Pain). Bio je poznat kage i dobro je vodio svoje selo a uz to bio je iz Uchiha klana ali to nije voleo mnogo pa je koristio ime Hatake.Tokom veoma dugog peroda Kakasije je prvi napravio jinchurikia zarobivsi Shukakua u svog ucenika Gaaru. Sto je pokrnulo Zenkai organizaciju i mrznju Kisai Uchihe prema Kakashiju. Tokom konflikta sa Zenkai organizacijom Kakashi je postao jinchuriki Hachibija, sto je jos vise razbesnelo Kisaija. Nakon sto je porazen u velikoj borbi u selu peska sa Kisaijem, uspeva da se ziv izvuce i pobegne i dugo mu se nezna trag. Zbacen je sa pozicije Kazekagea i na njegovo mesto je dosao Gaara koji ga je proglasio missing ninjom. Dugo vremena se nista nije znalo o njemu. Zapravo za to vreme stvorio je organizaciju 'Z Ninjas' zajedno sa Derom Gabaichijem. Preuzeo je novi identitet i skrivao se u selu peska, gde je i pratio Gaarine pokrete i tajno razotkrivao planove. Medjutim Dero je imao sukob sa Kisaijem gde je Dero morao da izda Kakashija kako bi sacuvao svoj zivot. Kisai i Dero su napravili jedan dogovor. Dero se jednog dana pojavio na kapiji Konohe i izazvao je Contea, prvog Hokagea. Umedjuvremenu Kisai je sa Gaarom razotkrio tajni identitet Kakashija. Kakashi je pokusao da pobegne u Konohu, medjutim Kisai i Gaara su ga ubili dok je Conteu bila odvucena paznja. Njegovo telo je zatim bilo korisceno za razne eksperimente, napravljen je hibrid (Kotsu), Gaara je uzeo njegovo oko, a drugo oko je uzeo izdajnik Urame Ketsukei. Kakashijevo telo je bilo vracano u zivot vise puta tehnikom EDO TENSEI, uglavnom je Gaara skrnavio njegovo telo, medjutim u finalnim borbama Conte je njegovo telo sealovao tako da sada niko nemoze da oskrnavi ponovo njegov duh. Umreo je u 31 godini...

--------------------------------------------------




Sabaku no Gaara (drugi Kazekage)
[center]
Statue Kazekagea Kazekage_gaara_2_by_gk5
Trenutno na vlasti
>>>Gaara je bio uzoran ninja sela peska postao je prvi jinchuriki nakon vrlo dugog perioda posto je Kakashi prvi Kazekage zarobio shukakua u Gaaru. Kada je Kisai poceo konflikte sa Kakashija, Gaara je podrzavao Kisiaja jer je smatrao da zarobljavanje demona donosi rat zato se suprostavlja Kakashiju i napusta selo i postaje clan Zenkai organizacije. Nakon dve godine kao njihov clan Gaara i Kisai dolaze u selo peska na konacnu borbu sa Kakashija. U toj borbi Kisai vs. Kakashi, Kakashi je izgubio ali uspeo da pobegne. Nakon toga Zenkai organizacija preuzima selo i postavlja za novog kagea Gaaru. Gaara se brinuo o selu i dosta ga izgradio. Nakon sto je saznao da se Kakashi krio u selu peska i spremao osvetu uspevaju da ga uhvate i ubiju. Gaara mu uzima oci i presadjuje sebi dok jedno poklanja svom prijatelju prvom mizukageu Uramiju Ketsukeiju. Nakon toga se Garina pozicija Kagea ustalila i postao je jak i mudar vodja koga su svi podrzavali jer je i bolje vodio selo nego Kakashi. Napusta Zenkai ali i dalje saradjuje sa njima. Kada njegov prijatelj Urami umre od strane Paina. Gaara odlucuje da mu se suprostavi ali gotovo gubi i uspeva da pobenge. Nakon toga dugo se oporavljao. Pocetkom rata zauvek napusta Zenkai i Kisaija ali ostaje neutralan tokom prvog shinobi rata protiv njih. Iako su sva sela bila u ratu Gaara je odlucio da selo peska sve do kraja rata ostaje neutralno. Nakon rata biva uvucen u borbu protiv Paina zajedno sa Daniela i Contea gde uspeva da porazi Paina ali gine. Pre svoje smrti Kisai Uchiha svojim jutsuom vraca Gaaru u zivot. Gaara trenutno vodi svoje selo...

--------------------------------------------------



Zacui Yokubi treci Kazekage
Statue Kazekagea Zacui_11
>>>Zacui Yokubi je jedan od legendarnih ninji. Kao mlad ninja bio je odgajan od strane Kisai Uchihe i sluzio je njemu.Zbog toga je smatran kriminalcom i ucestvovao je u mnogim napadima na sela... Znao je skoro sve tehnike i tajne jer je bio Kisaijeva desna ruka u Zenkai organizaciji. Nakon Kisaijeve smrti pridruzio se u selo peska jer je tu bio Gaara njegov prijatelj iz doba Zenkai organizacije... Ubrzo se promenio i postao ninja koji se zalaze za mir i ostalo... Bio je vrlo jak i postovan ninja. Borio se u svim vaznim bitkama i bio dobar prijatelj Namikaze Minata. Bio je neverovatno jak i razvio je mnoge mocne jutsue i ostalo... Za selo se uvek trudio i uvek je svima pruzao pomoc oko svega...Posedovao je sharingan koji mu je licno Kisai dao kao i byakugan od mizukage Shadowa sto samo po sebi govori koliko je mocan bio. Umreo je u vrlo dubokoj starosti...

--------------------------------------------------



Hisagi Shuuhei cetvrti Kazekage
Statue Kazekagea Hisagi_shuuhei_of_bleach-12655
>>>Hisagi Shuuhei je bio ucenik Zacuija i vrlo dobar ninja. Bio je poznat po svojoj ogromnoj brzini i spretnosti u koriscenju oruzja... Uvek je svima pomagao i bio postovan ninja. Nakon Orochimaruove vladavine..Zacui se povukao zbog starosti i Hisagi je postao Kazekage... Bio je vrlo postovan i omiljen medju narodom kazekage...

--------------------------------------------------



Hajime Saitou peti Kazekage
Statue Kazekagea Hajime_saitou
>>>Hajime Saitou je mocan ninja sela peska. Nakon sto je Hisagi umreo zbog starosti u nedostatku jakih ninji u selu izabran je on. Ali to ne znaci da ninje jak... Vrlo je mocan i vrlo strog ninja i vladar!

--------------------------------------------------


Last edited by Stewcha on Sun 25 Mar 2012, 21:26; edited 1 time in total
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Statue Kazekagea Empty Re: Statue Kazekagea

Sun 30 Oct 2011, 10:56
Lepo uradjeno Very Happy od sada sam ninja koji se zalaze sa mir u svetu i trudicu se da bude tako nadam se da cu jednog dana moci da budem Kazekage....
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Statue Kazekagea Empty Re: Statue Kazekagea

Thu 03 Nov 2011, 12:13
Zacui ako bi iko mogao da me naslijedi u ovom trenutku to si onda ti... Nadam se da ces jednog dana postati dobar Kazekage...
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Statue Kazekagea Empty Re: Statue Kazekagea

Mon 07 Nov 2011, 19:29
Ovo su statue velikih kagea voleo bih da jednog dana i moje lice bude tu
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Statue Kazekagea Empty Re: Statue Kazekagea

Mon 07 Nov 2011, 23:08
Ni to nije iskljuceno...
Korubuskin Uchiha
Korubuskin Uchiha
Genin

Statue Kazekagea Empty Re: Statue Kazekagea

Sun 15 Apr 2012, 12:34
Statue Kazekagea vidim ovo selo je imalo dosta kazekagea pa lepo obicicu svaku statuu posebno zelim da ih dodrinem mozda njihova moc prece na mene Very Happy
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Statue Kazekagea Empty Re: Statue Kazekagea

Sun 04 Nov 2012, 00:02
Dolazim ovde... Kako lepi spomenici


Anonymous
Gost
Guest

Statue Kazekagea Empty Re: Statue Kazekagea

Sun 04 Nov 2012, 10:34
Sta radis to Lawe!!!!!!! Odmah daj objasnjene ili!!!!!!! Zasto iskopavas kosti kazekagea!!!!!!!!!!!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Statue Kazekagea Empty Re: Statue Kazekagea

Sun 04 Nov 2012, 14:24
Kaiene , moramo da se odbranimo dosta njih ce napasti Selo Peska uskoro , bolje da uradimo zajednicki 'bro fist' da ga testiramo jer nisam siguran da cemo moci da ga izvedemo , moramo da probamo jednom ...
Anonymous
Gost
Guest

Statue Kazekagea Empty Re: Statue Kazekagea

Sun 04 Nov 2012, 14:27
Ne znam sta smeras ali uradimo to. Ovo je prvi put da radim fuziju sa tobom konacno smo to naucili. Hajde dodji stavljam pesnicu na tvoju pesnicu. Sada cemo videti kakve moci imamo zajednicke
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Statue Kazekagea Empty Re: Statue Kazekagea

Sun 04 Nov 2012, 14:35



Ahahaha glupavi Kazekage, ili da kazem Kaiene!!!


* Sa moje pesnice mnogo buba prelaze na tvoju pesnicu a onda se prosiruju na celo tvoje telo da ti ne mozes skoro da se pomeris*


Statue Kazekagea 11-2


Sada tu ima dosta buba a na svakoj je po Soldier Pill ( te pillule su mi ostale od turnira)

Gotovo je Kaiene eksplozija ce ti unistiti celo telo!
Anonymous
Gost
Guest

Statue Kazekagea Empty Re: Statue Kazekagea

Sun 04 Nov 2012, 14:38
Prokletnice predpostavljao sam da ces me izdati i da smeras nesto ali nisam mislio da ces toliko nisko pasti i da me napadnes dok radimo brofist!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Platices za ovo nemoj misliti da se necu vratiti nazad zaboravljas ko je moj brat...


Da imam struju ovo bi lako izbegao damn!!!!!!!!!!!!

Nemoj misliti da si se uzvukao uskoro cu se vratiti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(Eksplodiram i ne ostaje nista od mene da ne mozes da mi uzmes telo)
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Statue Kazekagea Empty Re: Statue Kazekagea

Sun 04 Nov 2012, 15:34
AAAAAAAAAAAAAAAAAA Kainene!!!!!!???? STA...ali Lawe zasto izgleda da nemmam izbora (tjelo explodira) da si nam bar ostavio da ga sahranim...aaaa izgleda da ce se birati novi kazekage moram da pozovem sve kagee
Sponsored content

Statue Kazekagea Empty Re: Statue Kazekagea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum