Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Demon statue Empty Demon statue

Fri 25 Feb 2011, 17:14
Demon statueDemon statue Orient10

Demoni unutar nje:
Spoiler:


Specijalna statua kreirana od Kisai Uchihe, napravljena je od specijalnog materijala gde su koriscene ljuske od jajeta feniksa, tako ova statua moze da zadrzava cakru koliko kod zelite, i u nju mozete da zarobite demone koji se cuvaju unutra i po potrebi se mogu osloboditi, to moze samo onaj ko ih je zarobio. Statua je neverovatno jaka i ima 10.000 heatlh i kada se unisti demoni ce se osloboditi i rasprsiti svud po svetu.Statua je malog oblika i na nju je ugraviran specialan seal pomocu koga moze da se prizove cakra iz nje to jest demon ili demoni ,gde kod se vi nalazili...taj manevar prizivanja isto moze samo osoba koja je kreirala statuu... Za prizivanje iz statue je potrebna velika cakra ali Kisai posto u sebi ima zatvorenu cakru svih 9 demona moze da kada zeli prizove demone bez ikakvog rizika i da manipulise sa njima odjednom sa sva 9, bez koriscenja sharingana ili sl.

Tehnika kojom se zarobljava demon i prizove statua:
Demon statue Sealin10
-----------------------------------------------------------

Oko statue Kisai je postavio veliku zastitu tako da je nemoguce uzeti statuu bez njegove dozvole:

Demon statue 1810

Kisai je iskoristio tehnike koje su trajne da bi sacuvao demone od bespotrebnog koriscenja demona, jer veruje da to samo donosi rat i patnju... ako i da umre demoni ostaju zarobljeni u statuu i zastita oko nje...

Tako je zauvek zarobio demone i cuvajuci ih od buducih manipulisanja i ratova...

Jedini koji znaju tehniku da oslobode demone i da ih zarobe na ovaj nacin su licno Kisai Uchiha i Zacui Yokubi...

Osobe sa dozvolom da prodju barijeru:Kisai Uchiha,Zacui Yokubi




Last edited by Kisai Uchiha on Mon 09 May 2011, 12:23; edited 2 times in total
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Demon statue Empty Re: Demon statue

Fri 04 Mar 2011, 22:26
Yonbi je cetvorepi...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Demon statue Empty Re: Demon statue

Sat 05 Mar 2011, 23:34
Perfenc clone jutsu(Chakra:400)

Sabaku No Gaara clone 1
Health:400
Energy:400
Chakra:400


Ovaj klon je mrtav u borbi sa Derom gabaichiem na turniru...


Last edited by Sabaku No Gaara on Fri 20 May 2011, 14:14; edited 1 time in total
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Demon statue Empty Re: Demon statue

Fri 06 May 2011, 21:30
Xexe Lord Kisai drago mi je da imate cetri demona, Gaara ima jednog u sebi to je sve nase, hocemo li uzimati jos demone??? Bilo bi dobro da nas saljes na lov na demone ostale ono po dva u tim... Gledao sam Tsuchikagea mozemo vrlo lako da porazimo i uzmemo demona ja kad budem uskoro ojacao???
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Demon statue Empty Re: Demon statue

Fri 06 May 2011, 22:03
Da, da, da, nije ti losa ideja razmotricemo to... Mogao bi da posaljem Zacuia i Deidarau da zavrse to, Deidaru dugo nisam video u borbi jos od kako sam mu stavio curse seal
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Demon statue Empty Re: Demon statue

Sat 07 May 2011, 16:04
Tokaji ja imam jos osmorepog... Very Happy
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Demon statue Empty Re: Demon statue

Sat 07 May 2011, 19:54
to je odlicno posteno ja bi napao tsuchikagea i uzeo njegovog demona ostaje jos hokage koliko cijem bas je jak bice tesko... a tog Paina sto ima sanbija mozemo isto lako... Posaljemo mu jedno 10 Kisai klonova i on je gotov
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Demon statue Empty Re: Demon statue

Wed 08 Jun 2011, 10:36
Zacui tokom rata treba ce ti ovo, tvoj jinchuriki sword lako moze da kontrolise demona zato je i kreiran...

Sada uzmi statuu sa shichibijem posto to je jedini demon koji je zatvoren u posebnu statuu, ti si ga zatvorio tu kada ja nisam bio... Ona ce biti kod tebe i cuvaj je dobro...

A ostala tri demona ostace ovde gde su uvek i bila u jednu statuu...
Kotsu
Kotsu
Special Jounin

Demon statue Empty Re: Demon statue

Wed 08 Jun 2011, 10:40
kisai mogu da dobijem nekog demona i ovako ce uskoro da uniste zenkai ??
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Demon statue Empty Re: Demon statue

Wed 08 Jun 2011, 13:55
Hvala Kisai... Bice samnom i cuvacu ga... Uostalom ko drugi i moze da ga koristi osim mene i tebe...
Sponsored content

Demon statue Empty Re: Demon statue

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum