Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Spomenik najjacim Uchihama Empty Spomenik najjacim Uchihama

Thu 27 Oct 2011, 22:21
Spomenik najjacim Uchihama Statueeeeeeeeeeeeeeeeee
Spomenik posvecen Conteu i Kisaiju

Bili su najjace ninje koje je svet poznavao. Bili su najpoznatiji clanovi Uchiha klana. Uchiha klan je nekada bio najzastupljeniji, Conte koji je prvi Hokage je bio Uchiha, zatim Kakashi, prvi Kazekage, Blaza (drugi Raikage), Azken (treci Mizukage)... Sve sami kagei su bili Uchihe. Medjutim upravo zbog njihove moci (cuveni dojutsu sharingan) su bili istrebljivani, a njihove oci presadjivane. Medjutim ninje koje su proslavile ovaj klan su upravo Conte i Kisai! Oni su jedini uspeli da dostignu veci nivo od samog sharingana, a to je Mangekyou sharingan, a Conte je cak zahvaljujuci Kisaiju uznapredovao i do Enterial Mangekyou Sharingana.

Spomenik najjacim Uchihama UchihaFan


Istorija Kisaija i Contea

Tema:
https://www.youtube.com/watch?v=bMPyvRWwA5k&feature=related


Spomenik najjacim Uchihama Avatar14671218
U vreme kada sela jos nisu postojala...Postojale su samo male grupice ninji raznih vrsta i klanova. Svi su ziveli razbacani suvd po svetu i tek kasnije za jedno 20 godina okupice se i formirati sela... Kisai Uchiha (2 godine) kao malo dete ziveo je sa majkom i ocem koji su isto bili iz Uchiha klana u maloj grupi ninji koja je imala svoj logor na granicama sa selom peska koje danas postoje...Grupica je od jedno 6-8 nijnji zajedno sa Dokuichi-jem i Lenoom Uchihom koji su bili roditelji Kisai-a U stalnom ratu i strepnji od napada, jer su se te male grupice stalno napadale i pljackale Dokuichi je video mnogo toga i resio da zapocne nesto sto ce zauvek promeniti istoriju i zivote mnogih... Imao je ideju da stvori ultimativnog ninju koji ce donostiti mir i pravdu u svetu i sititi sve slabasne i nevine, saradjivati sa svima i tako sve kontrolisati i onda bice mira. Zato mu je trebao da napravi jinchurikia koji je imati svu moc zato ko zna mozda hteo danapravi desetorepog ali nije znao kako... Lovio cakru demona i tako skupio delic cakre od svih devet demona... Hteo je da njegov sin bude taj pravdeni ninja i zatvorio cakru u Kisaia koji je imao dve godine... Ostale ninje i mnoge druge okolo su ga podrzavale u tom cinu, cak su napravili organizaciju po imenu Zenkai organizacija, zenkai sto znaci ultimativno, vrhovno... Cakra u tom obliku je bila vrlo nestabilna, nije mogla da se kontrolise nikako, Kisai bi se skroz menjao postajao destruktivan imajuci samo zelju za unistenjem, ali svako koriscenje je ga ubivalo stobi duze ostao u takvom stanju mogao umreti... Otac videvsi sta je uradio, i koliku gresku je napravio izvrsio je specijalnu seal tehniku nad Kisaija koji je vec tada imao 3 godine i zauvek je zatvorio u njegovo
telo, da Kisai nikad vise nemoze da je koristi ukoliko se ipak aktivira Kisai bi umreo i tako zastitio mnoge koje bi ubio tako... Ali seal tehnika je odnela zivote i njegovog oca, ostalih ninji iz cele organizacije...
Spomenik najjacim Uchihama Avatar3022071uxkdiv


Tema:
https://www.youtube.com/watch?v=qpJLYetgohE&feature=related

Godine su prosle Kisai sada ima 5 godina, ima i mladjeg brata Contea koji ima 2 godine. Vrlo se dobro slazu i vole... Njihova grupa se smanjila veoma nakon smrti njegovog oca i ostalih ninji... Tako da u malom logoru zive samo Kisai, Conte njihova majka... Njihova majka je bila protiv toga da uce ninja skilove... Ali decaci su pokazivali vrlo veliki talenat prema tome... Jednog dana susedna grupa je napala njihov logor, majka je rekla Kisaiu da cuva brata bez obzira sta se desi... Lenooa je probala da odbrani svoj logor i svoje sinove od grupe ninji pljackasa koji su hteli hranu, novac i ostale vrednosti i da ubiju sve
njih!!! Kisai nemocan smirivao je svog malog brata koji je bio vrlo uplasen...


Spomenik najjacim Uchihama Madaramymostpreciousper
Conte: Mamama... zelim nasu mamu gde je!? zasto smo sakriveni ovde... Kisai: Ne placi uskoro ce sve biti ok, stani idem da pogledam sta se desava i reci cu ti ok? Very Happy Ali jedino sto je tada mogao da vidi je banda razbarusenih ninji koji neprestano napadaju njegovu majku i povredjuju je a ona nemocna samo odugovlaci i nepredaje se sa jednim kunaiem u ruci stiteci svoje sinove... Svojim ocima je video kako mu majku ubivaju na vrlo brutalan nacin i krecu ka njemu i bratu a on nemocan da bilo sta uradi... Jedino sto moze da stoji i gleda kako se zivto njegove majke , brata i njega zavrsava... Tu se prvi put upoznao sa mrznjom i nacinu zivota kojim zive skoro sve nijnje. Ubij ili budi ubijen. Uhvatili si njegovog brata koji je bespomocno plakao i planirali da ubiju i njega i brata...
Spomenik najjacim Uchihama Itachi-and-Sasuke-itachi-uchiha-4007988-422-358
Gledajuci svojim ocima taj uzas i haos zudeci da zastiti voljene a nemajuci snagu zato, zeleci da se osveti i sve ih unisti zbog toga a opet nemajuci snagu za to... Konacno se desilo i najdubljih delova uma
i srca gde se preplicu tama i svetlost u svakom coveku probudio mu se sharingan i to ne bilo kakav sharingan nego najaci moguci doijutsu koji postoji. A za to je sve zasluzan prizor koji je doziveo i video... Bio
je najaci vizuelni sharingan pomocu koga je mogao samo pogledom da udje u um nekoga, pokupi sve informacije i znanja i cak ga kontrolise kako zeli...
Samom aktivacijom gledjuci bandite ninje pokuio je sve njihove skilove i znanja i sve ih ubio odbranivsi brata... Sve je bilo unisteno i spaljeno. Jedino je imao brata i privezak kao secanje na svog oca na kome je pisalo ZENKAI. I zelju da uvede mir u i pravdu u svetu!!!

Tema:
https://youtu.be/uC9mHMOpvco
Spomenik najjacim Uchihama Uchihaclanlogo0>>Kisai i Conte
Godine su jos vise prosle, sada Kisai ima 15 godina a Conte 12. I vazi za cudo od deteta jer vec zna na hiljade tehnika i vrlo je pametan. A za sve to je zaslusan njegov sharingan pomocu koga je godinama kupio znanja od svakog koga pogleda... Naravno sve tehnike je delio sa brata i sve je ucio brata koji mu je jedini bio... Njih dvoje su putovali svetom od logora do logora, od grada do grada...I gde god da odu imalo je samo jedno pravilo "Ubij ili budi ubijen"
Kisai i Conte su bili poznati medju ninjama, bili su tim uvek se zajedno borili i sve ostalo, nikom nisu zeleli zlo, i uvek pomagali ako treba nekome... Bili su mladi ratnici iz uchiha klana i oboje su imali sharingan...Bio
je to uskoro pocetak rata koji ce poceti za teritorije i ostalo i nakon koga ce se oformiti prva sela... Ali taj rat nece biti kfalifikovan kao veliki ninja rat...
Spomenik najjacim Uchihama Sasuke-and-itachi--large-msg-123254944088
Kisai (18 godina), Conte (15 godina), rat uveliko buhti, zrtve ima svuda, nezna se vise ko sa kim ratuje... Braca imaju samo jedno da sve ovo zavrse i prekinu rat. Vec vaze za vrlo velike borce....A Kisai vec mozda najaci ninja ikada jer, jer je celo vreme kupio znanja od svakoga i tehnike i postao vrlo pametan i poznat kao ninja koji zna na hiljade tehnike... A sve novo sto nauci ucio je i svoga brata i tako su zajedno jacali i postajali sve mocniji i mocniji i isli ka vrhu... Ubrzo su postali velike vodje, Kisai i Conte...Ali ono sto sledi zauvek ce promeniti stvari...
Tokom ratovanja Kisai (19 godina) je vrlo napredovao i postao vrlo mocan ninja...
Spomenik najjacim Uchihama 6a00d8346ddd0f69e20120a7bdba25970b-800wi
Tokom jedne ekspidijcije sa svojom jedinicom... Primetio je cudno veliko bice u obliku majmuna sa cetri repa. Bio je to Yonbi demon!!!
Zever ih je napala i pobila sve u njegovoj jedinici osim Kisai-a koga je ni vise ni manje samo gledala cak i slusala...Kisai videvsi sta se desilo odmah je shvatio o cemu se radi jer je susreo i ostale demone i vrlo lagano upravljao sa njima.Bila je to ta cakra koja je od svakog demona zarobljena u njega i koja je pustila veze sa njegovom cakrom sjedinila se i reogavala na druge demone i tako pomocu te cakre mokao je lagano bez ikakvog napora upravljati demonima... Ali Kisai nije mnogo pridavao znacaj time... Bilo je samo jedno... idi napred, stiti brata i ostale do kojih ti je stalo.. jer jedino si to mogao u tom vreme...Kisai je vec bio pun znanja i bio je nepravazidjen u tehnikama i ostalom kao i njegov brat Conte (16 godina)... Zahvaljujuci takom jakom trenigu uma i ostaloga Kisai je probudio svoj magnekyo sharingan...Pomocu njega primetio je nesto cudno na njegovj ogrlici koju mu je otac dao jasno je mogao da procita sve instrukcije i ostale poruke koje su bile tajno ugraviranje u nju...Podelio je to sa Contea i otkrili su tajnu sta je bilo nekad i o Zenkai organizaciji. Kisai i Conte su shvatili da je to jedini izlaz iz ovog ludila, napraviti organizaciju koja ce vladati svude i svima i tako uspostavljato red i mir, spreciti ratovanja i ostalo...
Sta su drugo mogli to je bilo jedino racionalno misljenje da svoju moc i ostalo iskoriste da pomognu svima i urade kako im je otac zelelo jer je to njihova sudbina... Kreirali su svoju organizaciju sa Kisaijem kao vodja i Conte koji je isto imao ulogu vodje, plan im je bio polako uvlaciti sve vise ljudi unutar nje i napraviti veliku zajednicu koja ce da vlada svude i mice mira i sloge tako...Dosta su ih podrzavali... i mnogi su bili tu ikao su zvanicno samo Conte i Kisai
bili unutar nje... U to vreme cudnom masinom koja se stvorila niotkud pojavio se miterizoni mladic po imenu Stewcha, koji je tvrdio da dolazi iz druge dimenzije gde vaze slicni zakoni ali je u svojoj vremenskoj masini zalutao...Ubrzo se probio do vrha pokazujuci moc koja neprilici ovom svetu, zbog njega rat se privodio kraju jer su se mnogi plasili njegove moci a i sirio je glas razuma. Predlagao je da se svi podele i osnuju zajednice velike sela i tako zive u miru i slozi... Kisai i Conte videvsi u njemu ono sto su dugo cekali osobu sa razmisljanjem kao oni pridruzili su mu se u ideji.Rat je zavrsen, Stewcha je doneo mir. Stewcha je okupio je najace ninje tog vremena to
su bili Kisai, Conte, Pain, Kakashi Hatake da budu vodje svojih zajednica sela. Tako je sve nastalo...Nakon toga Stewcha se povukao i slabo ko zna gde se nalazi... Pain- prvi Amekage sela sakrivenog u kisi Kakashi Hatake- prvi Kazekage sela sakrivenog u pesku
Conte>>Spomenik najjacim Uchihama GadhasSpomenik najjacim Uchihama Gadhas<

Tema:
https://www.youtube.com/watch?v=tRbr6tcHy_8&feature=related

Posto su Kisai i Conte uvek bili nerazdvojni zajedno su osnovali zajednicu selo sakriveno u liscu... Kisai nije zeleo da vodi selo dopustio je bratu da postane prvi Hokage jer je verovao u njega, Kisai je uzeo samo titulu shanina...Nakon sto se rat zavrsio bilo je mira ali ipak je imalo kad-tadkonflikta... Kisai je tvrdio da treba da nastave po svom planu i da je ovo samo privremeno jer nece uvek biti tako... Ali Conte nije slusao brata jer je on tvrdio da nema potrbe vise za tim, idu mirna vremena i slicno, ali mozda je samo bio umoran od svega toga sto je prolazilo kroz njegov ceo
zivot...Jedna grupa ninji je nadjena ubijena i osakacena od strane velike zveri... Nije proslo dugo kada su ninje opkolile selo lisca... TVrdili su da su ninje iz tog sela ubile celu njihovu jedinicu koja je
pokusavala da zarobi demona i da imaju dokaze...U velikim svadjama i pristiscima Kisai je priznao da demonom ubio celu grupu i da bi opet to uradio svakom ako pokusa da zarobi demone... Conte nije mogao da veruje da njegov brat Kisai tako govori i zeli... Kisai je tvrdio da zna sta sledi i da ce hvatanjem jednog demona uslediti i drugi dok svi nebudu pohvatani i napravljeni jinchirikii a onda ce rat krenuti iznova i iznova...Ninje su napale selo lisca i Kisai je uradio to, ubio celu cetu sam koja je brojala oko 150 ninji... Rekao je bratu da mora tako da radi i bude grub da gazi preko drugih jer od danas je on cuvar demona, jer oseca cudnu vezu izmedju njih mozda zbog cakre koju ima u sebi i nazvao sebe zero tailed demon... Rekao je da ce lov na demone biti uzrok ratova a njegova misija je da to spreci...Conte znajuci da je to istina ali i da je sada Hokage i da mora da gleda drugim ocima na takve stvari koliko kod da su istinite. Ubrzo su pocele da stizu pretnje po selo lisca zbog Kisaija koji je sprecavao i ubijao svakog ko proba da zarobi nekog demona...Kada je Kisai poceo da se smatra kriminacem zbog takov cina prolasili su selo lisca saucesnikom koji stiti Kisaia i naredili da se zarobi i onemoguci kretanje...Conte(17
godina) znajuci sta mora da ucini koliko god da ne zeli to ipak je odllucio da zarobi brata u dobro nacije i celog sela...
Spomenik najjacim Uchihama Uchihamadararagemadarau >>Kisai


Tema:
https://www.youtube.com/watch?v=NudgHguBbeM&feature=related

Krenuo je na Kisaia( 20 godina)...
Spomenik najjacim Uchihama 87d87bo
Kisai je samo rekao..."Znam sta moras da uradis, ali sta god da probas to ti nece uspeti jer je moja sudbina da radim ovo i da na taj nacin zrtvujem sebe za dobro ninja sveta.." U suzama oboje jer nemaju drugog izbora...Zapoceli su borbu... Samo sto sukrenuli u borbi, Kisai je naravno nadmocao svoga brata Contea i
zarobio ga... I rekao: Kisai: Ovaj svet se svodi samo na jedno ubij ili budi ubijen, da bi nesto postigao moras gaziti preko drugih, zrtve su neophodne ali to sam ja ztvovacu se za ceo svet i raditi ono sto sto me boli kada gledam to ali to je neizbezno da bi ovaj svet imao mira, demone cu cuvati i pokusati da ostvarim plan Zenkai organizacije i uspostaviti kontrolu i mir... Zapamti ubij ili budi ubijen je pravilo
koje je se dokazalo kao pravo mnogo puta, jer sam to video... Tako nasa sudbina je sada razlicita, ja cu probati da uspostavim mir na moj nacin a ti na tvoj ali oni se kose i nemogu oba postojati u isto vreme, tako dok jdan od nas dvojice ne zavrsi nemozemo spovesti to u delo... Tako sada odlazim i ko zna kada ces me videti opet ali kada se opet sretnemo bicemo ljudi razlicitih misljenja koji ce se boriti jedan protiv
drugog... Ako ikada nekog treba da krivis za ovo krivi svet u kome zivimo jer nas je on napravio ovakvim... Idem i kada se sretnemo bice to u borbi..... Conte...
Spomenik najjacim Uchihama Youngmadarabyuchihadood

Tema:
https://www.youtube.com/watch?v=jMH3dPiOt4k&feature=related

I Kisai je otisao zauvek, za to vreme imao je samo to u planu da ostavri taj svoj cilj... Dok je Conte verovao da ce se samim tokom sve resiti i smiriti... *Kisai je otisao nasao Zacuia Yokubija koga ce trenirati i biti njegova desna ruka...Kisai ce postati ninja koji ce biti najopasniji kriminalac svih vremena... *Conte prvi Hokage nastavice svoj put kao Hokage i tako ce biti poznat niko nece znati nista o n jegovoj proslosti... Za Kisaija je istorija skoro zaboravila 10 godina niko nista nije cuo o njemu... Sve dok se jednog dana nije pojavio na kapijama sela peska zeleci da unisti prvog Kazekaga Kakashi Hatakea koji je napravio jinchirikia od Gaare i to je bio razlog njegove posete jer se Kisai zakleo da ce cuvati demone i nece dozvoliti da ih iko koristi... Nakon 10 godina pojavio se Kisai pod maskom na kapiji sela peska i rekao:


Mogu li udji u ovo selo nakratko imam neka posla sa Kazekagea... Moj stari prijatelj...zaboravljeni...

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t94-dobijanje-dozvole-za-ulazak-u-selo

Spomenik najjacim Uchihama Uchihamadarawpbygoogle1>>Kisai
Kakashi je odmah prepoznao zle namere ovog lika. Medjutim tu se po prvi put prikazuje Kisaijeva tehnika Perfect clone jutsu. Kisai je ubrzo oformio svoju Zenkai organizacuju, i to je stvaralo mnogo problema ostalim ninjama. Zenkai je pocela polako da osvaja demone. Medjutim Kagei su odrzali sastanak jer su videli da moc Zenkaija polako raste. Kakashi je dao predlog da svaki kage postane Jichuriki, medjutim demoni su bili prejaki. Prvi Jinchuriki od Kagea bio je Conte. Uspeo je da pobedi najjaceg demona (devetorepu lisicu), posle te borbe Zacui (clan zenkai organizacije) pokusao je da napadne izmorenog Contea, medjutim njegov stari drug Kakashi je uleteo i spasao je Contea. Kakashi je postao zatim Jinchuriki osmorepog demona, Daniel Jinchuriki sestorepog demona...
Spomenik najjacim Uchihama Kkkkgh>>Conte

Kisai je nakon tog gesta bio veoma besan na Kakashija i svog brata, zeleo je njihovu smrt. Kako je trebalo da prodje malo vremena da se Jinchuriki priviknu na nove moci, Kisai je koristio to vreme da napadne selo peska i lista. Selo peska je bilo napadnuto, a bespomocni Kakashi je bio u stanju da napusti selo, na njegovo mesto je doso izdajnik Gaara (drugi kazekage). Medjutim ni selo lista nije nista bolje proslo. Kisaijevi Perfect klonovi su rusili Konohu i napadali bespomocnog Contea. Medjutim Conte nije smeo da dozvoli da padne od strane svog brata, probudio je Mangekyou sharingan. Uspeo je da porazi klonove i otera Zenkai organizaciju. Kisai se je dosta zabrinuo oko toga, i neko vreme nije prilazio Konohi.
Medjutim kako je vreme odmicalo Kisai je prisvajao sela kao sto su selo peska, oblaka i magle.
Spomenik najjacim Uchihama Uchihamadarabystirringw>>Kisai
Zatim dolazi veliki turnir, gde zenkai odnosi pobedu. Nakon turnira organizuje se sastanak kagea. Nisu smeli da dozvole da Zenkai jaca. Medjutim, na tom sastanku se umesao Kisai, gde je Conte bio uvucen u Space-Time. Dugo vremena se smatralo da je Conte bio mrtav. Rat je vec uveliko poceo, a mnoge ninje i kagei su izgubili zivote. Medjutim na kraju je Zenkai pao! Pain se pokazao kao dobar lik ovoga puta i pomogao je u ratu, iako je Zenkai iscenirao Painove postupke i namestio zlog Paina, ipak je to na kraju razotkriveno.

Gods VS. Gods
Spomenik najjacim Uchihama Uchiha11>>Conte
Spomenik najjacim Uchihama Hhhhhhhhhhhhhhhhhh>>Kisai
Pain organizuje zabavu i odvaja Daniela, Gaaru i Monata, medjutim u tom trenutku se pojavljuje Conte i obavestava ih da je to zamka. Conte, Daniel, Gaara bivaju uvuceni u specijalnu dimenziju, tako da su preostali Jinchuriki bili uvuceni u dimenziju, a to je bio cilj Paina! Ostalo obavezno pratite u ovoj temi!

>>OVDE<<

Spomenik najjacim Uchihama Images?q=tbn:ANd9GcQ_gBOh8aclLm0HZgmdKt8sFIJmLiyQUFfo2Rtbp4b_zoIgbT0XpVL3GFWP>>Poslednja scena
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Spomenik najjacim Uchihama Empty Re: Spomenik najjacim Uchihama

Sat 29 Oct 2011, 23:19

Tema:




Kisai...Moj ucitelju, bio si i vise od toga za mene, bio si mi kao otac, brat moj jedini prijatelj... Uvek sam te u svemu pratio i pokoravao... Ali sada si mrtav...Umreo si stiteci ono sto si oduvek hteo da unistis...Ja cu i dalje tebe slusati, ako je to zbog cega si dao svoj zivot toliko vredno! Zelim da idem tvojim stopama, zelim da i ja iskusim to sto si iskusio i promenio se da zastitis Contea... Contea si mogao ubiti vrlo lako ali ipak nisi... Sada shvatam...
Probacu da budem bolji ninja... Osecam da si jos tamo negde i da bi ovo bila tvoja zelja... Umesto sto sam uvek unistavao druge od sada cu probati da ih stitim...Kao sto si ti na kraju zastitio tvoga brata do poslednje snage i ovaj svet...

Kisai... uvek sam te pratio i slusao tvoje naredbe ako si umreo stiteci ovaj svet i ninje to je ono sto se i od mene ocekuje zar ne... Zato cu nastaviti tvojim stopama i stiti ovaj svet ako treba do smrti kao sto si ti to uradio... Moram idem nemogu jos dugo blokirati Minatovu barijeru... Kisai... Jednog dana kada se ponovo sretnemo zavrsicu ono sto si poceo a to je da zastitim ovaj svet.... Kisai....



Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Spomenik najjacim Uchihama Empty Re: Spomenik najjacim Uchihama

Sat 29 Oct 2011, 23:46
Iza spomenika Contea I Kisaija Uchihe izlazi jedna silueta.... Ta silueta to je ustvari Minato Drugi Hokage...


Zacui ovo sto si uradio i prekrsio moju volju je zlocin, mogao sam da te ubijem da sam hteo cim si presao barijeru ja sam osetio... Nisam hteo jer sam verovao da si se promenio, i sada sam se u to uverio i mnogo mi je drago sto sam sve ovo cuo iz tvojih usta... Verujem da ces postati neprikosnoveni Shinobi kome nee biti ravnog i verujem da ces uspeti da istrajes u misiji svoga ucitelja kao sto cu i ja pokusati da istrajem u misiji mog ucitelja... Ja i ti bili smo na dve strane ali smo nekako bili na istoj strani, jer su nam ucitelji bili dva brata, koji su mrzeli jedan drugog ali to nikada nije biloo u njihovom srcu i dusi... Svaki od njih je mislio na onog drugog u teskim situacijama... Ah dosta mog pricanja, verujem ti, i vrata ovog sela uvek ce ti biti otvorena, ako zelis mozes nam se pridruziti... I zapamti da si sada clan nase velike porodice, zato smo uvek tu u nevolji... Toliko od mene Zacui, ti odluci ja se moram vratiti mojim obavezama, sutra je dugacak dan i imam mnogo toga da obavim... Zbogom prijatelju stari


Spomenik najjacim Uchihama Flyingthundergodtechniq
Mysterious Person
Mysterious Person
Academy Student

Spomenik najjacim Uchihama Empty Re: Spomenik najjacim Uchihama

Thu 05 Apr 2012, 20:41


Soundtrack:


Noc je tako tiha....Uspeo sam neprimetno da se usunjam u Konohu...

Znaci ovo su spomenici od cuvene brace koji su bili doslovno bogovi zbog njihove velike moci...Poginuli su odavno jos pre 100 godina u shinobi ratu...Ali ostaci su i dalje ovde...

Sama pomisao da su imali moc sharingana da kontrolisu um i telo od bilo koga....

Prema prici iz istorije Kisai je pred smrt presadio Conteu svoj sharingan i Conte je dobio vecni mangekyou sharingan sa ultimativnom kontrolom tela i uma... Kazu da je Gedo Mazo pun svih 9 demona mogao da kontrolise...
Jednom kada povratim njihove ostatke regenerisacu njihove oci i ta moc bice moja! hahahhahahaha


A sada da izvadimo ostatke...

Spomenik najjacim Uchihama 354

Spomenik najjacim Uchihama 551

O da....Sanduci sa posmrtnim ostacima su ocuvani odlicno cak i nakon svih ovih godina... Hokage Minato ih je napravio od svog wood releasa....

A sada da uzmem tela!

Prvo da slomim sanduke...Koliko vidim nema nikakve barijere...Minato nije sumnjao da ce iko uzeti njihova tela zato nije ni stavio barijere...

Haaaaaaaaaaaaaaa!!!
Spomenik najjacim Uchihama 151

Hahahahahahhaha (prasina se spusta)

A sada da vidimo sta ima ovde...

Staaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!??????????Ovo nije moguceeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

Njihova tela nisu ovde!!!!! Samo dva headbanda sela lisca koji su verovatno njima pripadala!!!!!!!!!!!!!!! Gde su njihova tela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

Hokage Minato ih je verovatno sahranio u tajnosti na neku drugu lokaciju!!!!!! To je jedino objasnjenje zasto samo ova dva headbanda stoje ovde!!!!!


Uzbuna!!!! Bolje da bezim odavde.... ( Misteriozna licnost nestaje kao senka utajanjuci u zemlju...)
Hokuto Kenjin
Hokuto Kenjin
Academy Student

Spomenik najjacim Uchihama Empty Re: Spomenik najjacim Uchihama

Thu 05 Apr 2012, 20:59
Staa!!??? Kako je ovo moguce... Imamo uljeza u selu, bolje reci izdajicu... Niko nije mogao da prodje barijeru i da ostane ne primecen.... Ovde nije nesto kako treba... Hmmm mislim i da znam ko pokusava da me izda...

Haha, bud**a, pokusao je da uzme njihova tela... Ono sto nezna je zapravo to da je Conte unistio svoje i Kisaijevo telo upravo zbog ovih razloga, i da je dao Minatu njihove headbendove da ih sahrani umesto tela.... Moracu ovo bolje da ispitam...
Anonymous
Gost
Guest

Spomenik najjacim Uchihama Empty Re: Spomenik najjacim Uchihama

Thu 05 Apr 2012, 21:54
AA hokage san sta je ovo !?
Anonymous
Gost
Guest

Spomenik najjacim Uchihama Empty Re: Spomenik najjacim Uchihama

Wed 11 Apr 2012, 19:37

Xaxaxa i ovo su bile te uchihe !!
ovo su obicni bednici
neznam sta je opste oko tim uchihama to su samo kukavice i najvece smece ovog ninja sveta
(Hao uzima svoju ninja traku i tako je baca prema groblju da ona udara i pada negde daleko)
Vise ne zelim da budem ninja ovog sela proglasavam sebe missing ninjom !! umri te svi vi bednici
Sponsored content

Spomenik najjacim Uchihama Empty Re: Spomenik najjacim Uchihama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum