Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Zacui sensei Empty Zacui sensei

Sun 30 Oct 2011, 10:59
Posto sam Jounin ovog sela pomoci cu vam da ovde ucite neke tehnike ako zelite mogu vas trenirari...

Primam samo jednog ucenika za sada tako ko se prvi javi bice moj ucenik Very Happy


Last edited by Zacui Yokubi on Wed 09 Nov 2011, 12:43; edited 1 time in total
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Mon 07 Nov 2011, 19:24
Zacui-sensei mogu li ja biti vas ucenik, na akademiji iz istorije smo ucili o vama, vi ste jedan od velikih ninja iz doba Kisai Uchihe i bice mi velika cast da me uzmete za svog ucenika Very Happy
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Tue 08 Nov 2011, 09:49
Odlicno vidim da si dobar ninja, uzecu te za mog ucenika.... Trenutno sam na oporavku ja sam perfect clon...

Hisagi napravicu od tebe dobrog ninju da se selo ponosi na njega ali upozoravam te probas li bilo sta protiv sela licno cu te ubiti!

Xaxaxaxa ali dobro moramo da zapocenemo tvoj trening...

Koliko vidim sensor tip ninje si kao i ja. I ja ima sensor sposobnosit neke tako da lako cu te nauciti...

Pocecemo sa tvoj trening...

Kao moj ucenik poklonicu ti nesto mozda ce ti koristiti pomoci ce ti da lako savladas sve i brzo napredujes a to je ovo!

Poklonicu tu mocno oruzje da bi tvoj trening bio vrlo uspesan. Ovo je nesto je meni moj ucitelj poklonio i ja cu dati i tebi jedan...

Oruzje je vrlo mocno ako volis da rizikujes i napadnes odjednom najvecim damgeom u nadi da protivnik nece izbeci...

Zacui sensei Zenkai10

Nadam se da ces ga pametno koristiti...

Sada zapocni tvoj trening porazi 5 genina i onda se vrati ovde njih mozes naci u trening hali.

Nece biti lako trajace nekoliko dana ali zaradices

500XP poena +100 kao bonus od mene, i 250 creator poena

zato idi odmah i baci se na posao
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Tue 08 Nov 2011, 11:12
U redu je Zacui sensej hvala vam, uradicu kao sto ste rekli treniracu dosta i hvala vam na oruzju, zelim da budem specijalista za oruzja!
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Wed 09 Nov 2011, 12:57
Hisagi vidim dovoljno si ojacao da krenes da ucis neke tehnike, pa sada cu te nauciti neku moju licnu tehniku... Vidim da si dobar ninja i zato cu te nauciti nekim tehnikama koristi ih mudro i pametno!!!

Zato sto su ovo moje licne tehnike i zato sto si moj ucenik nemoras nista placati...

Gledaj pazljivo!

Ovo je posebna tehnika kojom stimiulises svoje misice i dobijes na trenutak neverovatnu brzinu i tako brzo nestanes da u momentu mozes biti kilometrima i kiometrima daleko. U ocima posmatraca izgledace kada te dodatkne ili nakon nekog vremena kao da goris ili nestajes...
Tehnika je odlicna za izbegavanje jer ti dozvoljava da izbegavas jace i razornije napade

Zacui sensei Body_f10


Ova tehnika ti mozda nece koristiti jedino je moj ucitelj znao koristiti u punom potencijalu ali nije lose da znas mozda ti zatreba nekad

Zacui sensei Chakra10

Koristi roleplay opciju "Ucenje tehnike" za svaku posebno
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Wed 09 Nov 2011, 14:51
Zacui sensei Body_f10
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Wed 09 Nov 2011, 14:51
Član 'Hisagi Shuuhei' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Ucenje tehnike' :
Zacui sensei Tehnik13
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Wed 09 Nov 2011, 14:52
Zacui sensei Chakra10
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Wed 09 Nov 2011, 14:52
Član 'Hisagi Shuuhei' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Ucenje tehnike' :
Zacui sensei Tehnik14
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Wed 09 Nov 2011, 14:53
Zacui sensei T2655-zacui-sensei#41937
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Wed 09 Nov 2011, 14:53
Član 'Hisagi Shuuhei' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Ucenje tehnike' :
Zacui sensei Tehnik13
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Wed 09 Nov 2011, 15:04
Hvala ucitelju na ovome pametno cu ih koristiti
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Fri 11 Nov 2011, 11:33
Zacuji sensej, zahvaljujuci vama i vasem treningu dovoljno sam ojacao, tako da sam se prijavio na chunin ispit!!!

Potrudicu se najbolje sto mogu da prodjem ispit!
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Fri 11 Nov 2011, 12:59
Odlicno Hisagi! Lepo napredujes... Mada ima jos mnogo da ucis suvise si slab trenutno... Ojacao si dosta, kada budes postao chununin dacu ti special trening da ojacas koji nece biti nimalo lak!!!

Chunin ispiti se blize zato se moras spremiti i ojacati ovih dana... Nema sumnje da ce tamo biti puno missing ninji pogotovo Kabuto, onaj ko se bude borio protiv njega gubi sigurno, ako ti zapadne borba sa njim neces moci da se izvuces...Video si kako te je porazio sa genjutsu napad, gledano da je tvoje telo suvise slabo lako ces biti porazen od takvih napada zato evo ti ovo koristi samo ako se budes borio protiv njega...
Vrlo odavno moj ucitelj je ovo posebno voce koje sazdrzi chakru pronasao i nabrao tako dao nama dacu ti tebi tri ova. Pojedi pre borbe i bices ok ako se boris protiv Kabuta jer on ce sigurno hteti da te ubije kao i bilo koga drugog.. Zato zelim da te zastitim suvise si mlad da umres na takav nacin..
Zacui sensei Boomb_10


Vrlo davno moj ucitelj je od feniksovog jaja bolje receno od svog summoninga stvorio razne predmete jer je ono vrlo jako i izdrzljivo... Tako je napravio poseban materijal koji je vrlo lak a uz to neverovatno izdrzljiv i mocan. Kreirao je uniforme od toga... Iako danas ova uniforma nije u upotrebi dacu ti jednu kao i materijal...

Mozes je modifikovati i kreirati svoju uniformu cak i Kazekage ima odelo od ovog materijala tako budi slobodan i kreiraj tvoju uniformu Very Happy

Zacui sensei Unifor10
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Sun 20 Nov 2011, 17:27
Zacuji sensej, vratio sam se, postao sam chunin prosao sam Very Happy Very Happy

Nisam vas izneverio, nadam se da cu sada dobiti taj poseban trening koji se obecali da ojacam za turnir Very Happy

Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Mon 21 Nov 2011, 10:43
Odlicno Hisagi! Nisam ni sumnjao u tebe... Drago mi je da si uspeo ali moras da treniras jace jer dolazi turnir...

Dacu ti poseban trening dodji u chunin areu
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Mon 21 Nov 2011, 11:11
Hvala ucitelju Very Happy
Sponsored content

Zacui sensei Empty Re: Zacui sensei

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum