Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 20:10
Ovako Minato-san dugo me nije bilo otisao sam na prikupljane chakre,kao sto mozes da vidis zarobio sam Shukaku-a u sebe,pa je vreme da krenemo,mislim da prvo trebamo da okupimo nije ovoga sela na jedno mesto...(oni koji su iznad 55-lvl-a)


(neka mi admini povecaju vrednosti jel sma Sannin)
Nagu Garakama
Nagu Garakama
Academy Student
https://www.youtube.com/user/Koshirozation?feature=mhee moze you

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 20:15
Sve ninje ovoga sela , ja sam jedan ... Ne znam sta se desava Kotsuko?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 20:17
Tu su Hiashi, Sai i ovaj novi... Kao i ja... Da cujem Kocuko sa imas na umu...
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 20:43
Ovako (ne na redjujem samo dajem pprimer)
-Minato-ti ako mozes sa space time jutsu pokupi sve maceve magle moramo da zarobimo ovoga NImpocha
-Nagu-moras skupiti cetvoricu ninji koji imaju bar 500 chakre i da posjeduju ovu tehniku
Sensei (prvi deo plana) 4610
zatvoricemo nimpocha,ja cu da koristim CHAKRU SHUKAKU-A,Minato probaj da
chakru:hacibi-a i Kyubbi preusmeris na mene da mogu dovoljno dugo da
drzim Nimpocha zatocenog,dok ti nadjes nacin da oslobodis alexandra ja
cu tu chakru
Sensei (prvi deo plana) 3810
deliti sa tim trojicom koji budu drzili seal samnim tj.plan ovoga je da
izvadimo provo alexandra

P.S sensei nemoj da pogines...ovo selo je bez vrijedno bez tebe
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 20:47
Hahahahaha Kotsuko, pa ti nisi bio dugo tu?! Nipoco je zarobljen nema ga vise... Hahahaha vratili smo ga u pakao, raikage Aleksandar se zrtvovao da zatvori kapije pakla... Zato sada trebamo da smislimo kako da ga vratimo nazad...
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 20:53
hahahah ocigledno ne shvatas moracemo da otvorimo kapije...da raikage izadje ali onda i Nimpocho izlazi moramo ga zadrzat da ponovo zatvorimo kapijo ocigledno jedan od nas mora tamo...(sto se tice foruma bitniji je raikage nego recimo,neki jonnin.Ali Nagu nemoj mislit da ti ides icicu ja pokusacu da ga zadrzim,Nagu posle toga sanse da ti izadjes su nikakve zato ja cu da idem ;) imam ideju sada samo morate da vjerujete u mene

sada pravim 2 ovakva koplja i pretvaram ih u oruzije neka stoje kod minata

Sensei (prvi deo plana) Paperspear

Sensei (prvi deo plana) Paperweaponsusing nazalos moja ce dusa biti zarobljna ali nema veze,moramo dospeti do pakla i otvoriti nekako put za natrag,dok se alexandar bude vraco ja cu drzati nimpocha da ne izdje....
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 20:57
Ne, ne, nista neces raditi, to nije molba to je naredjenje. Ja kao tvoj Hokage imam pravo da ti to ne dozvolim. Jer jedini nacin da mi vratimo Raikagea jeste da Kazekage Zacui, Aleker Kaguya i ja reoformiramo specialan drevni seal, sa kojim ce mo moci da udjemo u pakao neopazeno... Ime tog seala je Sixten Trigrams God's Seal.
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 21:03
Uredu ako ti tkao mislis onda se slazem...dok tebe ne bude ja cu da zastitim selo

Shukaku chakra:1000 ulazem svu chakru svog demona aaaa

Sensei (prvi deo plana) 21amo85 radim ovo 2 puta ulazejm duplo chakru tako da nase selo ima defance 1000 uuu--


Hokage-san moram nesto da vam kazem...(Kotsuko prilazi minatu i pocinje da place) Kage-san nesmem da vas izgubim...cuvajte se molim vas ponesite ova koplja sto sam vam dao...neznam kako da vam pomognem,a nesmijem da dozvolim da ostanem bez sensei-a
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 21:06
Hahaha KOtsuko, ma daj smiri se... (Minato udara Kotsua po ledjima) Nebrini se ti za mene, nije tvoj sensei za dzabe proglasen bogom svih Sinobija, i to od strane velikih kagea... ^^ Sve ce biti uredu...
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 21:12
Hahaah ti se salis pa tek cu da se smirim kad se sve ovo zavrsi....ali ponesi ona koplja mogu ti zatrebat molim te...mozda samo sebi dajem laznu nadu......to cemo jos da vidimo,neke se svtari ne cine onakvim kakve jesu...tako je i sa ljudim....
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 21:48
Bre, bre Kocuko, pa ti kao da mene saljes u smrt... Kao da se ja necu vratiti... Bre bas mi baksuziras, mozda se ja na kraju i ne vratim... Ponecu tvoje maceve...
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 21:52
Hahahah salis se,pa ako postoji nacin da ide neko drugi..to bi bilo super.Samo kako da te ja saljem u smrt kad ne zelim da ides,nemoj da govoris nesto tako kao da neces da se vratis...nezelim to ni da cujem.To su besmislice...

(kotsuko se okrece i ide iz kancelarije...)

cuvaj se...do tada odo da vidim sta sve moze ovaj moj shukaku

Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 21:54
Nebrini vraticu se ja... Samo nisam zadovoljan time sto si Shukakua zarobio u sebe, jer sada vise neces moci da se spajas sa Lordom Fukasakom i Lady Shimom... Ja verujem da si ti to vec znao...
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Mon 23 Jan 2012, 22:03
da to je veliki rizik jel su mi oni ustvari bili moj san...ali mozda je ovako bolje..ali nadam se da mi ostaju one druge zabe i tehnike,kao sto je onaj ranengan sto si me ti naucio...
mada...nekada je tesko odricati se sovjih snova,tesko cu to da podnesem

u svom sam umu razmisljao da napustim Konohu jel sam tako donio ustvari posledice kao sto je rat za selom magle

(odluku u napustanju sela cu donijeti tek malo kasnije,jeli za svaki sam problem ja kriv)
mada i ako napustim nadam se da necu ostati u podpunosti bez svoga "sage moda"
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Tue 24 Jan 2012, 10:07
Ne ti netrebas napustiti selo, jer ja kao Hokage moram stiti ovo selo i sve ninje u njemu... A ti ces mozda biti i moj naslednik kao Hokage... Sage mod nisi u potpunosti usavrsio, ali hoces vremenom... Ja sam sredio sve stvari sa Maglom, i kroz borbu koju smo vodili protiv Nipocoa, upoznao sam Alkera Kaguyu, i sada imam skroz drugu sliku o njemu, to je pravi shinobi koji ima svoj put i cilj...
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Tue 24 Jan 2012, 19:27
Kako ti kazes sensei...mada mislim da bi Nagu trebao da te naslijedi...sve zavisi od tebe,a mozda nadjemo resenje za tvoj vjecni zivot...ako nije problem zelio bi uciti ovu novu ucenicu ako moze.
Sponsored content

Sensei (prvi deo plana) Empty Re: Sensei (prvi deo plana)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum