Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 13:09
Health:610/1000
Energy:530/1000
Chakra:745/1000-90

Lep potez... Ali ne dovoljno dobar za mene!

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 1913

Aktiviram ovo, a kako sam gledano ubao kroz tvoje telo, ovaj napad je neizbezan jer si sada napravljen od vode!
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 13:14
H : 750
E : 850
C : 770

dobar potez .. ovo nisam mogao da izbegnem

a sada bacam 1
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Item_910
i radim nesto u tajnosti
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 13:21
Health:610/1000
Energy:530/1000-10
Chakra:655/1000

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Oruzje14
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Item_210

Odaljavam se od smoke bombe na sigurnu udaljenost..ko zna sta smeras..ali otkricu!
Bacam shurikene na kojima su zalepljene papirne bombe. Tako da od eksplozije dim se razilazi a ti primas 20 damage zasigurno zbog papirne bombe!
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 13:28
H : 750
E : 850
C : 770

dim se razlazi i vidis 2 moja lika ali ni jedan neprima dmg zbog defence 200 jer jedan ide prema tebi sa
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Oruzje51
a drugi
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Oruzje27
pomocu zvuka sprecava napad
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 13:50
Health:610/1000
Energy:520/1000
Chakra:655/1000-150


Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 514
Aktiviram stit! Sto znaci da primam tvoj napad maca...A sada da vidim dali je to pklon ili si ti! Moras da mi kazes jer imam defence od 100, ako si me ti napao onda gubim 50, ali ako me je klon napao onda mi nije nista...
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 14:03
H : 750
E : 850
C : 520-50-100

hahah nije lose ipak nisi primio DMG ali nemoj misliti da si se spasio
jer je sve ovo bila zamka

ja izlazim iz zemlje i hvatam te za noge i uvlacime te
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 1110
i ako te zanima kako sam pod zemljom . pa to je zbog mog skrivenog poteza jer nisam samo stvorio klonove ( obadva su klonovi ) nego sam se sakrio pod zemljom i cekao pravi trenutak za napad ... sad si gotov ovako iznenadan napad nemozes izbeci ali da se osiguram obadva moja klona rade
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Oruzje27
Pazziranje protivnika svuda oko tebe jer ako pokusas pobeci uhvatice te zvuk mojih klonova i bices pauziran ali svakako cu te je povuci u zemlju i opet si pauziran ... a ako mislis da ces uspeti uraditi neku tehniku nemoj da se nadas jer nemas dovoljno vremena .... ovo je kraj za tebe!!!
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 14:10
Health:610/1000
Energy:520/1000
Chakra:505/1000-50-60

Mudar potez... ali ja sam dosta uznapredovao!
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 2310
Ko je reko da cu izaci iz zemlje?! Cak sta vise i bezim u zemlju od tebe, tako da izbegavam svaki napad! Samo mi nije jasno, kojom tehnikom si ti usao u zemlju??
A sada Izlazim iz zemlje, kada je sva opasnost prosla i radim ovo!
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 916 " alt=""/>
Da vidimo kako se nosis sa genjutsuom! Sada nemozes da se odbranis tako sto ces da pobegnes u zemlju!...Jedini nacin je Cancel tehnika! Hahahahahaha!
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 14:19
H : 750
E : 850
C : 370-120

pa izgleda da cu morati da radim Cancle

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Cancel10

moji klonovi neradi nista
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 14:26
Health:610/1000
Energy:520/1000
Chakra:395/1000-60

Nisi mi reko, koju si tehniku iskoristio da udjes u zemlju???? Ako je kao moja, onda istrosi chakru 50...

Radim ponovo ovo!!!
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 916

Nadam se da cu da te pauziram jednom!!! GENJUTSU!
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 14:32
H : 750
E : 850
C : 250

pod zemlju sam isao sa tehnikom Hiding like a mole ( tako nesto ) i oduzeo sam chakru

prvo radim
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Cancel10
da se oslobodim genjutsua a zatim

bacam jednu
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Item_910
i radim nesto u tajnosti
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 14:41
Health:610/1000
Energy:520/1000
Chakra:335/1000-60

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 916

Ponovo radim genjutsu! Bez obzira koji si potez sada uradio, ponovo se moras odbraniti od genjutsua!! Jer nemozes pobeci od toga nigde!
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 15:04
H : 750
E : 850
C : 100

hahaha ti si sa genjutsu gadjao dim ... ali ja nisam bio tu nego sam opet otisao pod zemlju i nisi me pogodio jer si gadjao u pogresnom pravcu .. a na moje klonove nedjeluje genjutsu

a i u svakom slucaju napad ti se nevazi jer nisi izbegao moj skriveni potez


upao si pravo u moju zamku .. a i da ti odma kazem da nema sanse da si izbegao jer su te moji vodeni klonovi gadjali sa

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Oruzje27

pauziranje

a izbeci nemozes jer su te oni gadjali jos iz skrivenog poteza a napad nisi mogao da predvidis jer nemozes da vidis zvuk
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 18:55
Ti ocigledno neznas na kom principu rade genjutsui?.... Ne gadjam ja tebe sa genjutsuom!!!!gENJUTSU MORAS DA IZBEGNES INACE CES DA ZIVIS U NESTVARNOM SVETU.. TAKO DA BIRAJ!
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 19:00
genjutsu ti uopste nije ni uspeo jer si ti vec bio pauziran ... zato sto te je zvuk Melody arma pogodio
i zbog toga si pauziran 1 potez

sad napisi nesto pa da odigram
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 19:05
Ocigledno nisi shvatio poentu!!! Ajde igraj
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 19:21
H : 850
E : 850
C : 920-110

izlazim iz zemlje
i prvo aktiviram svoj Curse Seal
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Napad_42
i posto nezelim da te ubijem
samo cu da te zarobim
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 4510
Uzimam kovcek i

nestajem sa terena
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Orochi10





... Aleksandar i Orochimaru kao da propadaju u zemlju i nestaju sa terena ......
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 05 Nov 2011, 19:31
Health:610/1000
Energy:520/1000
Chakra:335/1000-200

Hahahaha!...mogo si da me ubijes dok si imao vremena!!! ....iPAK NIJE GOTOVO!
U trenutku kada mi prilazis dok sam ja paralisan (prilazis mi da me stavis u ono bure)

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Ffsff
A sada posto si stanovan i nemozes da se odbranis od ovoga! jer je iznenada....meni prestaje dejstvo paralize..a sada!

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Jjjjjjjjjjjjjw

Ipak iz ove borbe ja se izvlacim kao pobednik! ....
Sada imas cruse seal, ali moj! I pazi ako ga iskoristis 5 puta ja preuzimam kontrolu nad tvojim telom! Ranije nisi postovao to pravilo, inace sada bi trebao da je yamato na tvom mestu (jer si jedno 100 puta iskoristio to).... Ostavljam te sada ovde takvog! Pazi.. gubis 20 health za svaki potez! sada mora neko da te nadje i da te spasi...
a sada idem ja odavde!
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Orochi10
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Tue 08 Nov 2011, 16:55
(izvinite sto nisam dugo odg. :S )

H : 850
E : 850
C : 810-70

ova borba nije jos gotova ...
pretvaram telo u vodu tako da tvoje zmije prolaze kroz mene i svi tvoji napadi tako da mi nisi uspio staviti Curse Seal a nisi ni uspeo da me stanijes
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 412
kada sam izbego napad skacem u stranu
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Tue 08 Nov 2011, 19:19
BORBA JE GOTOVA ODAVNO, BIO SI STANOVAN TAKO DA NISI MOGAO DA AKTIVIRAS BILO KAKAV JUTSU...OVO JE NA ZALOST KRAJ ZA TEBE...
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Tue 08 Nov 2011, 19:43
zbog ceka sam stanovan ... a nezz zbog ceka je borba gotova ako ja nisam mogao da odigram ...
ako mislite da sam stanovan zbog zmije ja sam to izbegao kao sto je on bio stanovan zbog moje melody arm pa je opet odigrao potez -.-
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Tue 08 Nov 2011, 19:46
objasnicu ti...on ima summoninge u sebi i to zmije, drugi clanovi to nemogu da vide jer nisu u organizaciji, ti summoninzi su te stanovali kada si ti pokusao da ga zarobis..tako da je sve po pravilima i ova borba je zavrsena!
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Wed 09 Nov 2011, 09:41
Ovako Aleksandar me je pozvao da mi admini izvrsimo uvidja za ovu borbu da li je bila pravilna...

Jedan admin je dao gore svoje misljenje a evo ga moje..

Po meni cela borba je besmislena i ima gomilu gresaka najvise sa orochimaruove strane koji je izbegavao zvuke melody arm, izbegao kada ga aleksandar uhvatio za noge...Posteno orochimaru je odavno trebao biti zarobljen i gotov...

A sto se tice orochimaruove tehnike da on ima zmije ali one ne stoje kod njega nego ih ono tehnikkom kao prizove u predelu ruka i one izadju a ako bio stanovan to nije mogao...

A sto se tice aleksandra mogao je da izbegne sve to sa onu tehniku da pretvori telo u vodu

Tako sto se mene tice borba se moze nastaviti (najpostenije bi bilo da igrate opet) ali posto oboje imate gresaka a niste se zalili pre dovoljno je da nastavite od tog momenta kada je aleksandar pretvorio telo u vodu...

Sacekacemo Gaaru da da svoje misljenje koje ce inace odluciti u vezi ove borbe
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Wed 09 Nov 2011, 12:00
Slazem se sa Stewchom, ali kada je Orochimaru koristio genjutsu Aleksandar je napisao da nije upao u genjutsu zbog dima od smoke bomb koju je bacio u potezu prije genjutsu-a. Po mom misljenju se genjutsu ne moze izbjeci dimom od smoke bombe zato sto bi svi bacali smoke bomb ne bi koristili cancel tehniku, a uz to je tu bombu bacio u potezu prije, pa mene interesuje koliko je onda dim prisutan na terenu?? Upravu si da Orochimaru nije mogao izbjeci melodi arm, ali Aleksandar po nije mogao upotrijebiti melody arm jer je genjutsu izbjegao smoke bomb-om...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Wed 09 Nov 2011, 12:06
Dim traje jedan potez jedino da bacis vise smoke bombi npr 3 i zbog tolikog dima traje vise poteza...


Ako se slazete neka nastave borbu od momenta kada je Aleksandar uradio vodenog klona da pobegne od orochimaruovog napada i tako ce nastaviti i bice jednaki opet niko nikog nije uhvatio i slicno ili neka igraju iz pocetka kako oni oce...

To je moje konacno misljenje
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Wed 09 Nov 2011, 12:08
Pa da nek nastave od tog poteza...
Sponsored content

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 2 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum