Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Wed 09 Nov 2011, 20:29
Ok...sto se mene tice mozemo da nastavimo dalje -.-...dali se slazes aleksandre?..ako se slazes ja sam na potezu!....I ovog puta ti necu dopustati! Imao si priliku da zivis! I samo moram da dodam admnima...on je do sada 100 puta koristio crused seal, a moze samo 5 puta, gledano sada je yamato ziv u njegovom telu? Zar nisam u pravu? Mozete da proverite, mogu vam dati najmanje 5 sparinga gde on koristi crused seal...malo nije posteno prema ostalim igracima, jer crused seal onda nema cenu koju placas, samo nadjes nekog ninju da ti ga da i to je bufff mozes da vracas health i chakru kad god pozelis a da pritom nista ne gubis....razmislite malo, posteno bi bilo da u borbbama vise nesme da koristi crused seal...i jos nesto trebao si da aktiviras crused seal lv2, jer nemozes aleksandre ako si mislio da kada ti nestane chakra ponovo aktiviras lv2 i ponovo se napunis -.- ...Zelim da cujem sada admine
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Wed 09 Nov 2011, 20:38
Slazem se da nastavimo sa borbom !!

A sto se tice Curse Seala mogu da ga koristim koliko god ocu puta a ne samo 5 puta ali kad aktiviram 5 puta onaj ko mi je stavio Seal moze da me kontrolise i da Yamato je ziv u meni i da on to zeli mogao bi me kontrolisati kad kod to on pozeli .

A i ako si gledao anime mozes da vidis kod Sasukea , Sound Five , itd .... da posle Curse Seal stage 1 moze da se aktivira Curse seal stage 2.
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Wed 09 Nov 2011, 20:54
al ti trenutno nemozes da aktiviras 1 lv jer nemas tacno 0 chakru! tako da si morao da aktiviras lv2! i ne mesaj anime sa forum! a sad napisi svoje vrednosti i postavi crused mark lv 2 pa da nastavimo
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Thu 10 Nov 2011, 09:25
Cursed seal lvl 1 mozes da aktiviras samo kada ti chakra padne na odredjeni broj to jest sam se aktivira i nemoze se tako lako ugasiti, bolje receno to i nije bas dobro po ninju jer svaki potez dok mu traje curse seal gubi healthe i moze umreti ako ne nadje nacin da ga ugasi, a ako mu se aktivira 5 put bice pod kontrolom onoga ko mu dao znaci da ta osoba ima pravo da mu kaze sta zeli on ce morati da ga poslusa i slicno nesme odbiti nista...

Cursed seal lvl 2 ninja moze da aktivira kada zeli i nema nikakvog rizika po tome (kada padnes u potpunu kontrolu osobe koja ti dala cursed seal posebnim jutuom mozes da aktiviras cursed seal lvl 2)
On je jak jer nema rizika koriscenja a koristiti njega znaci da si vec u kontroli te osobe koja ti dala...

Cursed seal naravno nemozes da koristis koliko zelis samo jednom u borbi smes nemozes cim ti padnu vrednosti da ga ukljucis i opet sve puno znaci samo jednom u borbu ali to lvl 2 dok lvl 1 se sam aktivira pise na kartici kako...

Ako osoba koja ti dala cursed seal umre tebi cursed seal ostaje i bices slobodan od te osobe... Ali isto ti ostaje prilikom koriscenja kao i pre

npr yamato je umreo a aeksandar ima cursed seal lvl1 znaci da njemu ostaje cursed seal lvl 1 koji ce se aktivirati uvek kada mu se potrosi chakra na odredjeni nivo i jesce mu health prilikom aktivacije ali nece moci niko da ga konotrolise jer ta osoba mrtva...

Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Thu 10 Nov 2011, 14:27
H : 850
E : 850
C : 740-50

nije bitno sad svakako odlazim iz ove borbe
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 2410
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Thu 10 Nov 2011, 18:02
Health:610/1000
Energy:520/1000
Chakra:135/1000-60
Kasno je sada! nemozes nigde pobeci, a i ja sam na potezu, tako da se ne nadaj ( kojom chakrom mislis da pobegnes? lepo na kartici pise kada ti padne na 0 chakra tada mozes da aktiviras taj crused seal, a ti nemas chakre za to!)
A sada radim ovo, nemozes tom jadnom tehnikom sada pobeci!!
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 916
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Thu 10 Nov 2011, 19:03
H : 850
E : 850
C : 920-220

ipak aktiviram Curse Seal lv 2 da bi imao dovoljno chakre da izbegnem genjutsu
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Asdalv2
i sada da ponistim genjutsu
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Cancel10
...
sad posto imam dovoljno chakre ponovo pokusavam napustiti borbuž

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 2410



ali ovaj put da bi bio siguran da mi neces smetati moj klon ( jos uvek su na terenu moja 2 vodena klona) radi
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Oruzje27

Pauziranje Protivnika
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Thu 10 Nov 2011, 19:41
Health:610/1000
Energy:520/1000
Chakra:275/1000-90

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 512
Jedna velika prepreka zvuku je zemlja!!! Tako da mi zvuk nemoze nista! Sem toga imam i lighting stit, a kako je struja vece frekvencije, tvoj melody arm mi nista ne moze! A sada


Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Item_910
Radim nesto u tajnosti! Pogadjas sta!! Na tvoje mesto ne bih nastavljao da bezim!!!Hhahahahaha u klopci si....i ima jedan nacin da se izvuces...pronadji taj nacin Hahahahaha!
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Fri 11 Nov 2011, 20:22
Tvoj skriveni napad je bezvrjedan jer tim potezom si samo izbegao Melody Arm
( ako si uopste izbego ) jer ti nisi uspeo ni da mi pridjes jer sam ja vec kilometrima daleko a moji klonovi su unisteni jer sam ja izvan dometa
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Fri 11 Nov 2011, 20:52
Health:610/1000
Energy:520/1000
Chakra:285/1000

Hahahaha! Upao si u zamku!!!
Moj skrvven potez je bio ovo! I skriven potez mi je bio, da ako ne napadnes onda si automacki uhvacen u ovo.a ti se nisi ni odbranio..a da bi pobegao iz ovakve borbe moras koristiti opciju putovanje, pa tek tada mozes da pobegnes! A sada napisi nesto jer si uhvacen u genjutsu..ipak nisi znao sta te cek!! Hahahahaha! Gotov si!

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 916
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 12 Nov 2011, 09:17
Jesi ti normalan -.- ?!?
Ja sam vec odavno napustio ovu borbu ?!?! Dzaba se trudis i pises u ovoj temi ?!?
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 12 Nov 2011, 17:55
Sta lupas bre Aleksandre?! Ti nigde nisi pobegao, upao si samo u genjutsu! Nemoj ti ovde da izmisljas pravila! Ja ne vidim da si odigrao opciju putovanje?! Po tvom, svako bi mogo kad hoce da pobegne iz borbe! Ovo je borba do smrti a ne peijateljska borba -.-..
Orochimau! tvoj potez, aleksandar se nije odbranio od tvog genjutsua tako da je sada tvoj....Sledeci put pazi kako se obracas!
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sat 12 Nov 2011, 20:30
jesam radio putovanje i to davno -.- a i uvek je mogle da se pobegne iz borbe ...
a Genjutsu nezz kako moze da uradi ako sam ja mnogo dalje od njega

The author of this message was banned from the forum - See the message

Orochimaru
Orochimaru
Genin

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sun 13 Nov 2011, 12:43
Apsolutno se slazem Very Happy
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Sun 13 Nov 2011, 14:03
I ja se slazem ^^

The author of this message was banned from the forum - See the message

Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Mon 14 Nov 2011, 09:59
Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Stewch15

Aleksandar

XP:1340
creator poeni: 670


Orochimaru:
XP:1340
creator poeni: 670
Sponsored content

Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar - Page 3 Empty Re: Lord Orochimaru vs Raikage Aleksandar

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum