Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Mon 05 Dec 2011, 23:19


Mislio si da mozes da pobegnes iz sela... Kazekage te je proglasio missing ninjom. Ali zaboravio si da sam se vratio sa turnira bio sam u selu kada si pobegao...Sa moje senzor sposobnosti sam te pratio i nasao...
Sada je trenutak Shisui! Vracas se u selo mrtav ili ziv !!!


Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 12:16
Xaxaxaxa Hisagi klinjo gubi se odavde nemoze pricati o meni vi ne znate ni ko sam a tvoj bedni kazekage je gotov upss izvini njegov bedni perfec clon je gotov ne trazi nevolju hisagi !
Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 12:26
NIje valjda da mislis da se borimo to ti ne ide tako

(shisui krece pacenicki da se smeje)
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 12:37
Health:540/540
Energy:700/700
Chakra:440/570

Neides ti nikuda! Haaaaaaaaaa!!!

Dolazim ispred tebe i kidam ovo!!!
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Hisagi10


Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Hisagi10

Da te vidim kako ces da pobegnes!!!
Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 12:49
Health:
(630/1000)
Energy:
(495/1000)
Chakra:
(370/1000)
Sharingan
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Sharin13
Izvini ali tvoja jeftina ogrlica mi nemoze nista moj sharingan je to predvideo
uff ovo je bilo zamalo
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) 8010
sada dok ove bebice zadrzavaju tebe
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Item_310
bacam jednu zaslepljujucu bombu ispred tebe tako da ja bezim ali ti ipak moras da se boris protiv ove dve statue jer uslucaju da podjes zamnom one ce te zaustaviti
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 15:49
Health:540/540
Energy:690/700
Chakra:375/570

Opet bezis samo to i znas!
Pa uradicemo ovo brzo!


Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Twewy
65 chakre damage je 130 ukupan je 150!!!na statuu 1
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Zenkai10

Health statua
Statua 1 (150)
Statia (150)
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 15:49
Član 'Hisagi Shuuhei' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Chunin borba' :
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Dosu0310
Rezultat :
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Roleplay-borbe-10 Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Roleplay-borbec6gif
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 15:54
Health:540/540
Energy:630/700
Chakra:310/570


Health statua
Statua 1 (0)
Statua 2 (150)

Jedna gotova a sada cim sam drugu oborio , bezim u stranu da me ne zakacis udarcem i secem te sa chakra sabaer
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Hisagi11

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Zenkai10Sve kao malopre damage 150!

NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 15:54
Član 'Hisagi Shuuhei' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Chunin borba' :
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Dosu0310
Rezultat :
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Roleplay-borbe-c3
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 15:56
Health:540/540
Energy:630/700
Chakra:280/570

Obe statue su gotove!!! To je bilo nista za mene a sada da vidimo gde Shisui pobegao! Ovo je bilo vrlo brzo nije mogao daleko da pobegne!



Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) 88194048



Last edited by Hisagi Shuuhei on Tue 06 Dec 2011, 16:03; edited 1 time in total
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 15:56
Član 'Hisagi Shuuhei' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Putovanje' :
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) 18788350
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 15:57
Health:540/540
Energy:630/700
Chakra:280/570

Nasao sam ga! Daleko je ali stici cu ga
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 15:57
Health:540/540
Energy:630/700
Chakra:280/570

Bolje da krenem brzo!
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 15:58
Health:540/540
Energy:630/700
Chakra:280/570

Jos malo blizu je osecam njegovu chakru!
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 15:58
Health:540/540
Energy:630/700
Chakra:280/570

Vidim ga vec!!!
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 16:01
Health:540/540
Energy:630/700
Chakra:230/570

Shisui!!!Nemozes da pobegnes... Mislio si da ce me statue zaustaviti!!!

Hajde i bori se...Nemas gde da pobegnes...Ovaj put takvi trikovi nece upaliti...

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Nydtkd

Sada nemas gde pobeci...
Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 19:17
Health:
(630/1000)
Energy:
(495/1000)
Chakra:
(260/1000)
Skupljam chakru u stopala i od skacem (to ti je ono kao u naruto sto uradeo sasuke tamo u nekoj 12 epizodi 20 chakre)
Kako sam u vazduhu radim
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) 1714
Lepak je zapaljiv tako da sam ceo teren koj je prekriven tim lepkom zapaljen
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 19:41
Health:540/540
Energy:630/700
Chakra:130/570

Hahahaha ovo nije zapaljivo uopste nije lepak nego obicna sluz...Ali racunacu da si me napao sa to...

Sam sebi si postavio zamku...Skocio si visoko gore a u vazduhu si skoro nepokretljiv i vrlo si laka meta!!!
Izbegavam tvoje tako sto polecem a ti u tom momentu padas od skoka (spustas se na zemlju). Ja za razliku od tebe mogu levitirati tako da i u vazduhu imam iste pokrete kao na zemlji!!!
I sada palim ovu svetlost oko sebe koja te zaslepljuje jer padas nemozes da izbegens jer si u vazduhu nemozes se pokretati kao na zemlji...
Hahahahahahahaha pauziran si nemoguce je da se izvuces!!!



Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Flying
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Kufykf
Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 20:13
mogu da se odbrani brzo zazumir ali sada na tvoj sledeci napad imas zagarantovan 50 demage
Health:
(630/1000)
Energy:
(495/1000)
Chakra:
(260/1000)
Raven
Raven
Jounin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 20:20
Shisui ovo si morao potez pre da uradis a ne sada , a i da ti se vazi ti bi primio ne 50 damage nego pola od ukupnog , sto znaci da ako je damage 1000 ti primas 500 damage zagarantovano
Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 20:33
ja ravene kolko znam mogu da zazmurim kad ocu ali ajde neka bude hisagi stun si me
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 21:20
Health:540/540
Energy:630/700
Chakra:0/570

Neka sve ce da bude pravilno...Odbarnio se od toga (pravilo je da kada zazmuris od toga na sledeci napad protivnik ima zagarantovan pola damage)

Tako se se odbranio nije ga svetlo uhvatilo ali od napada sto cu napadnem imace zagarantovan pola damage Smile

Ok Shisui...Gotov si ovim cu te necu ubiti... Samo cu te dovesti u selo...Posto sam leteo ka tebi i radio svetlo dok si ti padao i zmurio brzinom te hvatam (ulozicu svu moju preostalu chakru) hvatam te i nosim te visoko leteci do sela peska....

Da te upozorim probaj da se pomeris i pobegnes pasces sa visine i umreces... Selo peska je blizu idemo...

Kada udjemo u njega neces moci pobeci zbog dobrog cuvanja...

(Sudicemo ti, poslacu ti poruku sta se desilo i slicno do tada nemozes da igras)
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 22:26
https://www.youtube.com/watch?v=MPvkkzB4kNw&feature=related

Health:
(900/1000)
Energy:
(800/1000)
Chakra:
(1000/1000)-200-50
Ne tako brzo..Neces ga uzeti ispred tebe stvaram zid..
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Dense-Woodland-Wall

Ti velikom brzinom udaras u njega..Stan 1 potez..
Zatvaram te u ovu kupolu..Kako nas nebi video gde odlazimo..
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Wood-Locking-Wall

Uzimam shiusi-ja i nestajem..
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 22:57
Prokletstvo.... To je Orochimaru.... Pobegli su... A i nemam chakre da ih nadjem.... Izgleda da cu praznih ruku da se vratim u selo...
Raven
Raven
Jounin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Tue 06 Dec 2011, 23:40
Orochimaruovo prekidanje borbe se ne racuna zato sto nije uradio putovanje
Sponsored content

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum