Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) - Page 2 Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Wed 07 Dec 2011, 10:09
Neka nema veze Very Happy
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) - Page 2 Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Wed 07 Dec 2011, 10:39
Hisagi dosao sam da ti pomognem aaaaa u zadnji cas cccc ne tako brzo ovo ce da bude 2 vs 2,ali necemo ovde napravite temu u multi


Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) - Page 2 Danceofshikimi

transforimisao sam se u 100 papira koji lete neverovatnom brzinom tako da nisam morao da putujem xaxaxa dosao sam i sada se pretvaram u noramlan oblik.

Jea-th:485
Chakra:470
Energy:200

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) - Page 2 Paperwings

stvaram krila i sada sam u zraku xaxaxaxa a onda unistavam tu kupolu tako da je hisagi slobodan

trebacemi demage od 200 da razvalim kupou aaa

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) - Page 2 6410 udarum jako u kupolu odozko i RAZVALJUJEM JE!!!!!!!!!!aaaa

Kotsuko: HIsaku prijatelju slobodan si znam da ti ponestaje charke ali dali mozes samo da odredis pravac gde su otisli?? brzo moramo da ih sldimo?
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) - Page 2 Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Wed 07 Dec 2011, 19:12
Health:540/540
Energy:630/700
Chakra:0/570

Hvala Kotsuko... oduzicu ti se.... Nazalost nemam vise chakre... Nemogu ih pratiti :/

Ne brini Kotusko nije mislim da nije pametno pratiti Orochimarua nismo mu dorasli a tu je jos i Shisui... Mislim da imamo srece sto je otisao i nije nas napao.... Hvala ti jos jednom...

Nebrini za njih... Porazgovaracu za Kazekagea

Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) - Page 2 Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Wed 07 Dec 2011, 20:15
Hisagi prijatelju zelim nesto da ti dam


Health::485
Chakra:380
Energy:200

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) - Page 2 Paperspear

pravim jedno koplje aaa

a zatim radim ovaj skil
Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) - Page 2 Paperweaponsusing

sada je to oruzije da zans mozes da ga koristis i ovakve su njegove sada vrednosti

Energy:60
Demage:50

ne trosi vise chakru i da znas nemoze da se trosi ali molim te uveg ga cuvaj kod sebe bices sigurniji

Code:
[img]http://i980.photobucket.com/albums/ae284/Stewcha/Paper%20jutsu/paperspear.png[/img]

eto ti cod

a sada radim ovo Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) - Page 2 Paperwings i ja odlazim zbogom moj prijatelju i cuvaj kopljlje

Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) - Page 2 Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Wed 07 Dec 2011, 21:19
Health:540/540
Energy:630/700
Chakra:0/570

Hvala Kotsuko... Oduzicu se i ja tebi videces....
Sponsored content

Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui) - Page 2 Empty Re: Shisui nasao sam te!!! (Hisagi vs. Shisui)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum