Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Sahrana i ispracaj Sabaku no Gaare Empty Sahrana i ispracaj Sabaku no Gaare

Thu 19 Jan 2012, 11:18


Kao sto znate nas voljeni drugi Kazekage koji je najvise dopino ovom selu je mrtav...

Svi znate da je u zadnje vreme bio rastrojen i povredjen kako fizicki tako i pshihicki nakon sto ga je Dero porazio... Jer je bio opterecen time da nije mogao da zastiti selo...

Dero je ubio Kazekagea naseg ali ostavio je u zivotu perfect clona njegovog... Tako da iako je bio perfect klon ipak je to bio nas Kazeakage...

Osramocen i obescascen zato sto nije mogao da zastiti selo... Izvrsio je "harikiri" ubio se casno kao ninja... Pre toga mene je proglasio Kazekageom...

Zato pozivam sve njegove prijatelje i poznanike i ostale u ovom selu da mu odamo poslednju pocast...

Jer on je Kage koji je najvise doneo u ovo selo napredak i nikada ga necemo zaboraviti...

Mislio sam da ce docekati starost ali umreo je mlad u 32 godine... Secam se kao juce da je bilo kada smo imali po 20 godina i stupili kod Kisaija na trening......




Sahrana i ispracaj Sabaku no Gaare Gaara_part_1Sahrana i ispracaj Sabaku no Gaare Gaara-3-sabaku-no-gaara-7854231-582-427Sahrana i ispracaj Sabaku no Gaare Gaara-Kazekage-sabaku-no-gaara-8727277-576-431

Trebao si pozivet i docekati duboku starost...

Sahrana i ispracaj Sabaku no Gaare Gaara_10
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Sahrana i ispracaj Sabaku no Gaare Empty Re: Sahrana i ispracaj Sabaku no Gaare

Thu 19 Jan 2012, 11:25
Gaaro... Nisam te bas mnogo znao...Pre kada smo bili mladici... Bili smo zajedno u Zenkai organizaciji, secam se kada sam usao tamo ti si me prvi docekao... Zajedno smo trenirali i ostalo....

Secam se i turnira.... Nase borbe na turniru... Moram reci da si bio jaci od mene ali pobedio sam na varanje jer su mi mnogo pomogli Kisai i Kostu zabranjenim tehnikama....

Mozda da si tada pobedio ti , ima bi ove oci koje sam ja dobio kao nagradu....Verovatno bi ih koristio i preziveo.... Ali tada sam bio mlad i gl*p... I pored svega zlog sto sam ucnio ovom svetu ti si me pred smrt primio u ovo selo.....

Zato necemo te zaboraviti.....
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum