Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Tue 01 Nov 2011, 13:55
Ovo je kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea.Ovde mozete pitati Kazekagea Gaaru sve sto zelite i slicno...Ovde se isto odrzavaju razni poverljivi sastanci i ostalo...

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Kazekage_Gaara_1Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea 26364124816926854318810

Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Tue 01 Nov 2011, 14:04
Gaaro... Nas stari prijatelj Tokaji Hayato je mrtav... Nisam upucen sta se desilo i sa kim se borio ali izgubio je... Stigao sam da vidim samo kada je u plamenu odlazila jedna osoba...

Zabrinut sam... Tehnika kojom je otisla ta osoba je tehnika koju smo znali samo mi u Zenkai i poducavali se nema sanse da je neko mogao da je nauci pogotovo sto je razvijena tokom prvog shinobi rata...

Ko kod da je to verovatno je poznavao nas...

Tokaji je bio moj ucenik dobro je bio istreniran.. Ali ipak je izgubio..
Mislio sam da neko petlja nesto oko Zenkai ali izgleda da nije tako da su mu trebale informacije verovatno bi odneo Tokaijevo telo ali on ga je spalio do pepela..

Sta god da je trebamo biti oprezni jer se nesto sprema... Mi kao clanovi bivse Zenkai organizacije bojim se da smo na udaru a uz to posedujemo tri demona, Shukakua, Hachibija i Schibija...

Cuo sam isto o Orochimaruu koji je napravio selo zvuka...

Sve ovo zvuci na nesto lose trebali bi biti oprezni...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Tue 01 Nov 2011, 17:39
Tokai mrtav!!!!!! Bio je odlican ninja, od njeg sam izgubio na turniru, imao je srece onda, ali nema veze to sada. Bio je vjest ninja, nezznam kako ne mogao umrijeti tako lako. Taj koi ga je ubio sigurno zna puno o Zenkai organizaciji, to ej lose po nas, pogotovo, ako zeli demone koje posjedujemo... Ali posto nezznas ko je taj tajanstveni ninja morat cemo cekati njegov sledeci potez, ili... ipak... Stani spomenuo si Orochimaru-a mozda on ime neke veze sa ovim. Tesko ce biti da ga se nađe, jer niko ne zna njegov hideout...

Zacui ako saznas nesto pod hitno mi se javi, ja cu do tada razraditi taktiku za tvoju novu special misiju...
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Tue 01 Nov 2011, 18:09
Da tesko je naci ga... Tokaji je bio na tragu da ga nadje ali sada je mrtav... Poslao sam mog perfect clona da istrazi sve to...Trenutno je sa Minata nadam se da ce prikuputu neke podatke...

Mislim da bi trebali kontaktirati Raikagea cuo sam da je jedan njegov ninja pobegao iz sela i pridruzio se Orochimaruu...mozda mozemo nesto saznati tamo... Orochimaru je ukrao skorl zabranjenih tehnika ukoliko nauci te jutsue bicemo u velikoj nevolji...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Tue 01 Nov 2011, 18:15
Da cuo sam da je ukrao taj scrol to bi bio problem za ninja svijet...

Sto se Raikage-a tice to cemo lahko, ti bi trebao poslati svim Kageima poruku, od mene i pozvati ih na sastanak, objasniti im kako je napeta situacija, a od Raikage-a zasnaj sto vise o tom ninji...
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Tue 01 Nov 2011, 18:18
Razumem, uputicu se u selo oblaka...
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Mon 07 Nov 2011, 19:21
Kazekage-sama!!! Ja Hisagi Shuuhei se javljam na duznost kao ninja sela peska! Uspesno sam zavrsio ninja akademiju i sve ostalo i zelim da budem jak ninja kao vi!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Mon 07 Nov 2011, 23:07
Drago mi je da si odabrao ovo selo i da si postao ujedno i njegov ninja. Za dalji razvoj tvojih sposobnosti cemo se dogovoriti Smile
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Thu 10 Nov 2011, 10:45
Kazekage Gaaro, moje povrede su uspesno izlecene... Moja borba sa Tokaija/Nipocha je bila teska, podcenio sam ga... Nisam bio dovoljno dobar... Zato cu morati vise da treniram da bi zastitio ovo selo!!!

Imate li nekih planova ili slicno u vezi sveg ovog?
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Thu 10 Nov 2011, 23:11
Trenutno nemam, ali nemoj da se brines dobro si se borio, imas vjestinu da branis ovo selo...
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Fri 11 Nov 2011, 13:03
U redu je onda Gaaro, ako ti trebam treniracu ovih dana a i imam ucenika tako da cu biti zauzet oko toga ovih dana mozes me naci kod kuce...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Fri 11 Nov 2011, 23:57
Naravno treniraj i odmaraj zasluzio si, dobro si se borio i tog ucenika malo uputi...

P.S ko je ucenik tvoj???
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Tue 15 Nov 2011, 18:12
Moj ucenik je Hisagi....
Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Wed 16 Nov 2011, 19:08
Kazekage-san odrekao sam se elementa vatre i stavio sam nekoliko pocetnih wind tehnika posto bas zelim da budem ninja ovog sela tako da sam se odreko svih tehnika fire elementa koje sam imao a imao sam ih sve i stavio sam 7 wind tehnike nadam se da je to uredu? ipak je pravedno


Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Thu 17 Nov 2011, 01:22
Sto se mene tice uredu je Very Happy
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Sun 04 Dec 2011, 10:27
Kazekage Gaaro dosli smo sa turnira... Dobro smo se pokazali ali oboje smo predali nase borbe mudro...

Nadam se da ste se za ovo vreme oporavili od vasih povreda?
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Sun 04 Dec 2011, 21:45
Da jesam, ali cekam da se turnir zavrsi pa cu da saopstim nesto...
Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Sun 04 Dec 2011, 23:26
Kazekage nadam se da necete da mi zamerite ali ja moram da odem bila mi je cast da budem uz vase selo i da se borim na vasoj strani sada idem da putujem celim svetom i nadjem mira ako to postoji u ovom svetu
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Mon 05 Dec 2011, 13:19
Od sada je Shisui missing ninja, Zacui ti i ostale ninje sela pijeska ga morate naci i ubiti...
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Mon 05 Dec 2011, 13:25
Kazekage, naci cu ga i ubiti zato sto pobegao iz sela...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Mon 05 Dec 2011, 13:29
Tako je Shisui, cast sela ispred svega...
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Mon 05 Dec 2011, 15:56
Shisui se mora spreciti... Mnoge je prevario... Udje u selo samo da ga nauce elementom i pobegne...
Hisagi ucenice zadacu ti misiju da ga nadjes i ubijes...Dobices vrednu nagradu...
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Tue 06 Dec 2011, 21:27
Kazekage Garo nisam uspeo, zao mi je...Dao sam sve od sebe da ga zaustavim i uhvatio sam ga zivog i krenuo ka selu... Ali Orochimaru se pojavio i nadjacao me...Nisam mogao nista uraditi imam srece sto sam ziv ostao...

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t3153-shisui-nasao-sam-te-hisagi-vs-shisui

Shisui izgleda radi za Orochimarua...Dosta tajni o nama mu moze preneti...
Ali Shisui je gotov...Kazekage, Zacui... reci cu vam privatno ako zelite nesto o Shisuiu
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Wed 07 Dec 2011, 00:28
Pa ako znas neke bitne informacije o njemu koje ja ne znam onda reci...
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Wed 07 Dec 2011, 10:14
Axa mislio sam da je jos u selu pa da ce cuti ali ok mogu da kazem Very Happy
On je Orochimaruov sin!!! Verovatno je dosao ovde da ukrade informacije o Zacuiu i ostalima ili u goru ruku da ukrade nesto... Orochimaru nije mogao tek tako da se pojavi znaci da je planirao ovo i on ga je cekao da pobegne iz sela... Verovatno je dobio ono sto je zeleo... Ali uspeo sam da ga zaslepim i kada sam ga dotakao postavio sam mu "Pupet seal" a da i nezna mogu ga kontrolisati tri poteza... Ukoliko nekad bude nesto probao lako cemo ga naci...Mogu ga pratiti preko tog seala i naci ga... Tako cemo naci Orochimaruov hideout!

Sponsored content

Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea Empty Re: Kancelarija Sabaku no Gaare drugog Kazekagea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum