Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Dobrodoslica za novi pocetak :D Empty Dobrodoslica za novi pocetak :D

Wed 28 Mar 2012, 17:19
Kao sto znate mnogo toga se desavalao i mnogi od vas su vec dve godine ovde sa nama i igraju se...
Igra je skoro prekinuta da bi napravili jos bolju igru nego sto je bila pre....

Kao sto vecina sada zna radnja igre na forumu je sada smestena 100 godina nakon desavanja iz poslednje sage na forumu "Nipocho saga"...

Tako da vecina vas sada mora da napravi nove likove na forumu. Imate mogucnost da napravite nove likove koji su potomci od vas proslih likova.
Nazalost moci od vasih proslih likova necete naslediti, ali zato imate mogucnost da vremenom dobijete neke vase stare licne tehnike koje ste koristili na starim likovima.

Svi stari clanovi koji su bili na forumu (ima lista) kao nagradu dobice da na nove likove izaberu bilo koji bloodline bez obzira koje selo izaberu.

Vazno:

Od sada na forumu ima novi Admini... Stari admini Stewcha, Conte i ostali si predali forum nama.
Tako da ceo forum sada pripada nama.
Nasi profili bice:
Admin1
Admin2
Admin3

To su novi admini koji ovde ce raditi i voditi forum. Tako da njima mozete sve slati...
(Admin1 je kupio forum i doveo ostala dva admina tako da za bitnije stvari njega racunajte kao "Head admina")

Treba da znate da je Stewcha i dalje glavni na forumu ali nece vise dolaziti jer kaze da je izgubio intereseovanje za forum.
Mi smo hteli da kupimo forum od njega ali nije hteo da ga proda zato smo se dogovorili da ga iznajmljujemo od njega.
Tako da bukvalno je Stewchin forum i dalje ali on se vise nista ne pita u vezi igre i slicno...
Tako da sve sto se obracate obracajte se nama...

Jos ono vazno sto treba da uradite da procitate sva pravila foruma i igre zato sto je sve novo i ima puno novih pravila!!!





Last edited by NNW Admin 1 on Sun 01 Apr 2012, 08:46; edited 1 time in total
Conte
Conte
Academy Student

Dobrodoslica za novi pocetak :D Empty Re: Dobrodoslica za novi pocetak :D

Wed 28 Mar 2012, 17:50
Cao Drugari ja sam drugi admin... Mozda me pepoznajete a mozda ne, zato cu se predstaviti, posto mi admini nesmemo pisati nasa imena, ja cu vam se predstaviti... Ja sam Urahara Kiske, drago mi je i nadam se da ce te uzivati u buducoj igri i druzenju...
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Dobrodoslica za novi pocetak :D Empty Re: Dobrodoslica za novi pocetak :D

Thu 29 Mar 2012, 10:30
Da drago mi je da ce forum raditi nadam se u jos bolje izdanju nego sto sam ja vodio Very Happy

Jer posteno stvarno mi je dosadilo vise a i nemam vise vremena da dolazim i radim sve to...

Pa to je to od sada lepo vodite igru ako nesto treba ja sam tu kao i uvek Very Happy

Sponsored content

Dobrodoslica za novi pocetak :D Empty Re: Dobrodoslica za novi pocetak :D

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum