Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Hisashi Namikaze dobrodoslica Empty Hisashi Namikaze dobrodoslica

Wed 18 Apr 2012, 11:18
Hisashi Namikaze dobrodoslica Shop_Toad

Pozdrav Hisashi moje ime je Ikubango i ja cu biti tvoj vodic dok si ovde...

Kao sto vidis pozvali smo te ovde Hisashi u ovaj legendarni summoning svet Mount Moyboku.
Nemamo obicaj da pozivamo strance ovde cak iako si potomak tvog dede Namikaze Minata...Ali problemi su nas naterali...
Kao prvo ovde si da bi trenirao i ubrzao proces treninga...Glavne zabe su se dogovorile oko toga i zato su te pozvali a ko zna mozda jednog dana dobijes punu dozvolu da dolazis ovde...

Culi smo sta je bilo u vasem svetu da su Kagei izdali sela i pokrali stare skrolove ukljucujuci i skrol Namikaze Minata tako da se bojimo da ne probaju da ti Kagei dodju ovde zato cemo poceti da te obucavamo da bi mogao jednog dana da ih zaustavis...

Ovde ces provesti narednih 6 meseci i trenirati, tvoj pristup ovom svetu bice ogranicen zbog mnogih tajni ovde.

Bices poslat u posebnu zgradu koja je izgradjena za tvog dedu Minata tamo ces trenirati...Sve sto budes radio tamo ces raditi....

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/f207-namikaze-training-house


Zato hajde da podjemo nemas vremena za gubljenje...
Konsai Uchiha
Konsai Uchiha
Academy Student

Hisashi Namikaze dobrodoslica Empty Re: Hisashi Namikaze dobrodoslica

Fri 11 May 2012, 13:57
.... Sta je ovo..Gde sam ja?! .. Hajde malo da razgledam...

http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t4828-namikaze-minato
Anonymous
Gost
Guest

Hisashi Namikaze dobrodoslica Empty Re: Hisashi Namikaze dobrodoslica

Sun 20 May 2012, 01:35
Dobro vece dame i gospodje , nemam blage odakle sam ovde al cu zato da se utreniram ko Cristiano Ronaldo i nadam se da me vi necete sprijeciti nego da cete mi pomoci xD
Sponsored content

Hisashi Namikaze dobrodoslica Empty Re: Hisashi Namikaze dobrodoslica

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum