Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout Empty Hideout

Thu 26 Apr 2012, 20:34
Ovde se nalazi sediste organizacije !
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Fri 11 May 2012, 18:15
Sve ninje koje su u Shinobi Alijansi nek dodju ovde da osmislimo strategiju za rat !
Sabaku No Naoto
Sabaku No Naoto
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 00:52
Tu sam...
K.
K.
Jounin

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 13:55
I ja sam...
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 14:12
Pa bre jel cete da pocnete to vise ili necete ja odo onda ne mogu vas da cekam mene i onako niko ne zeli da ubije od onih nego vas...
Anonymous
Gost
Guest

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 14:37

Koliko vidim svi smo tu... Ja kao Kazekage sela peska, Raikage, Mizukage i K i Kasai koji su vodje ostalih sela trenutno zato mozemo da pocnemo ovaj sastanak jer nemamo vremena rat moze poceti bilo ali nece jos. Verujem da ce cekati da mi napravimo prvi potez jer trenutno smo mi u prednosti demoni i ostalo je dobro zasticeno zato ce zeleti da vide sta cemo mi uraditi da bi oni napravili strategiju protiv toga...Mozda su oni svi jaki ali mi smo brojniji njih je samo 7 dok je nas monogo vise...


Za pocetak moramo odrediti gde cemo se boriti da bi prema tome napravili plan.
Postavicu barijere u sva sela tako da ce biti sigurna ali ne mozemo se oslanjati na to moramo nastojati da borbe budu sto dalje od svih sela u neko nenaseljeno podrucje...





Hideout Novamapa
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 15:03
Hideout Nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnc


Dobro je to ja predlazem ovu lokaciju za ratovanje daleko je od svih sela okolina nije naseljena. Teren je jos pogodan za svakog ninju pun je stena, ravnica, reka, i ostalo dovoljno da svaki ninja ima prednost...

Moramo napraviti spisak ninji koje ce se boriti jer ne smemo sve da saljemo neke slabije ninje ce nam vise odmoci nego pomoci. Isto da sposobnosti svih ninji rasporedimo odgovarajuce grupe...


ja Hei Kaguya
Kisai Yokubi
Satosi Nara
Law
Kaien Shuuhei
Hisashi Namikaze
K.
Kasai no Raion
Konsai Uchiha
Archer Shadow


Ovo je po meni spisak ninji koje trebaju da ucestvuju u borbama uostalom ovo su i jedine dostupne ninje kojima rapolazemo i koje su najace. Ostalo ce ciniti "manja vojska" sa manje sposobnosti o stalo (npc borci koje cemo kupiti)




Anonymous
Gost
Guest

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 15:20

Po meni je ratno polje ok i ja sam planirao neku lokaciju u tom podrucju...
Da to je spisak ninji koje su jake i koje ce biti glavne tu ali moramo spremiti i ostale (npc borce)...
Ovaj rat ce zahtevati dosta novca mozda bi trebalo da budzete i sav nas novac spojimo....



Upravo sam dobio izvestaj od Kaiena...Imam lose vesti za sve... Wood release korisnik Sabaku je otet od strane nasih neprijatelja tokom chunin ispita...
Kaien nije imao sanse protiv njih nije ga mogao sacuvati iako mu je to bila misija da cuva Sabakua tokom ispita...Nazalost imamo jos gubitaka ninja iz sela stene po imenu Abel je isto pogunio u toj akciji...






Izvestaj:
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 15:54
Sabaku je otet! Sada su jedan korak blizi...Kukavice cekali su sansu kada Sabaku je jedino mogao da izadje iz sela i to su svi napali jednog...Obicne su kukavice!!!! Ovo ne moze ovako da prodje! Cak i Abela su ubili!

Sta cemo sad da radimo? Uz wood release imam osecaj da cemo da doslovno na**emo od njih kada nas napadnu!


Treba neko da spasi Sabakua ako ima zmije za summoning da nas odvede tamo i napadnemo ih nepripremljene!

Isto mislim da treba da se demoni premeste u selo magle jer ima kosti dosta tamo i nece moci da ih uzmu jer oni mogu da prodju barijere lako cudi me zasto nisu!
Anonymous
Gost
Guest

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 16:20
Znas i sam Hei kako smo obezbedili Rokubija u selu peska koristeci moje kage oruzje Shiciseiken, moju tehniku mixed clone i tvoju posebnu da izvlaics chakru.

Dobrim sealovima i ostalo smo obezbedili Rokubija i stvorio sam nekiliko mojix mixed klonova (kombinacija vodenog, zemljanog i ostalih) tako da mogu da zadrzavaju chakru i rade jutsu tehnike .Preko shuciseikena si stekao kontrolu nad njim iako nisu tvoji i izvlacis chakru demona napolje tvojom tehnikom u klonove zato je demon oslabljen zbog manjka chakre i ostali u selu mogu da treniraju na slabijoj formi demona.Chakra demona je ogromna gotovo neicrpna u odnosu na ono koliko nama treba.
Ja sam kreirao posebne komore u koje mogu da ubacim obicne klonove i koje ih odrzavaju da ne nestanu. Koristeci chakru demona klonovi rade onu barijeru.
Cetri komore sa klonovima postavim u cetri razlicita pravca negde i oni formiraju barijeru koja traje dugo dugo i odrzavaju je koristeci chakru demona...

Ta barijera je neporobojna oni ne mogu uci tamo!

Nazalost chakru od demona ne mogu da saljem na tolike daljine da obezbedim sva sela na taj nacin. Cak i selo lisca ce uskoro nestati barijera koju sam postavio jer ce klonovi potrositi chakru koja im je unesena. Jeidno u selu peska radi barijera dugo jer je tu demon od cije se chakre napaja...

Zato je bolje da se demoni premeste u selo peska i ti plus da obezbedis selo kostima...
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 16:27
Razmisljao sam o zastiti demona i to je vrlo riskantno cuvati demone...Uostalom prilikom transporta demona mogu nas napasti sto nije dobro...

Ujedno oni su u summoning svetu zmija koliko smo videli mogu doci ovde i otici tamo kada god zele summoning tehnikom. Zasto onda nebi mogli doci direktno u selo?
Zato je suvise opasno drzati demone na ovaj nacin...Ako se setite istorije nesto slicno se bilo ponavljalo, isto su svi bili nadjacani i nisu imali mogucnosti da se bore protiv Zenkai organizacije... Stari Kagei su imali resenje zatvorili su preostale demone u sebe...I na taj nacin usporili zenkai organizaciju..


Sto se tice Sabakua mislim da mu nema pomoci mi ne mozemo da odemo u summoning svet zmija neamo tu moc!

Anonymous
Gost
Guest

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 16:35
To je tacno sto si rekao...Mislim da je pitanje vremena kada ce se samo pojaviti u selu...

To je dobra ideja ali postoji problem Hei, niko od nas koliko znam nema moc da seal demona u neku osobu i slicno.
A i blo bi mnogo opasno da se u nas seal demoni jer necemo moci da se borimo neko vreme dok se nasa tela naviknu na njegovu chakru i ostalo. Ujedno mislim da niko od nas ovde nije pogodan biti Jinchuriki jer nema genteske strukutre za to... Uz to to bi bio problem jer mi onda nebi mogli da se borimo i svi bi ostali nezasticeni a u toku smo rata... Kada bi to radili morali bi slabije ninje da izaberemo...


Sto se tice Sabakua nije izgubljeno! Moze se otici u summoning svet! Postoji poseban skrol (da se kupi) gde mozes da pozoves neciji summoning iako nije tvoj ili nemas ugovor sa njim samo trebas krv korisnika da stavis na skrol i uradis summoning jutsu ali nemas kontrolu nas summoninga.
Ja imam telo od Ritachija mozemo koristiti njegovu krv da prizovemo njegov summoning koji je verovatno iz sveta zmija obuzdamo ga i kontrolisemo a zatim posaljemo nekoliko ninji u akciju spasavanja i opozovemo summoning...
K.
K.
Jounin

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 20:21
K. Zabada
Hideout Macselamagle4
U pod
GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!! ABEL JE MRTAV??!!

K. se polako smiruje

Taj tsuchikage....Izdao je svog bivseg ucenika i ubio ga je....I vidim krivac je onaj Zack , kada pocne rat on je moj , osveticu Abela...I ovako imam neke neresene racune sa njime , a sto se borbi tice , verovatno ce na pocetku doci samo ovo cetvoro , a tek kasnije tsuchikage i mizukage
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 20:54
Izvinite sto smo kasnili, dodjavola vec su uhvatili neke ninje !
Znam kako cemo, ljudi znate da sam ja uspeo da prizovem dimeniju Unlimited Blade Works i postao archer to je ova dimenzija, ali nemojte nikom da pricate:

Hideout Unlimitedbladeworksh

AOvo je dimenzija koja kada je budem prizvao protvinik se nece moci izvuci pa sam zato osmislio ovo da dve po dve ninje idu u borbu:

Ja i Kisai Yokubi
Hei Kaguya i K.
Kasai no Raion i Trafalgar Law
Hisashi Namikaze, Satoshi Nara i Konsai Uchia !

Kisai mora da ide sa mnom jer je najjaci ja cu morati da aktiviram dimenziju a on mora da me brani !
Anonymous
Gost
Guest

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:03
Njihova prednost je u tome sto mogu koriste razorne napade ako to uspes ta upotrebis i sve nas prebacis na sigurno unutar te dimenzije bice dobro ali zar onda necemo i mi moci da koristimo samo oruzja i taijutsu?
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:05
Da u tome jeste poenta treba da koristimo oruzja i Taijutsue napravite dobra oruzja !
Anonymous
Gost
Guest

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:10
Onda je to odlino! K ce imati prednost kao pupet ninja jer koristi lutke...

Cekaj nije mi jasno jel tvoja dimenzija potpuno eliminise upotrebu chakre i slicno i moras se boriti cistim skiovima oruzje i taijutsu?

Ako je tako onda cemo imati prednost veliku!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:13
Da samo moj Trace Jutsu moze da radi zato sto je on deo te dimenzije !
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:19
Onda ne moramo da brinemo imamo Kaiena koji je specijalizovan za oruzja...Ako neko zna da koristi oruzja onda je on to u toj dimenziji sa Kaiena na strani imacemo ogromnu prednost!
Anonymous
Gost
Guest

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:20
Kaien nam nece pomoci! Kao i vecina ninji...Oni ce biti poslati na drugu misiju jos vazniju...
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:21
Takodje ima jedan problem kada prizovem dimenziju ostacu bez chakre treba mi neko ko ce moci da mi puni chakru za Trace Jutsu kojim pravim oruzja !
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:22
Kakvu misiju u sred rata?
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:23
Kaien nam je veoma potreban !
Anonymous
Gost
Guest

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:25
Ne brini Shadow postaracemo se za to da ti uspesno izvedes jutsu...


Misija na koju cemo oh poslati je najvaznija za ovaj rat... Nazalost ne smemo slati mnogo ninji moramo dobro oceniti koga cemo da saljemo jer ne zelimo da ostanemo ovde bez jacih ninji...

Kaien ce biti kapetan tima koji cemo odabrati da ode u summoning svet zmija i proba da povrati Sabakua i sazna sto vise o neprijatelju misija je vrlo opasna zato moramo odabrati ko ce ici sa njima i slicno...
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:27
Predlazem Kasai i Law da idu s njim !
Sponsored content

Hideout Empty Re: Hideout

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum