Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:39
Mozda se pitate zasto Kaien. Kaien je dobar za skrivanja, sensor je ninja, upotrebu oruzja i tiho ubijanje najaci je sensor ninja trenutno.Poseduje posebne summoning jutsue u vidu raznih oruzja kao i veliku brzinu.

Idelan je za upad na takvo mesto dok drugi neki ja ili Hei ili k da odu bice gusto ovde ne smemo da rizikujemo tako...
Kasai nece moci jer je vodja sela trebace nam..


Kaien ce biti kapetan tima...
Sa njim ce poci Law iz mog sela koji je iz Aburame klana bube ce im dobro doci u skrivanju i ostalom da istraze teritoriju i slicno pre nego sto stupe negde...



Satoshija necemo slati on je iz Nara dobro ce nam dodji ovde u borbama ako budu...


Hisashija isto ne mozemo da saljemo nije dovoljno jak a i stalno nije tu samo ce ih usporavati...

Zato predlazem Konsaia da povedu dobar je mlad ninja...
Ostale ne smemo da diramo njihovi skilovi su nam potrebni za borbe ovde...


Tako da ako se slazete da tim bude Kaien, Law i Konsai!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:41
Slazem se !
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:42
Ja nemam nista protiv toga...Odlican je tim nebih ga dirao a ni dodavao vise ninji da bi se lakse skrivali...

Tako da je to reseno...


Sada nam ostaje da resimo druge stvari dajte vase predloge?
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:45
Tim 1 Ja, Kisai i recimo Satoshi Nara
Tim 2 Kasai no Raion, Hisahi Namikaze
Tim 3 Hei Kaguya i K.
Anonymous
Gost
Guest

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:48
Pitanje borbenog fronta smo resili gde ce biti kao i oko spasavanja Sabakua isto resili smo pitanje oko budzeta trebali bi da svi doniramo koliko mozemo u zajednici budzet za kupovinu jos ninji (npca) i ostalog.

Znaci imamo i taj plan kako da ih oslabimo i da se borimo...


Ja posedujem poseban jutsu zove se steel release mogucnost da kreiram metal element kombinacija zemlje i vatre mogu kreirati oruzja neka koja ce nam dobro doci (cista oruzja bez efekata samo damage i energy)
Tako da cemo ustedeti novac na prosta oruzja.

Sada moramo da se dogovorimo oko organizacije kao i timova i ostalo u vezi kombinovanja sposobnosti nasih sa ostalima...
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 21:49
Ja sam spreman da dam sve sto imam para !
Tim 1 Ja, Kisai i recimo Satoshi Nara
Tim 2 Kasai no Raion, Hisahi Namikaze
Tim 3 Hei Kaguya i K.
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 22:00
K. je u pravu ne verujem da ce nas napasti svi odjednom prvo ce njiho cetvoro, hvala bogu da ste vi iz peska oborili jednog ali ko zna mozda ima jos njih to ne mozemo da budemo sigurni....

Ja cu isto dati sve pare ako treba....

Predlazem da pre borbi prvo aktiviramo neke jutsue koji ce nam pomoci jer kada udjemo u dimenziju od Shadowa necemo moci da ih iskoristimo zato moramo unapred to...


U nedostatku smo ninji mislim da nebi trebali Kisaija da stavljamo sa druge ninje dovoljno je jak i ima summoninge dosta i ostalo da se bori sam u ostalom nekom ko je jak kao on samo ce predstavljati problem u borbi...
Zato mislim da Kisai treba sam da se bori na kraju krajevasvi smo tu lako cemo pomoci jednim drugima u borbi...




Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 22:03
Pa to nije losa ideja !
Anonymous
Gost
Guest

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 23:01
Izvinite sto ovoliko kasnim , cuo sa za sve sta se desava i svidja mi se ideja,ako cemo se boriti samo sa tajutsuom i oruzjem moramo dobra oruzja iskovati kao i snagu da povecamo da bi mogli sve to lakse da koristimo , a koliko sam primjetio i mi koristimo uglavnom chakru, dok je nas sharingan beskoristan ovdje bi nam dobro dosao bjakugan, koji ojacava taijutsue a ima polje vidljivosti od 359 stepeni, sto ce nam pomoci da otkrijemo gdje je protivnik i sta smjera
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 23:02
Da ali pitanje je da li nam Byakugan moze pomoci !
K.
K.
Jounin

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 23:04
Ja necu moci da koristim lutke u tom svetu posto moram da ih privezujem sa chakra stringsom , ali ne brinite mogu ja i bez lutaka da se borim , sada kada imam ovaj mac , ali ako nije problem ja ne bi voleo da ulazim u tu dimenziju , njihove razorne napade mogu da izbegnem a posto nemam veliku snagu i pokretljivost , a oni imaju 500 brzine moja oruzija i otrovi mi nece pomoci i samo cu biti slabiji , tako da ako bi bilo moguce da ja sa jednim ostanem van te dimenzije , znam da mogu da ga pobedim mojim kekkei genkaiem
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 23:07
Da li mozes nekako da koristis lutke bez chakre ?
K.
K.
Jounin

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 23:10
Pa ne mogu , mogao bi wire stringsom da ih vucem ali nikakve napade ne bi mogao da radim , a i trebala bi mi chakra za prizivanje lutaka iz scrolova tako da to za mene otpada , a kao sto rekoh siguran sam da mogu da pobedim jednog od onih u borbi 1 na 1
Anonymous
Gost
Guest

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 23:10
U tvom svijetu se nemogu macevi napuniti chakrom ??
K.
K.
Jounin

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 23:12
Ne.
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 23:12
Mogu samo sa Trace Jutsuom !
Anonymous
Gost
Guest

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Mon 14 May 2012, 23:17
A cek jos jedno pitanje, moze li se prije ulaska u tvoj svijet da stavi stit npr Hideout - Page 2 552 i da bude u tvom svijetu da nam ublazi dmg
Anonymous
Gost
Guest

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Tue 15 May 2012, 10:14
Onda ako je sve dogovoreno ja bih morao da idem ceka me puno posla danas, moram da posaljem ninje na akciju spasavanja i ostalo da organizujem u selu...
Zato ostavicu mog klona ovde da nastavi ostalo pa cu kasnije kada se povuce saznati sta ste se jos dogovorili...

Kasai kazi Konsaiu da dodje u selo peska jos danas...

Pa to je to..Sledeci put kada se vidimo mislim da ce to biti u borbama...


Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Tue 15 May 2012, 14:44
Ja isto mislim da smo se sve dogovorili ostaje nam samo da se spremimo za ovo vreme sto imamo i cekamo pocetak borbe...Pa ako je to sve onda bi i ja otiso...
K.
K.
Jounin

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Tue 15 May 2012, 14:56
Ajde odoh i ja , moram lepo da se spremim za ove predstojece borbe
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Tue 15 May 2012, 16:38
Pa dobro idem i ja i ne zaboravite da aktivirate vase stitove pre borbi jer u dimenziji ih necete moci aktvirati !
Sponsored content

Hideout - Page 2 Empty Re: Hideout

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum