Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Hisashi trening Empty Hisashi trening

Fri 11 May 2012, 12:23
Ovako Hisashi vidis i sam sta se sve desilo nazalost necu imati mnogo vremena da te licno treniram ali pokusacemo sto vise..


Imas da radis borbe sa npca, pa roleplay trening i imas dve vrste borbe sa demonom, prave borbe sa demonom mozes da se boris sa Rokubija u njegovoj full snazi sto ces mnogo vise pomoci ili u manjoj snazi mozes da vidis taj trening u trening hali sela peska.

Naravno koji god od ta dva da odaberes ja cu ti pomoci da ga porazis tako da ces lako dobijati xp poene ako budes svaki dan tako trenirao moci ces i do 3000 xp poena i vise dnevno da uzimas a kada budes ojacao (leveli) onda cemo malo vise o jutsuima da ucimo:D

Reci cu ti nesto celo ovo podrucje je sve prostorije su isprepletane provodnicima koji vode chakru od demona tako da ako treniras ovde chakru uopste ne moras trositi. Demon ima toliku chakru a i dugo se skuplja u posebnu sealing cube tako da se gotovo ne moze istrositi.

Zato idi kod rokubija prisloni ruke na kocku i umno se povezi sa demona zapoceces borbu u mislim sa njim bice vrlo realna chakru i ne moras trositi. Tako moci ces da se boris vrlo dugo dobices 2400 xp i creators plus 30 po svakom potezu gledano da si jos slab i da ces morati dugo da se boris a chakru ne moras da trosis mozda uzmes i preko 5000 xp i creator za samo jednu borbu sa demona!!! Sada idi Hisasshi i zapocni tvoj trening!

Ovde u tvojem delu samo otvoris temu Hisashi vs Rokubi i bori se Very Happy
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum