Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Raikage vs. Raikage - Page 2 Empty Re: Raikage vs. Raikage

Mon 13 Aug 2012, 17:17
Health(Zivot) 900/1000
Energy(Energija) 0/1000
Chakra(Cakra) 120/1000


Pokretljivost:-2000
Snaga: -2200



Niko ne moze da izbegne kombinaciju struje i vode to je smrtonosna kombinacija!!!!! Gde god da pobegnes zbog voda struja ce te kad tad stici cak iako imas izolator od vazduh!!!


Neces se izvuci Pedo!!!







Kako ces se izvuci iz ovoga!!!! Ovo nema veze sa pokretljivoscu i preciznoscu obican neobuzdan talas vode koje se komesa!!! Ovo plus sva ova voda ce te unistiti!!!
Tvoj balon nece izdrzati taj pritisak voda ce ga sve unistiti!!!!Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Da te podsetim da ronis u vodi ogranicen si pokretima!!!

Voda ce te dodirnuti kako god okrenes a onda 1500 damage primas!!!!

A imas samo 100 health neces se nikako zastititi!!!


Raikage vs. Raikage - Page 2 1001
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

Raikage vs. Raikage - Page 2 Empty Re: Raikage vs. Raikage

Mon 13 Aug 2012, 17:22
Health(Zivot) 0/1000
Energy(Energija) 860/1000
Chakra(Cakra) 310/1000


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ipak si me porazio...Ovoliku vodu i slicno nisam mogao da izbegnem a da se ne pokvasim sto je znacilo da ako pipnem vodu primam 1500 damage....


Nema sumnje da si jak borac...


Ali reci cu ti nesto....Zar stvarno mislis da bi izgubio ovako?

Nazalost mogao sam te poraziti vrlo lako hhhhah bez ijedne ogrebotine jer ja sam Peda Carski!!!!


Moju pravu moc ces tek videti bice vremena kada cu je koristiti!!!!
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Raikage vs. Raikage - Page 2 Empty Re: Raikage vs. Raikage

Mon 13 Aug 2012, 17:25
Dobar si borac Pedo...Tvoj stil borbe je zasnovan na snazi i taijutsua i to koriscenjem tehnika sa foruma...Ali ipak si jak...
Mogli bi smo nekad da napravimo neke kompezacije da razmenimo licne tehnike i slicno...


Dobra borba Pedo...Lepo vodi selo i ostalo...Ja moram poci ceka me veliki put...
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

Raikage vs. Raikage - Page 2 Empty Re: Raikage vs. Raikage

Mon 13 Aug 2012, 17:28
Hvala Hei... nemad dzabe titulu drugog velikog shinobija...

Jos nista ti nisi video...Moju pravu moc i ostalo...

A gde ides zasto ne ostanes ovde kod mene u kafani malo da mezimo i pijemo? Uostalom ti si bio raikage, jak si ninja zasto samo lutas...
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Raikage vs. Raikage - Page 2 Empty Re: Raikage vs. Raikage

Mon 13 Aug 2012, 17:31
He... nemam vremena za to...Nikada nisam bio mnogo zainteresovan u shinobi svet... Moji preci su uvek bile placene ninje koje rade uvek za sebe...Ali su uvek pomagali selima kada je to bilo potrebno...tako nastavicu njihov put...

Selo oblaka me neko vreme nece zanimati...Ninja koji me je interesovao si ti i video sam kakav si...


Sada je vreme da odem do drugog borca! I probam njegove sposobnosti i ostalo...Volim da se borim sa dobrim borcima i upoznajem sa njima...


Nakon tebe idem do sledeceg borca njegovo ime je Hisashi Namikaze hokage sela lisca...

On isto privlaci moje znatizelje zelim da se borim sa njim i testiram njegovu snagu...Ipak je hokage...


Pa to je to odlazim sada...
Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

Raikage vs. Raikage - Page 2 Empty Re: Raikage vs. Raikage

Mon 13 Aug 2012, 18:01
Pa dobro onda....Samo pazi se Hisashija...Nzm kada si zadnji put bio na forumu ali zato sto si me porazio smatraj to nagradom! Ne znam ni ja mnogo o tome ali reci cu ti nesto o njemu...Na privatnu poruku!
Sponsored content

Raikage vs. Raikage - Page 2 Empty Re: Raikage vs. Raikage

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum