Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drugo Sarutobi putovanje!

+4
Yamamoto
K.
NNW Game Master
Sarutobi Konohamaru
8 posters
Go down
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Drugo Sarutobi putovanje!

Fri 24 Aug 2012, 17:11
aee Smile
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Fri 24 Aug 2012, 17:13
da vidimo!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Fri 24 Aug 2012, 17:13
Član 'Sarutobi Konohamaru' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Saznaj rezlutat' :
Drugo Sarutobi putovanje! Neuspe10
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Fri 24 Aug 2012, 17:14
ah divno! xD
Anonymous
Gost
Guest

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Fri 24 Aug 2012, 18:06
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t2963-srediste-sume


HAHAHAHAHAHAHAHAHA!! Evo moje prve zrtve!!

( Tobi polako prilazi sa kunai u ruci )

(Prilazi Konohamaruu i zatim ga ubija!! )
K.
K.
Jounin

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Fri 24 Aug 2012, 18:15
Drugo Sarutobi putovanje! Hgawhawhx2

( Odjednom se pojavljuje K... i zaustavlja Tobijevu ruku!!! )

Negde si krenuo.. Tobi Uchiha!!!!?

Sada sam ja ovde.. Neces ubiti nikoga dok mene ne porazis!

Kao sto vidis na mene ne deluju tvoji jeftini trikovi.. A sada ces da platis za sve!!!
Anonymous
Gost
Guest

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Fri 24 Aug 2012, 23:54

Health:
(2000/1000)
Energy:
(2000/1000)
Chakra:
(800/1000)-30-30
Oooo pa ko je to nama dosado,taman i tebe da ubijem!!!
Drugo Sarutobi putovanje! Smokerelease

Hajde da vidimo kako ces da pobedis moj Release,radim ovo!!!
Drugo Sarutobi putovanje! Dim1
Samo da ti kazem klonovi ti nece pomoci jer je ovaj dim deo moje chakre tako da osecam dali je klon ili ne,i da napomenem trebace ti velika brzina da bi izbegao ovoliko veliki dim!!!

K.
K.
Jounin

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 00:09
Drugo Sarutobi putovanje! Health11 Health:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg11Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (1000/1000)
Drugo Sarutobi putovanje! Energy10 Energy:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg13Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (1000/1000)
Drugo Sarutobi putovanje! Chakra10 Chakra:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg12Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (970/1000)-10-20-30
Heh tobi trebao bi da znas da ne pokusavas tako smesne stvari na meni...
Drugo Sarutobi putovanje! Scaled.php?server=221&filename=wingsh
Poleces gore i kako masem krilima dim nece moci da dodje do mene , zatim prizivam 2 lutke koje imaju 6 ruku i na svakoj
Drugo Sarutobi putovanje! Fsjj
Znaci 12 ovakvih mlazeva , oslabljeni su tako da im je damage polovina ali su siri i sporije teku tako da umesto da seku kroz tebe sto ti ne bi nanosilo damage oni te konstantno prskaju , kako ne mozes da uradis skoro nista u smoke release modu ovo ti je skoro zagarantovano , takodje cu da napomenem da ne idu svi mlazovi istovremeno nego svaki je malo iza drugog
Anonymous
Gost
Guest

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 00:21
(dim bi te uhvatio jer je bio tik do tebe,ali nema veze)


Health:
(2000/1000)
Energy:
(2000/1000)
Chakra:
(740/1000)-60-60
Radim ovo i tako cu oduvati tvoju vodu na tebe,em cu ti zadati 200 dmg!!!
Drugo Sarutobi putovanje! Smokehandx2

A sad radim ovo i biram da imaju vodu i vatru..
Drugo Sarutobi putovanje! Theblackmassx2

Nakon toga izlazim iz dima..

K.
K.
Jounin

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 01:08
Drugo Sarutobi putovanje! Health11 Health:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg11Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (1000/1000)
Drugo Sarutobi putovanje! Energy10 Energy:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg13Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (1000/1000)
Drugo Sarutobi putovanje! Chakra10 Chakra:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg12Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (910/1000)-20-20-30
Kako je taj tvoj smoke hand nije mnogo razoran napad mogu da ga izbegnem samo tako sto letim u stranu sa krilima a zatim radim
Drugo Sarutobi putovanje! Scaled.php?server=685&filename=ironsandsipkes
Zagarantovani damage 75 (ovaj napad ima svoju brzinu , tako da brzina od ovog napada nema veze sa mojom sto znaci da ja jos uvek imam svoj zagarantovani potez)
Anonymous
Gost
Guest

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 01:16

Health:
(1925/1000)
Energy:
(2000/1000)
Chakra:
(620/1000)-60-60
Radim ovo!
Drugo Sarutobi putovanje! 406x2

(I tvoje lutke su unistene posto ocito nisu izbegle napad koji je isao prema tebi i njima)

Crna figura iza mene radi isto!
Drugo Sarutobi putovanje! 406x2



Last edited by Tobi Uchiha on Sat 25 Aug 2012, 12:42; edited 1 time in total
K.
K.
Jounin

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 01:31
Ja cu samo reci da ti na kartici za black mass pise da je to iza tebe a ne klon i da pise da ponavlja tvoje poteze , ostalo cu sutra ostaviti za stewchu da odluci jel dobar potez il ne
Anonymous
Gost
Guest

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 01:34
Brt ladno si me izbrisao iz prijatelje na skype AXXAXAXAXAXAXAXa neverujem,dobro znaci odma mogu da kazem da ce to biti dobro po tebe jer si admin i to,ali nema veze i ja sam napravio tu tehniku i ja znam sta znaci i kako je on moze da radi tehniku ko ja i nemora,to sam dao kao objasnjenje!
K.
K.
Jounin

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 01:52
Da obrisao sam te iz prijatelja na skype posto samo gubim zivce zbog tebe a sve mozemo lepo preko foruma , na kartici ti pise jedno , i boli mene uvo sta si ti mislio kada si pravio tu karticu , na kartici ti pise da ce on ponavljati tvoje poteze , nmg ja sad da kazem ja sam mislio da mi kartica radi 800 damage , iako na kartici pise 200 ja sam mislio da radi 800 i posto ja znam na sta sam mislio bice po mom , pa ne ide tako nego sta pise na kartici tako je , uopste nije komplikovan sistem
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 01:56
K je upravu. Sve sto ti pise na kartici je tako kako je. Nepostoje ali ili podrazumeva se, ili ja sam mislio, znas kazu misliti i srati nije isto. Zato nemojte da se prepirete i svadjate nego nastavite borbu. A ti Tobi ako hoces potvrdu svih admina sutra ces je dobiti. Neka se admini 2.3.5 i 6 sutra oglase po ovom pitanju. Da ne ispadne da smo K i ja protiv tebe. Neka oni isto kazu ono kako j realno. Bez filozofiranja i imisljanja.
Dante.
Dante.
Administrator

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 11:20
Ovako ovo je moje mislenje u vezi borbe, neka ostali admini kazu svoje i ono koje bude u vecini tako bice!


Sto se tice black mass tehnike to je tehnika gde stvoris od crne mase tvoju figuru slicnu koja stoji u senci tebe iza tebe stalno i sve sto ti radis radi i ona . Ako udaris nekog i ona udari, ako uradi npr vodu i ona to uradi.
Ne moze da ode od tebe i slicno ili radi nezavisno napade od tebe u istom potezu znaci samo sto ti radis (inace ako zelis takve efekte mozes nadograditi tu tehniku uvek)


Sto se tice smoke release voda je smrtonosna za njega jer prasina i dim u vodi ne opastaju voda upija i lepi cestice dima i slicno. Sto znaci da dimom ne mozes blokirati nikakav vodeni napad ili bilo sta slicno vodeno (pise na kartici da voda deluje na njega).


Inace uradio si kisu ako pada kisa za tebe je nemoguce biti u smoke modu i raditi smoke release.
Ako si uradio kisu dok si u tom modu to znaci da si gotov. Zalepljen si za tlo u vidu barica i ne mozes se pomerati sastaviti i slicno.

Pa vi vidite kako cete i sta cete to je moje misljenje
Anonymous
Gost
Guest

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 12:40
Ok prepravljam post i krecem dalje...
K.
K.
Jounin

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 12:54
Drugo Sarutobi putovanje! Health11 Health:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg11Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (1000/1000)
Drugo Sarutobi putovanje! Energy10 Energy:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg13Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (1000/1000)
Drugo Sarutobi putovanje! Chakra10 Chakra:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg12Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (840/1000)-200-20-5
Ti nicime nisi izbegao moj napad tako da primas 200 damage a ne samo 75 , takodje efekti ne mogu da se dupliraju tako da treba da skines 90 umesto 120 chakre ,
Ja slecem na zemlju i prekidam efekat mojih krila , takodje prizivam jednu lutku i krijem se u nju od kise , a sada je vreme da malo stanes u mestu
Drugo Sarutobi putovanje! Scaled.php?server=694&filename=ironsandtsunami
Ovo iako izbegnes velika kolicina iron sanda ce ostati na zemlji , tako da ces biti zaglavljen
Anonymous
Gost
Guest

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 13:05
Ali tehnike koje spadaju u efekte kao sto su: Armori, tehnike pauziranja, tehnike promene povrsine, itd... Ne mogu se duplirati. Izuzetak su vodene tehnike: Hiding in Mist Technique I Grudge rain, koje se mogu samo jednom duplirati.
Tako da mogu da dupliram samo jednom,zato si skini 120 chakre svaki potez!!!


Health:
(1800/1000)
Energy:
(2000/1000)-20
Chakra:
(500/1000)-30-60
Tvoj napad udara u mog vatrenog klona i njemu ostaje 200 hp,zatim letim gore visoko i radim ovo!!!
Drugo Sarutobi putovanje! 403

Posto si u lutku nemozes stojis na vodu jer je logicno da nemas tu chakru koja mi bi te odrzavala na vodi,tako da ako ne izadjes iz lutke potonuces!

K.
K.
Jounin

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 13:14
Drugo Sarutobi putovanje! Health11 Health:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg11Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (1000/1000)
Drugo Sarutobi putovanje! Energy10 Energy:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg13Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (1000/1000)
Drugo Sarutobi putovanje! Chakra10 Chakra:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg12Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (610/1000)-20-30
Inace ostaje mu 100 health , i cime ti letis?
Izlazim iz lutke i stajem na vodu , iznad sebe stvaram mali 'kisobran' od iron sanda koristeci
Drugo Sarutobi putovanje! Scaled.php?server=31&filename=sandcontrol
Zatim cu te samo gadjati sa
Drugo Sarutobi putovanje! Scaled.php?server=341&filename=drizzle
50 zagarantovani damage
Anonymous
Gost
Guest

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 13:19

Health:
(1750/1000)
Energy:
(1980/1000)-20
Chakra:
(410/1000)-90
Pomeram se u stranu klimima a sad radim ovo!!!
Drugo Sarutobi putovanje! 551x3
4 munje te napadju odozgo,4 idu u vodu i tako ti nanose zagarantovan gmg a ove 4 okolo tebe kako nebi mogo da izbegnes!


K.
K.
Jounin

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 13:31
Drugo Sarutobi putovanje! Health11 Health:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg11Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (1000/1000)
Drugo Sarutobi putovanje! Energy10 Energy:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg13Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (1000/1000)-10
Drugo Sarutobi putovanje! Chakra10 Chakra:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg12Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (610/1000)-50-30
Skacem gore sa
Drugo Sarutobi putovanje! 702
I kombinujem sa
Drugo Sarutobi putovanje! Scaled.php?server=211&filename=kaiten
Tako da se vrtim i takodje sam skocio iznad vode tako da me voje munje ne pogadjaju , i odgovori mi cime letis??
Ponovo te napadam sa
Drugo Sarutobi putovanje! Scaled.php?server=341&filename=drizzle
Anonymous
Gost
Guest

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 13:41
Letim crow krilima


Health:
(1700/1000)+50
Energy:
(1960/1000)-20-200-100+50=1690
Chakra:
(320/1000)+50
Kao i malopre pomeram se u stranu,i da ti kazem ako si skocio mzoda si izbego ove dole ali ovde 8 odozgo bi te pogodile 100% mozda si se ti zavrteo ali to nije oruzje pa da ga ti odbacis nego grom tako da si skini 800 heath i 120 chakru!

I dok si u vazduhu bacam ovo zavezano lancem!
Drugo Sarutobi putovanje! 705
Drugo Sarutobi putovanje! 151
A na njoj su zalepljene 10 papitate bobme pa i da se odbranis od expozije bi te zakacilo!

A sad pijem jednu ovakvu!
Drugo Sarutobi putovanje! 306

K.
K.
Jounin

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 13:44
Ja sam objasnio rotacijom se branim od toga , to nije tehnika kojom se samo od oruzija brani nego ce tvoja chakra jednostavno udariti u to i nista se nece desiti , takodje napisao sam da iznad sebe stvaram nesto malo iron sanda sto me stiti od tvoje kise ..
Drugo Sarutobi putovanje! Health11 Health:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg11Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (1000/1000)
Drugo Sarutobi putovanje! Energy10 Energy:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg13Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (990/1000)
Drugo Sarutobi putovanje! Chakra10 Chakra:
Drugo Sarutobi putovanje! Left_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Fg12Drugo Sarutobi putovanje! Empty_bar_bleueDrugo Sarutobi putovanje! Right_bar_bleue (500/1000)-50-30
Drugo Sarutobi putovanje! Scaled.php?server=221&filename=wingsh
Dok sam jos u sred vazduha skrecem u levo sa ovime (imam veci brzinu od tebe tako da mi nije problem da izbegnem tvoj napad)
Dolazim na tvoju visinu i napadam te sa
Drugo Sarutobi putovanje! 703
x2 , izduzujem ostrice ka tebi , jedna ide sa leva jedna sa desna i jedna od gore (svaka ima 120 damage)
I takodje cu napasti sa
Drugo Sarutobi putovanje! Scaled.php?server=341&filename=drizzle


Last edited by K. on Sat 25 Aug 2012, 13:50; edited 1 time in total
Anonymous
Gost
Guest

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Sat 25 Aug 2012, 13:47
Da ali logicno je ako se ti zavrtis da ce taj pesak nestati mozda 5-10 sekunde do tada ce te kisa nakvasiti + moras da se zavrtis mozda x2-x3 ipak 800 dmg nije malo!
Sponsored content

Drugo Sarutobi putovanje! Empty Re: Drugo Sarutobi putovanje!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum