Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

The Bounty Hunter organization Empty The Bounty Hunter organization

Fri 05 Oct 2012, 23:09
Mislim da svi znate. Ukoliko imate bilo kakav posao ili vam treba neka pomoc u borbi ili slicno, misija ili bilo sta da nabavim neki item, oruzje bilo sta mozete se meni obratiti i unajmiti me i ja cu to obaviti za vas...

Ryo-e i creator poene kao placanje primam samo ako su u pitanju manji zadaci ja cu odluciti dok sa vece zadatke radim samo ako mi date vase znanje o nekoj vasoj licnoj tehnici za uzvrat, item ili slicno.


Ukoliko vam bilo sta treba mozete se obratiti u ovoj temi ili za neke "tajne" zadatke obratite mi se u privatnu...

Moje sposobnosti su vrlo velike i sami znate da sam drugi najaci ninja na forumu trenutno tako uspesnost je skoro 100% da obavim zadatak.
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

The Bounty Hunter organization Empty Re: The Bounty Hunter organization

Wed 10 Oct 2012, 11:15
Radim nesto tajno saljem adminu u pm.
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

The Bounty Hunter organization Empty Re: The Bounty Hunter organization

Thu 18 Oct 2012, 19:33
Prodajem posebno oko koje je u nekim situacijama bolje od sharingana i byakugana. Omogucice vam bolji vid a najbolje od svega je sto ne trosi ni chakru ni nista jer je to tako oko. Za vise informacija obratite mi se u p.m.

Cena: Dajte mi vasih 20 pobeda jer za ovo oko stvarno vredi vrlo je posebno i unikatno.
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

The Bounty Hunter organization Empty Re: The Bounty Hunter organization

Mon 29 Oct 2012, 11:23
Skidam bilo koje seal tehnike zauvek ukoliko neko ima na sebi.
(Primer: pupet curse, shichiseiken seal, curse seal i jos mnogo toga.....znaci sve)

Cena:20 pobeda


Ako zelite da vam ih skinem samo mi se javite u privatnu.


Peda Carski.
Peda Carski.
Academy Student

The Bounty Hunter organization Empty Re: The Bounty Hunter organization

Mon 29 Oct 2012, 16:22
Jel mozes da skines shichiseiken seal koji ima svaki ninja koji je bio u selo peska nekad?

Ne zelim da imam osecaj da me neko moze kontrolisati ili ubiti bilo lako jer Kisai to nebi uradio ali za tebe nisam siguran jer pored njega i ti mozes kontrolisati taj seal.

Tako da gledano ladno mozes ubiti iz jednog poteza sve ninje na forumu jer su svi barem jednom prolazili kroz kapiju sela peska i seal im je postavljen.

Jel ces mi skinuti to platicu?
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

The Bounty Hunter organization Empty Re: The Bounty Hunter organization

Mon 29 Oct 2012, 21:17
Naravno da mogu, ali ako me ne dirate ili me posao ne nanese necu nikog da diram.

Ok ako zelis skinucu ti u pm.
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

The Bounty Hunter organization Empty Re: The Bounty Hunter organization

Tue 30 Oct 2012, 17:33
Ucim ninje novim elementima koje nemate bez obzira koliko poruka imate i koji ste level.

Cena:30 pobeda

Za dalja upustva obratite mi se u privatnu.
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

The Bounty Hunter organization Empty Re: The Bounty Hunter organization

Mon 12 Nov 2012, 18:32
Prodajem 1 sharingan
Cena:5000 creatora ili 15000ryo (kako je vama lakse)

EDIT: Prodato !
Sponsored content

The Bounty Hunter organization Empty Re: The Bounty Hunter organization

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum