Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Law' Laboratory

Sat 06 Oct 2012, 12:07
Ovde cu ja vrsiti razne eksperimente i usavrsavati razne tehnike...
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sat 03 Nov 2012, 17:24
Ayone , ostavi Dzonijevo telo ovde za sada ... Ozivecemo ga , ali jos cemo videti kako i sve...

Za sada zelim da nabavim jos cetiri pobede .... Onda idemo na selo peska !!!

Idem da posetim Kazekage Kaiena sada...
Anonymous
Gost
Guest

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sat 03 Nov 2012, 18:23
Nema potrebe ja sam ovde...Dzoni? Sta radis sa mizukageovim telom ovde Lawe? I zasto je Dzoni mrtav? Ko ga je uopste ubio nisam primio nikakav izvestaj da je kod sela magle bila borba ili negde blizu?

Objasni Lawe sta ovo znaci!?
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sat 03 Nov 2012, 22:31
Kazekage da , ja sam ubio dzonija posto je hteo da me ubije , nisam imao izbora ...
Anonymous
Gost
Guest

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sat 03 Nov 2012, 23:32
Prokletnik...Kako se usudjuje da napada nase ninje za nista. Znam da ti nisi kriv nebi nista uradio zlo. Ako si ga onda ubio ostavi njegovo telo ovde u tank
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sat 03 Nov 2012, 23:35
Hocu ...



Sada cu se vratiti do Magle da uzmem nesto Very Happy
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sun 04 Nov 2012, 00:06
Ovde ostavljam kosti i tela od nekih ninji :


1.Urami Ketsukei (prvi Mizukage)
3.Azken Guurero (treci Mizukage)
4.Ognjen Shadow ninja (cetvrti Mizukage)
6.Zabuza Momochi (sesti Mizukage)
7.Fuhen Fuyutama (sedmi Mizukage)
9.Nagu Garakama
10.Aiko Shadow

11. Hisagi Shuuhei
12.Gaara
13.Roronoa Zoro
14.Spad
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sun 04 Nov 2012, 15:36
Vreme je , uzimam chakru od moje zmije

Skriveno:

Chakra:2000-2000


EDO TENSEI!!


Law' Laboratory Edotensinew

Prizivam Hisagi Shuuheia , posto imam njegove kosti prebacujem u genin NPC-a sve to i sada je Gening NPC postao Hisagi Shuuhei!!! Ponovo ZIV!!!


Isto to radim i sa Naguovim kostima!!!

Moj predak Nagu Garakama je ziv !!!

( oni ce biti sklonjeni za sada , trebace mi posle samo 30 chakre za prizivanje njih)
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sun 04 Nov 2012, 16:12
Dolazi ovamo Free , moramo da uradimo nesto!!!!
Anonymous
Gost
Guest

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sun 04 Nov 2012, 16:15
Evo me!!!!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sun 04 Nov 2012, 16:21
Pijem jednu Soldier Pill i prizivam Gamabuntu!!!


KUCHIYOSE!!!!

Law' Laboratory Scaled.php?server=210&filename=gamabunta1

Anonymous
Gost
Guest

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sun 04 Nov 2012, 16:21
Idemo ahhahaha!!!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sun 04 Nov 2012, 16:22
Gamabunta: Uredu Lawe... Ovo je skoro poslednji put da ti cinim uslugu, izgleda da ide i ovaj prcvoljak sa nama...

Uredu idemo!!!!
Anonymous
Gost
Guest

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sun 04 Nov 2012, 19:05
Hahaha Law, nisam vjerovao da ces ostaviti Dzonijevo tijelo zasticeno, Law' Laboratory 704 Stavljam tijelo na skrol, sad konohljani !!


Last edited by Kasai no Raion on Mon 05 Nov 2012, 15:21; edited 1 time in total
Anonymous
Gost
Guest

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Sun 04 Nov 2012, 19:12
motam skrol i odlazim odavde
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Mon 05 Nov 2012, 01:11
Kasai slusaj , ja sam poslao stewici da sam uzeo tela , nisam hteo da napisem ,tako da nisi uopste uzeo nikakava tela , kao prvo ja sam ih stavio i u cauru aburame klana , tako da....
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Mon 05 Nov 2012, 01:16
Drugo nisi radio opciju do sela peska uopste... Tela ne postoje znas li ti koliko je godina proslo... Ja sam sve kosti stavio u jednu cauru i kod mene su... Tela postoje samo od Aiko i Hisashija reci ... I dzonija xD
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Mon 05 Nov 2012, 01:29
Posto necu biti sutra tu mnogo , reci cu ti...


Nisi radio opciju do ovde i da jesi nisi napisao ni kod kapije da si usao unutra niti nista samo si napisao da ne osecas niciju chakru a to je laz, ovde ima nekoga...

Drugo nisam ni napisao da sam uzeo kosti ovde ( tela ne postoje tako da nisi ti nista uvijao ili sta god...) poslao sam a i to se podrazumeva, kada sam usao u ovu laboratoriju sa Free-om , da pravis budalu od mene ne mozes xD

Tako da nista od tvog plana
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Mon 05 Nov 2012, 07:34
Evo ovako , par stvari u kojima sam ja tacan a ti nisi...

Recicemo da nisam uzeo kosti ajde... (a znam da jesam) ali oke ... Ti si dosao u sunu ajde samo si napisao na kapiji nema nikoga ( a ima) , usao u moju lab. i jos si odmah nasao cauru ( posto znas da su kosti u caurama aburame tehnike) koje se ne mogu osetiti i naci tako lako , i ajde da si koristio opciju 'Saznaj Rezultat' , ni to samo si uzeo kosti...Ponavljam ja znam da sam uzeo moje kosti ali evo da nisam....

Recicemo da si nasao i te caure nekako a onda jos plus si rekao da oko njih nema nikakava odbrana - A 13 NPC-ova koji su ostali u lab?!!!!

Trebao si njih da pobedis da bi dosao do kostiju , a tu je i pored Ayon koji cuva kosti tj celo Selo od mangupa kao sto si ti...


Forum me je naucio jednom stvarlju , a to je da treba biti vest i dobar na recima ... A vala ja Kasai , sam mnogo vise nego samo dobar na recima, tako da sve ovo sto si uradio nema efekta , samo si dosao do sune praznih ruhu i vratio se praznih ruku ( Sada ne mozes nista ni da menjas )

Zao mi je , ali 2:0 za mene po ovome , sve se svodi da sam ja upravu a ti ne!!!! Tako idi u konohu i treniraj tamo svoje drugove a ja odoh u skolu....


Naravno po drugi put dolazim sa Gamabuntom i uzimam kosti ( isto po drugi put) a ovoga puta se i NPC-ovi penju na gamabuntu i idu sa mnom!!!!
Anonymous
Gost
Guest

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Mon 05 Nov 2012, 14:23
Ja koliko vidim da ti nisi nista napisao xD niti si napisao prije mene da si postavio odbranu niti da su tijela u nekim specijalnim komorama, Napisao si samo da si ostavio tijela i da odlazis ma planinu sa "free manom" to sto si ti napiso ihahaj posta nema veze jer nisi licno ovdje napisao prije mene da si stavio npca i tijela ! Tom sam logikom isao, htio sam uzeti i dzonijevo tijelo al mi je vec reko da on nije ovdje nego da si ga odnio iako ni to nisi napisao tako da sam i njega mozeo uzeti al nmvz xD Opciju jesam radio do sela, mozda si tamo ih u tim selima stavio u chauru mada sumnjam (ali eto moguce) trebao si i ovde to napisati jer npr ja evo ne znam nista o tijelima i zastiti samo da su tijela ovdje tako da budi vjest na rijecima i napisi sve o tome xD takav primjer je i za Erzu u konohi, niko nije napisao da je podigao i odjednom iskoci tobi i odnese je xDD msm ono tako da je i ovo na isti nacin
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Mon 05 Nov 2012, 14:30
Pa dobro , slao sam po porukama na fb sve Stewchi ( znas da uvek govori da se njemu salje) jer ja imam pravo da nesto ne pokazujem na forumu a u skriveno ne stavljam posto znam da svi imate neke konekcije sa adminima pa mozete videti...

Ali inace ajde recicemo da nema caura , Ali NPC-ovi su tu posto kada sam ozivljavao Nagua I Hisagija upotrebio sam dva NPC-A i njih nisi pobedio tako da su kosti i tela kod mene Smile

Ima veze sve ,ne zelim da nesto ne bude po pravilima ... Nadam se da smo rascistili sta smo imali ....
Anonymous
Gost
Guest

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Mon 05 Nov 2012, 14:35
Jos malcice nismo xDpo fejsu a xDD ta dva npca si sklonio koliko ja znam kad se upotrijebi edo tensei to tijelo postaje caura za onog ko se ozivljava samim tim postaju jedno tijelo, a ti si licno napiso da si ih sklonio xD i jos nesto pa ne moras ti sve otkrivati , da si jednostavno napisao stavljam tijela u caure ili sklanjam ih odavde ili ostavljam npc da ih cuvaju bilo bi dovoljno nisi morao pisati markove konake ovdje ako nisi htio nego samo poslati adminu sta si uradio
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Mon 05 Nov 2012, 14:38
Da nisu ta dva NPCa tu ali genin NPCovi ostali jesu , ostala 13 , ostali su u laboratoriju , ja tebi ne moram da se ispricavam ili slicno , znam ko je upravu...

A prvo ne bi ni mogao da udjes u selo i jos sam ja sve to zanemario Smile
Anonymous
Gost
Guest

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Mon 05 Nov 2012, 14:45
e jbg sad xDD kako god nisam nigdje vidio da pise ovde cuvaju 13 npca xD
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Mon 05 Nov 2012, 14:45
Nisam ni mislio da cuvaju , ali cim vide drugu ninju sela lista tebe ce da napadnu , i da nisu bili u laboratoriji , napali bi te i morao bi se barem boriti protiv njih kako god da okrenes ...
Sponsored content

Law' Laboratory Empty Re: Law' Laboratory

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum