Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Dodjite svi ovde Empty Dodjite svi ovde

Tue 23 Oct 2012, 15:34
Ovako da pocnemo kao sto znate. Konsai me je unajmio za jednu vrstu misije. Ova misija je vrlo znacanja i moramo je uraditi besprekorno i ja sam kapetan i vodja tima ako treba zrtvovacu vas dvoje posto ste ionako mrtvi lako ce te se vratiti ali misija mora biti uspesna!!!


Nas tim ce biti ja, Tobi, Shadow i K. nas cetvoro imamo vrlo vaznu misiju.


Okupite se ovde a onda cu vam ispricati moj plan koji sam napraivio da bi uspeli u onome sto Konsai zeli.
K.
K.
Jounin

Dodjite svi ovde Empty Re: Dodjite svi ovde

Tue 23 Oct 2012, 20:32
Znam ja vec sve , samo ti skloni barijeru i sve ostalo mogu sam da odradim , nece biti potrebe ni za kakvim zrtvama
Berserker
Berserker
Academy Student

Dodjite svi ovde Empty Re: Dodjite svi ovde

Tue 23 Oct 2012, 22:08
ok tu sam Hei reci sta je opis misije
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Dodjite svi ovde Empty Re: Dodjite svi ovde

Wed 24 Oct 2012, 10:29
Opis misije je sledeci. Idemo na selo lisca i moramo ga potpuno zbrisati sa lica zemlje da nema nista. Cilj toga je naci tajnu odaju koja se krije duboko pod zemljom. Originalno je pripadala hokageu Hisashiju koji je tu radio razne eksperimente. Tu se desila ogromna borba izmedju njega i Konsaia gde je Konsai umreo. Cilj svega je pronalazak tih odaja i povratak Konsaijevog pravog tela koje stoji zatoreno dole negde pod selom lisca.

Ali niko ne zna gde je to i kako dodji dotle kao i niko iz sela verovatno ne zna za to. Zato moramo celo selo lisca sravniti sa zemlje i onda naci ulaz u odaje pod zemljom.


Moja misija je da unistim to selo nadjem ulaz u odaje i povratim telo. Vasa misija je da mi pomognete u tome i zadrzite sto veci broj ninji. Da li cete ih ubiti ili sta im vec raditi to nije moja briga radite sta ocete u uzimajte sta zelite ja cu samo ici planom da uradim misiju.

Inace selo je u ratu bilo unisteno dosta ali Hisashi ga je izgradio. Kasnije ga je Peda skroz unistio ali barijere si sigurno pale nisu jake kao nekada. Inace skoro sam bio u selu lisca pod celim selom imam moj kompleks kostiju pomocu njih inflitiracu se u selo dok vi na kapijama se budete borili.

Pa idemo!!!!!
Berserker
Berserker
Academy Student

Dodjite svi ovde Empty Re: Dodjite svi ovde

Wed 24 Oct 2012, 10:56
OK pa da krenemo onda, K. spreman ?
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Dodjite svi ovde Empty Re: Dodjite svi ovde

Thu 25 Oct 2012, 21:45
Konsai misija je uspesno obavljena svi smo uradili kako si trazio i doneli nazad tvoje telo. Samo nije bas u najboljem izdanju parazit je zakacen za njega. Moram spremiti posebnu seal sobu da kada otvorim seal da Hisashi tvoj brat ne moze da pobegne. Nemoj se cuditi mozda je mrtav ali njegova svest je uspela da prezivi...
Berserker
Berserker
Academy Student

Dodjite svi ovde Empty Re: Dodjite svi ovde

Fri 26 Oct 2012, 10:19
Konsai K. je ostao u selu lisca da se bori sa ninjama samo da znas !
Tvoje telo je kao sto vidis nije bas u dobrom stanju !
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Dodjite svi ovde Empty Re: Dodjite svi ovde

Sat 27 Oct 2012, 16:25
Lepim svuda po sobi ovo dosta ovoga da ne moze udje neki summoning ili neko sa sta znam sta vec i odvedete te

Dodjite svi ovde 302
Dodjite svi ovde 701
Kao i ovo postavljam dosta njih i tajnih jutsua i zamki.

Zatim uzimam seal kuglu u moju ruku i oslobadjam je release!!!! (Iz nje izlaze Tobi i Qu)

Tobi idi sada si slobodan.


A ti Qu neces imati gde da odes pupet curse je postavljen na tebe kao i ostali jutsu koji te paralizuju samo lezis dole ne mozes se pomerati.
Znam da i ako umres opet ces se vratiti u zivot posto si wood klone.

Inace absorbovao si Konsaijevo telo nemas gde pobeci jer si zarobljen...
Uostalom meni i ne treba njegovo mrtvo telo. Treba mi njegovo srce!!!!
Uzimam moj noz i busim Qua i vadim njegovo srce.

Interesantnto. Ti si wood klon cak i nemas organe i slicno. I pored ovoga ne mozes umreti a i dalje mozes koristiti Konsaijevo telo. Suvise si opasan da budes ponovo slobodan vracas se zauvek u tvoj zatvor.

Qu se opet zatvara u kuglicu koja nestaje u vidu dima.






Gotovo je Hisashi je ovaj put zauvek porazen. Inace imam sve sto je postrebno. njegovo srce. Kako drzim srce ono nestaje u moj body storage seal (skrol).



Konsai uskoro ces se vratiti u zivot ako se dobro nagodim sa Kisaija. Moram se uputiti ka selu peska...Sledeci put kada se vidimo bices ziv...


Neko, pozovi se u selo peska a zatim mene pozovi (chakra 200)


vidimo se bilo je lepo poslovati sa vama svima Very Happy


Berserker
Berserker
Academy Student

Dodjite svi ovde Empty Re: Dodjite svi ovde

Sun 28 Oct 2012, 14:04
Pozdrav Hei i cuvaj se sad si velika meta od strane sela ! Very Happy
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Dodjite svi ovde Empty Re: Dodjite svi ovde

Sun 28 Oct 2012, 20:14
Kada se Konsai bude vratio, i vi cete biti vraceni... Ako zelite da budete vraceni 100% ne da budete specijali odite do sela magle i uzmite vasa tela prava koja su tamo sahranjena a zatim ih dajte meni i zajedno sa pravog Konsaija vraticu vas, bicete kao nekad.
Berserker
Berserker
Academy Student

Dodjite svi ovde Empty Re: Dodjite svi ovde

Mon 29 Oct 2012, 12:40
Razmotricemo to Hei hvala ti u svakom slucaju !
Sponsored content

Dodjite svi ovde Empty Re: Dodjite svi ovde

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum