Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea Empty Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea

Sun 28 Oct 2012, 15:35
Ovde me clanovi sela magle mogu pitati sve u vezi sela...
Observation ghost
Observation ghost
Academy Student

Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea Empty Re: Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea

Mon 29 Oct 2012, 10:41
Abirama Redder
Abirama Redder
Academy Student

Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea Empty Re: Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea

Fri 02 Nov 2012, 20:56
Kao prvo Mizukage zeleo bih da vam zahvalim sto ste me pustili unutra Smile


Da predjemo odmah na stvar recicu vam par bitnih stvari koje ne treba sve ninje da znaju...


Forum ce se promeniti uskoro docice stari igraci koji ce hteti da pobede nove - Mozemo reci kao da je to rat novih i starih clanova ovog foruma. Jeste ovo igra i sve je ovo zajebancija ali ipak dosta nas je igra cak iako nije nesto odlicna kao druge 'prave' igrice.


Revolucija je pred nama !!!!


Ja sa mojim dobrim prijateljom sam zapoceo alijansu ninji koje zele da se pridruze u borbi protiv starih clanove/neke ninje su se vec prikljucile kao peda,kaien,lav,hei.... Formiramo je u borbi protiv starih igraca i trebacemo sve kage inace admini ne daju da se formira alijansa jer je tako po pravilima igre... Zato sam dosao prvo u selo magle da vas pitam da se pridruzite Alijansi...
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea Empty Re: Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea

Fri 02 Nov 2012, 20:59
Pa dobro ako su tu najveci shinobiji bicu i ja !
Abirama Redder
Abirama Redder
Academy Student

Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea Empty Re: Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea

Fri 02 Nov 2012, 21:04
Odlicno Mizukage Smile


Sada potrebno je da mi das malo krvi kako bih to stavio u kreiranje najjace himere koja ce imati razne kekkei genkaije.Vec imamo moci Shoton klana,Kaguya klana,Aburame klana, Steel releasa i jos mnogih...
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea Empty Re: Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea

Fri 02 Nov 2012, 21:06
Kako ja da ti verujem..Gde mogu videti to gde ste se dogovarali...
Abirama Redder
Abirama Redder
Academy Student

Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea Empty Re: Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea

Fri 02 Nov 2012, 21:09
Pa ne znam pitaj Pedu ili Lava ili Kaiena .ne brini meni ne treba tvoja krv
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea Empty Re: Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea

Fri 02 Nov 2012, 21:11
Mozes li skinuti masku ?
Abirama Redder
Abirama Redder
Academy Student

Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea Empty Re: Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea

Fri 02 Nov 2012, 21:14
pa ovo je moj lik nisam ja maskirana ninja samo sam bio skriven neko vreme i trenirao sam sa kisaijevom svetu sada sam dosao ( Ovakav mi je lik )
Dzoni Hatake
Dzoni Hatake
Academy Student

Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea Empty Re: Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea

Fri 02 Nov 2012, 21:49
Dobro dacu ti moje krvi...
Abirama Redder
Abirama Redder
Academy Student

Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea Empty Re: Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea

Fri 02 Nov 2012, 21:51
dobro ne treba mi puno sada cu krenuti polako kada mi budete dali krv zahvaljujem vam na svemu...
Sponsored content

Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea Empty Re: Kancelarija novog Mizukage Dzoni Hatakea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum