Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

+7
K.
Archer Shadow
Lilai
Dzoni Hatake
Hisashi Namikaze
Aiko Shadow
Raizen Masamune
11 posters
Go down
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Wed 09 May 2012, 16:56
Ovo je moja kancelarija tako da me mozete pitati bilo sta u vezi sela !
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Wed 09 May 2012, 20:07
Shiri-san cestitam Smile
nadam se da cete biti posten mizukage
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 10 May 2012, 10:41
Naravno, hvala Amaya-chan Very Happy !
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 10 May 2012, 18:53
Mizukage-san objavljen je rat moracu sto pre da ojacam dali bi ste hteli da mi pomognete u nekoom treningu i ostalo ? (nisam mogla ovih dana da igram komp i onda sam mnogo izgubila)
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Fri 11 May 2012, 07:45
Pomoci cu ti ali mogu danas oko 6 sati budi na forumu !
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 24 May 2012, 20:29
Sensei odlazim na mali put u List moram saznati nesto vise o mom klanu i zelim da obidjem neka mesta !
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 24 May 2012, 20:30
Mozes slobodno sto se mene tice !
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 31 May 2012, 13:45
Sta ja da radim mislim da bi trebao da pocnem da treniram ili da imam nekog ucitelja. Ja mislim da cu kada mi admini dodaju xp biti lvl 20
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Thu 31 May 2012, 18:46
Ja cu biti tvoj ucitelj a ti pocni da treniras :Sashead : !
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Wed 06 Jun 2012, 21:07
Archere zelim da e bomim za titulu shanina i postanem shanin sela magle!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Wed 06 Jun 2012, 21:08
Aiko ne moras da se boris ti si vec zasluzila da budes Shanin admini stavite joj titulu Shanina !
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Sat 09 Jun 2012, 08:57
Mizukage...Da li bi mogli da mi date neki poseban vas trening zelim biti vas ucenik ako dozvoljavate! Zelim da ojacam i jednog dana budem poznati macevalac sela magle kao Mangetsu koji ce braniti selo magle i vas kao Mizukagea!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Sat 09 Jun 2012, 11:28
OK ako zelis treing dobices ga otvoricu temu tamo u prijateljsku borbu moze !
Ali mogu tek uvece da budem na forumu !
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Sat 09 Jun 2012, 16:07
Imate li neki jutsu da me naucite vas specijalni posto zelim jednog dana biti vasa licna garda koja ce vas stititi Very Happy
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Sat 09 Jun 2012, 17:04
Pa moji licni jutsu svi u vezi pravljenja oruzja i Trace jutstua pa ne verujem da bi ti hteo da se toliko boris oruzjem !
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Sun 10 Jun 2012, 13:08
Chakra:0/860

Mizukage brzo ovde nesto sam saznao dok sam bio na chunin i jounin ispitima ovih dana!!! Mora brzo da delujemo!!! Dodjite ovde!!!

Za pocetak punim celu kancelariju vodom i okolo sve!!!
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua 403

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Water_10


stanite mizukage da se ne udavite!

Zatim uzimam 27 ove bombe!




Kancelarija novog Mizukagea Shiroua 104
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Sun 10 Jun 2012, 22:34
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Water_10


Brzo govori sta je bilo ?
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 11 Jun 2012, 08:16
Kancelarija novog Mizukagea Shiroua 104
Nemamo vremena moramo da idemo odavde ce dodju po tebe! Brzo ovo ce nam sluziti da pobegnemo!

Raizen dolazi i trpa smoke bombe u Archerove dzepove i odecu. Evo ti 27 smoke bombi!


Dobro je bice dovoljno kada dodju da nestanes!

A sada mizukage moramo da pricamo pre nego sto se desi!
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 11 Jun 2012, 14:55
Mizukageeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!! Dosli su!!! Lepo sam rekao drzite ovo idemo da pobegnemo! Akatsuki vas juri!!!!

Moramo da pobegnemo koristicemo smoke bombe evo imate gomilu dimnih bombi cim vas pipne neko odmah ce se ispustiti dim ogroman i moci cete da pobegnete!!!


Imam misiju da vas spasim od "vodecih" ninji!!!

Idemo!!!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 11 Jun 2012, 20:39
Idemo necu im se predati ziv !


Kancelarija novog Mizukagea Shiroua 104
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 11 Jun 2012, 23:13
Mora vam kazem nesto...

(Odjednom mizukage Shadow eksplodira nanosi mu se neizbezan 5600 damage)





Hhahahahahahhaah (Mizukage Shadow lezi dole u lokvi krvi sve unisten mozda i mrtav)


Nista licno ali trebas mi...To nisu smoke bombe...Moja sposobnost je explosion release sve sto napunim mojom chakrom sve eksplodira u zavisnosti koliko napunis. Ja sam napunio smoke bombe

Jos voda ispod nas je puna chakre. Tobi mi je pomogao i dao chakru za ovo tako da gotov si! Prevario sam ti...Inace bi jos bio ziv...


Ne brini jos uvek se mozes spasiti...Pusticu te na kraju samo mu trebas kao taoc...


Raizen uzima telo od mizukagea i nestaje...


Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 06 Aug 2012, 20:53
*Aiko prilazi kancelariji*

Archere odnesi te ovo kao dokaz na kage samitu!
moj dokaz da ne radim za Akatsuki a i mogu sve da vam opravdam
1:Sva moja odsustva i ostalo su razlog zato sto sam ispitivao njihove lokacije i istoriju Akatsukia da bi ih uhvatio
2:Lutao sam po svetu i trazio zabranjene tehnike i razne tipove ostalih jutsu da bih usavrsila svoj kekeigenkai

A sada zelim da postavim jedno pitanje mogu li dobit mac magle
i sta je opste sa tim legendarnim macevima?
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 06 Aug 2012, 21:24
Te legendarne maceve su uzeli druge ninje za pare i Creator poene !
Moracemo da ih povratimo !
Aiko Shadow
Aiko Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 06 Aug 2012, 21:46
Dajte mi spisak ninji!
(Inace mislim da to nije uredu to je svetinja sela da bude prodana ali sta je tu je)
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Mon 06 Aug 2012, 22:05
Kurikiribocho:
Kaien Shuuhei

Samehada:
Kisame

Nuibari:
Ja

Shibuki:
K.


Dva ima Satoshi :

I Hiramekarei Neji
Sponsored content

Kancelarija novog Mizukagea Shiroua Empty Re: Kancelarija novog Mizukagea Shiroua

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum