Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulqui vs Erza

+5
Erza Namikaze
Hisashi Namikaze
NNW Game Master
Ulquiorra Schiffer
Trafalgar Law
9 posters
Go down
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Mon 12 Nov 2012, 21:18
Ulqui vs Erza  - Page 2 Health11 Health:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg11Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 800
Ulqui vs Erza  - Page 2 Energy10 Energy:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg13Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 450
Ulqui vs Erza  - Page 2 Chakra10 Chakra:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg12Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 940
Hollow Chakra: X

Tu
si se zeznula , Erza , moje zmije su prelazile preko nasih maceva s
obzirom da sam ja blokirao napad ti a ti napadala posle otrova dao sam
sebi priliku da izbegnem , mislis da nisam razmisljao o tvojim
kristalnim mocima ? Very Happy

Samo cu zamahunuti krilama i odaljiti se od tebe (energy:10)


Sada da probamo genjutsu:
Ulqui vs Erza  - Page 2 303
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Mon 12 Nov 2012, 23:55
Health(Zivot) 1100-20
Energy(Energija) 1060-20
Chakra(Cakra) 300-30-30

Je*iga...

Ulqui vs Erza  - Page 2 Scaled.php?server=822&filename=cancelnew

Ulqui vs Erza  - Page 2 11
radim ovo...
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 08:56
Ulqui vs Erza  - Page 2 Health11 Health:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg11Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 800
Ulqui vs Erza  - Page 2 Energy10 Energy:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg13Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 440
Ulqui vs Erza  - Page 2 Chakra10 Chakra:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg12Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 910
Hollow Chakra: X


Necem me uhvatiti time koristim krila i sposobnosti vuka i ovo da sve to lepo izbegnem daleko...



Ulqui vs Erza  - Page 2 Orochi10


Tako da sam izbegao to a zatim bacam ovo na tebe...Ne zelim te jos ubiti zelim da se prvo malo igramo haaaaaaaaaaa!



Bacam ovo na tebe damage je 100

Ulqui vs Erza  - Page 2 Scaled.php?server=189&filename=explodinggrenade
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 11:49
Health(Zivot) 1080-20
Energy(Energija) 1040-20
Chakra(Cakra) 240

Čemu ta igra? A i to mi ne može ništa jer mi je deffence 100, ali odleteću dalje od te eksplozije za svaki slučaj i pokušati da napravim protivotrov za ono.

Spoiler:
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 11:49
Član 'Erza Namikaze' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Saznaj rezlutat' :
Ulqui vs Erza  - Page 2 Uspeh10
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 11:51
I eto ga. Ubrizgavam ga sebi.
Ulqui vs Erza  - Page 2 Injeti11
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 12:44
Ulqui vs Erza  - Page 2 Health11 Health:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg11Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 800
Ulqui vs Erza  - Page 2 Energy10 Energy:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg13Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 440
Ulqui vs Erza  - Page 2 Chakra10 Chakra:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg12Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 910
Hollow Chakra: X


Zar nije logicno zelim da te sto duze zadrzim ovde u borbi da ne mozes da pomognes drugima!!!



pobegla si onda necu jos aktivirati da eksplodira i samo pada zatim je uzimam i opet bacam na tebe. Jbg nemam mnogo ovakvih ne smem da dozvolim da ih sve potrosim na tebe iako su slabe i obicne jer me ceka jos borbi posle tebe sve moze nekad zatrebati...

Bacam ovo na tebe damage je 100


mozda ti je defense 100 ali izmoricu te dok bezi od nje a kako bezis sa ovu jedno ima te jurim dugo sve dok ostali ne poginu u svojim borbama

Ulqui vs Erza  - Page 2 Scaled.php?server=189&filename=explodinggrenade
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 12:57
Health(Zivot) 1060
Energy(Energija) 1020-50
Chakra(Cakra) 240-200-30

Ali meni letenje ne oduzima nikakvu energiju. Ne možeš me tako izmoriti..
Ček ček...(nasmeje se) pa zar ti nije onda lakše da me odmah ubiješ umesto da se zajebavaš? Jel ti čuješ sebe šta ti govoriš?xd
Izbegla sam opet odletevši u drugu stranu.

Ulqui vs Erza  - Page 2 Scaled.php?server=21&filename=strenghtl

Sada mi je snaga 350.

Ulqui vs Erza  - Page 2 2410

pojavljujem se iza tebe i bacam te dole na zemlju.

Ulqui vs Erza  - Page 2 551
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 13:04
Ulqui vs Erza  - Page 2 Health11 Health:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg11Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 800
Ulqui vs Erza  - Page 2 Energy10 Energy:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg13Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 440
Ulqui vs Erza  - Page 2 Chakra10 Chakra:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg12Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 910
Hollow Chakra: X


Odlicno to je ono sto sam cekao da te nateram da me napadnes i dodirnes me...

Aktiviraj se!!!


Urami je imao tri ali je porazen dok je jednu imao Ognjen koga sam oziveo isto koristicu to da te zarobim...ovo je jedina koju imam


To je zenkai bomb!!!!!!!! Verovatno znas sta to znaci idemo zajedno u drugu dimenziju da se borimo!!!!!



(Kako me hvatas samo oboje nestajemo jer na usisava crna rupa)



I padamo dole u drugoj dimenziji


Ulqui vs Erza  - Page 2 20160_anime_scenery_desert


Ovde smo sada samo ja i ti bez ozbzira ko od nas dvoje pobedi taj se ne vraca vise nazad osim ako nema zenkai bomb!!!

Hhahahahahahahhaha sta ces sad Erza!?


A sada cu se boriti ozbiljno i ubicu te ovde gde te vise niko nece naci!!!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 13:16
Health(Zivot) 1060
Energy(Energija) 970-10
Chakra(Cakra) 1010-30

Hmm zanimljivo. Pa šta? Ubi me, misliš da me je briga? Samo ćeš lepo sada da skineš sebi sav hp koji nisi do sada. Teleportovali smo se i ja sam te zakucala u zemlju, bez obzira što je druga dimenzija. To je 400hp manje, a ako premotaš postove, onaj kusanagi nisi izbegao, a nisi ni skinuo hp tako da sada imaš 200hp ukupno.

Kako sam te zakucala, mi smo i dalje u 'kontaktu', a ti ovaj potez nisi ništa uradio tako da te opet napadam.

Hei mi je dao kunai s chakrom, to sada koristim i nadopunjavam je i koristim sledeću tehniku kao pre par postova

Ulqui vs Erza  - Page 2 11

Ova tehnika, za razliku od one koju sam koristila kada si me napao onim zmijama, je širokih razmera i kristalizovaće te i pre nego što pokušaš da mi pobegneš nekom tehnikom za povećanje brzine, a to što smo toliko blizu, po mene olakšava okolnosti. Jedino ako imaš nešto dobro.
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 13:23
Ulqui vs Erza  - Page 2 Health11 Health:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg11Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 200
Ulqui vs Erza  - Page 2 Energy10 Energy:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg13Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 440
Ulqui vs Erza  - Page 2 Chakra10 Chakra:
Ulqui vs Erza  - Page 2 Left_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Fg12Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty_bar_bleueUlqui vs Erza  - Page 2 Right_bar_bleue 910
Hollow Chakra: X




Znao sam da ce ovo biti uhvatila si me...Ali ja sam Edo borac ako umrem opet cu se sastaviti.... Ako nista drugo uhvacena si ovde... Sta ces sada???/ Moraces cekas dugo dugo pre nego sto smisle nacin da te vrate...Hhahahahhahahahaha


Hajde dokrajci me!!!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 13:27
Pa ne znam kako ćeš se sastaviti ako ti odrubim glavu i sealujem u skrol. Ne brini se ti za mene Ulquiorra, nisam ja džabe Namikaze...

(uradi to)

Ulqui vs Erza  - Page 2 707
Ulqui vs Erza  - Page 2 Scrool10
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 13:29
Ne tako brzo u meni je ubacena chakra bomba eksplodira u zavisnosti koliko ima chakre!!! I kako si dosla pored mene aktivira se nanosi 1000 damage eksplozija lvl 150 moraces se dobro potrudis da je izbegnes daleko daleko hahahahhahahahahaah

(Eksplodiram i pucam) Hahahhahahahahahahaha


Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 13:35
Mogli ste se bar potruditi da dmg bude veći...

Samo oko sebe pravim kupolu manjih razmera tako da mogu ja da stanem u nju, al sa 1000defence kao i onda.

Ulqui vs Erza  - Page 2 10x2
Ulqui vs Erza  - Page 2 2410
Koristiću brzinu da ispadne realnije.
Eksplozija poništi moju kupolu, a meni niš. Plus ću sad lepo da sealujem svaki tvoj deo zasebno hvala.

Ulqui vs Erza  - Page 2 Scrool10
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 13:39
Hahahahahah skrol me ne moze zadrzati...Zaboravljas da Law moze da me poziva gde god da sam...Lako ce me pozvati iz skrola nazad..Jedino nesto jako moze da me seal dugotrajno...Skrol ce me samo neko vreme zadrzati...

Inace ovde si osudjena na propast nema ti povratka...Jedino ste ti i Hei zarobljeni ovde i necete se skoro naci ...
Pokusaj da ga nadjes to jest ako uspes da prezivis pustinju pre nego sto stignes do njega jer ne znas gde je HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t6433-nagato-dimension


Ovo je ipak moja pobeda...Uskoro ce me pozvati nazad...Hhahahahahahahaa
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 13:41
(najednom dolazi kotsuko )

hajde idemo odavde ako se pitas kako sam dosao objasnicu ti ja posjedujem ove 4 koje mi je ostavio gara Ulqui vs Erza  - Page 2 Zenkai10 a sada koristim drugu da nas vratim na planinu zaba ti se vrati a ja moram da nastavim da izucavam sage mode

(usput evo ti paper spear)
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 13:49
Ti ovde kao prvo ne mozes ni da dodjes jer se krijes kao pickica po planini zaba...A mi smo svi u summoning svetu zmija gde ne mozes da dodjes ako nemas dozvolu kao sto ni mi ne mozemo u svetu zaba jer nemamo dozvolu.. Tako da ti iz tog sveta ne mozes znati sta se desava u svetu zmija pa da dodjes u ovu dimenziju u koju nikad nisi bio da pomognes.

Tako da ti se to ne vazi nisi mogao nikako da dodjes ovde jer uopste i ne mozes da znas kad je zarobljena i gde -.-
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 13:52
ja osjetim svaciju chakru imas post u selo lisca svima sam dao po paper spear da znam gdje su i kada svi su uzeli tako da ja sam locirao gdje je moj spear koji sam dao erzi tako sam i nju nasao zatim koristio bombu da dodjem sve je po pravilima zao mi je a ja posjedujem mangekyo sharingan baziran na dimenzijama poznajem svaku dimenziju bolje od tebe ;) zato mi je zao al nimas razloga da se bunis sve je po pravilima ako nije cekacemo admine da kazu jesam li dao koplje i ostalo inace imaju paper tehnike pomocu kojih sam lociro moje koplje ;)
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 13:55
Slusaj Law je snake sage kao sto si ti mene proterao iz sveta zaba tako ja tebe mogu iz sveta zmija i samo onome sto dozvolim moze ostati u svetu zmija a tebi ne dam tako da niko nikom ne moze da dodje da pomogne u svetu zmija cak ni Kisai jer mu ja ne dozovljavam da udje i da zadrzi u taj svet.

A ti imas mangekyou kamui nemas space time sta seres tu imas tvoju posebnu dimenziju Kamui u koju usisavas stvari ti nemas space time.


Sto se tice toga ti ne mozes nista da saznas sta se desava u svetu zmija. ne moze sosetiti chakru iz druge dimenzije -.-


tako da ne mozes nikom da pomognes. jer da tako moze Hei bi se odavno vratio to jest kisai bi ga pozvao summoning jutsuom ili slicno ima i on slicne stvari da se poziva summoniznima ali ne moze jer takva dimenzija


ja znam da Kisai ima 10000000 put napredniju sensor tehniku od tvog i mog sage moda koju i Hei moze koristiti a Hei je napisao kada dosao u dimenziju da mu to ne radi i ne moze da oseti sta se desava u pravom svetu...
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 13:59
Evo ga admin vako xD ti Kotsuko posaljimi taj post u selu lisca i da ako Erza i svi ostali vec imaju paper spear zasto ga opet dajes Erzi inace ti nemas nikakvo znanje dimenzija kao sto je i Ulqi reko ti imas posebnu dimneziju Kamui kojom upravljas to ne znaci da znas i sve ostale dimenzije i itd! tako da ono ako mi posaljes link teme gde si postovao to verovatno ce da ti se uvazi (i da posalji mi karticu koplja)

Nije da mi je Erza ili ti neko drugi nesto skrivio ali moramo da gledamo realno i onako kako je!
Ulquiorra Schiffer
Ulquiorra Schiffer
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:02
pa i da ima to koplje to je obicno koplje nista vise on ne moze da oseca chakru izmedju dimenzija. To bi bilo kao da ode u svet zaba i upotrebi sage mod i oseca sta se desava u selu lisca
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:05
Pa ustvari on nebi mogo da oseti chakru ali ima posebnu paper tehniku da se stvara tamo gde su njegovi papirici od chakre tako da ipak moze da dodje
Dante.
Dante.
Administrator

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:07
Ja dolazim samo kad me zovu xDDD

Pa Kotsuko ti nemas space time ne mozes ici gde zelis i kad zelis.


Sto se tice sveta zmija i da imas space time ne mozes doci tu ako ti Sage zmijski to jest Law ne dozvoli on isto moze bilo koga odatle poslati nazad u pravi svet.


A sto se tice sensor tehnika nijedna tehnika ne moze da oseca i prati nesto iz drugih dimenzija to znaci da ti iz planine zaba ne mozes da osetis sta se desava u pravom svetu ili u svetu zmija.

To znaci da nisi mogao da znas sta se desilo Erzi da li je pobedila, izgubila ili zavrsila u drugoj dimenziji.


Isto ako i pored zenkai bombe ti ne mozes da udjes u Nagatovu dimenziju i odmah kod erze odes. A kao drugo ti i ne znas da je ona uopste zavrsila tamo tako da joj nikako ne mozes pomoci..

nije to sto mrzim erzu xDDD nego tako je stvarno xD


sto se tice te tehnike od papera to nije space time tehnika. nego se pretvori u papire i odleti tamo gde su ostali njegovi papiri. tako da ne moze se krece gde zeli.


Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:07
*Zeva*
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:11
Izvinjavam se sad sam bas pogledao klanse tehnike i Stewcha je potpuno upravu
Sponsored content

Ulqui vs Erza  - Page 2 Empty Re: Ulqui vs Erza

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum