Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulqui vs Erza

+5
Erza Namikaze
Hisashi Namikaze
NNW Game Master
Ulquiorra Schiffer
Trafalgar Law
9 posters
Go down
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 3 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:13
Samo ste mi ispamovali ovde pustite me da planiram da napravim pidzama party s ccrvicima, kvarite mi atmosferu
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 3 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:14
da i meni je glupo al vidite kako pise na kartici inace u toj sam im temi dao kopljad svima kolko se ja sjecam neznam sad koja str ili koji post
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t6407p60-erza-hisashi
Ulqui vs Erza  - Page 3 Paperbodydissembly

relno gledano ova me tehnika odma dovela do erze ali ocigledno tehnika nije dobro napravljena tako da editujte sve tehnike i malo ih ojacajte recimo on aj shuriken

300 chakra a 250 dmg ? a sad sve tehnike kolko chakre toliki demage tako da nebi bilo lose da preuredite tehnike
Dante.
Dante.
Administrator

Ulqui vs Erza  - Page 3 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:22
Dobro je ona napravljena. Ja sam je pravio. Zasniva se na brzini tako da ako se rastavis ponovo se sastavis brzo na drugom mestu.

Ali i pored toga nisi mogao da odes do Erze jer ne mozes osetiti njenu chakru preko dimenzija. Tako da i pored toga nebi mogao da odes i da je spasis.

Ovo je posebno kreirana dimenzija u koju je Nagato bio uvukao Kisaija, Contea i ostale da se bori niko ne moze udji niti izadji summoning ili slicno, space time....Uqliora zna sve tehnike Orochimarua a on je znao sve tehnike koje pokupio bio od dosta njih. Zato on moze poslati nekog tamo.

Zato i pored svega ne mozes doci i da je spasis. Ti mozes stvoriti od papirica kada si u istom svetu ali posto je ovo druga dimenzija ne mozes se stvoriti tamo gde su tvoji papirici.


Tako da je Erza ipak zarobljena ovde.


I jos nesto ti ne posedujes garinog klona ti kao kotusko si ziveo pre 150 godina perfect klon je ostario i umreo. kao i mnogo toga si izgubio jer je vreme dosta mnogo proslo.
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 3 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:29
samo malo (izvite sto postujem) klon je bio mrtav to ja i ti najbolje znamo zacuy mi ga dao i to pravi on mu dao dusu isto kao i kisai sto moze i onda dobro znas ja sam ubio tog klona i sacuvao ga mrtvog u skrolu tako da on je mrtvo tjelo (i u anime nagato i sve koje je kabuci oziveo su stari i gara je star kad ga ja pozovem) mada necu da se svajdam ja ti i mehmed najbolje znamo kako i sta tako da ako treba da polemisemo zovemo i njega
Dante.
Dante.
Administrator

Ulqui vs Erza  - Page 3 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:32
perfect clone stari i umire kao normalan covek on posle 150 godina je istruleo i umreo. Uostalom gara nikad nije imao pravog klona perfect 100 zivog jer je to samo Kisai mogao da stvori. tako da kada je umreo od starosti klon se istopio nije ti ostalo njegovo telo.

a i da imas njegovo telo law je mnogo pre toga vratio garu i zarobio njegovu dusu za novo telo tako da ti nisi mogao da ga vratis u zivot.


zao mi je ali nemas garu mnogo toga si izgubio ziveo si pre 150 godina cak

inace iako nesto zatvoris u skrol to se nece ocuvati isto ce istruli i ostalo.
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 3 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:33
Ne brini ti za nas ce se vratimo znam ja kako ali mi treba jos vreme da pripremim to...


Inace zbo konasijevog tela trenutno u meni ja sam sensor. Kako si dosla ovde gde sam ja ja sam dosao kod tebe Erza...


Inace zar od svih osoba bas tebe da ovde ubace samnom -.- ocekivao sam nekog boljeg...


hajde idemo ima mesto kreirao sam kamp ovde dok se ne vratim. nije pametno ovde ici nocu ima dzinovskih crva...


Hajde idemo...Inace sta se desilo u nasem svetu nakon sto je minato otvorio kapije pakla.... da li ste porazili lawa i spasli selo lisca?
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 3 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:36
svi znamo da je perfek klon bio 100% ziv ja zacuy i gara ali necu da se svadajam ako sam ista izgubio to su:gaara,hidan (mozda hidan) i shukaku sve mi je ostalo isto isto tako ja jos uvjek imam send tehnike jel kada ste demona izvadili ostavio je dio svoje chakre u meni tkao da je mijesam sa sovjom i izvbodim tehnike isto kao gara u rpavom animeu
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 3 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:39
Ocekivao nekog boljeg ? Pa onda ga sacekaj ko kaze da moram da idem s tobom. Uspeli su da rese Aleksandra i pakao delimicno, ne znam, tada sam vec bila otisla ..
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Ulqui vs Erza  - Page 3 Empty Re: Ulqui vs Erza

Tue 13 Nov 2012, 14:42
Doji ovde Erza tu cemo biti dok se ne vratimo...
Zato sto si uvek smorena! Bice mi dosadno ovde...
Pa ako zelis da prezivis i da se vratis kuci bolje podji zamnom ovde tu cemo se dogovoriti!
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t6433-nagato-dimension


Inace Kotsuko mrtvi i treba da ostanu mrtvi ti si ovde da te koristimo nista vise kada se zavrsi oslobodicemo te i opet ces biti mrtav...

Imas shichiseiken seal od Kisaija jer ti on kreirao telo a to mogu i ja koristiti jer je to zapravo moj mac. Tako da mogu te kontrolisati kako zelim i pozvati te summoningom gde god da se sakrijes. A uskoro kada se budem borio koristicu te do smrti ako treba... A nakon toga cu te osloboditi i bices opet mrtav...Ne zelim da okolo budu ninje koje su umrle pre mnogooooooo godina.
Sponsored content

Ulqui vs Erza  - Page 3 Empty Re: Ulqui vs Erza

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum