Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Priprema za Lawa

Sun 18 Nov 2012, 22:12
Ovde dodjite svi koji trebate...

Ovde smo sigurni niko ne moze udji u selo ili nas prisluskivati niti bilo sta...Ovo je najsigurnije mesto u shinobi svetu!
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Sun 18 Nov 2012, 22:27
Ja sam tu
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Sun 18 Nov 2012, 22:38
Prisutan..
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Sun 18 Nov 2012, 23:16
Sta si smislio KIsai ??
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Sun 18 Nov 2012, 23:19
Pa nisam nista, zato smo ovde da to smislimo...
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Sun 18 Nov 2012, 23:20
-.-' ok ima neko neki predlog ??
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Sun 18 Nov 2012, 23:24
Da li je moguce da se citava Shinobi alijansa sastoji od 4 coveka ??
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Sun 18 Nov 2012, 23:25
za pocetak morate se oporaviti napascemo lawa dok je jos iscrpljen!!!


summoning jutsu!!! (ogromna kocka se stvara) svi pipnite ovu kocku napunice vam sve vrednosti do kraja i dati vam duplo chakru!

Kao prvo Law i Tobi imaju moj seal tako da mogu ih ubiti samo jednim potezom ali nisam toliko mizeran da ih tako ubijem tako da to necu raditi smatram da nije posteno iako imam pravila da to uradim.


Planiram da ih pozovem summoning jutsuom na neko mesto i da se borimo sa njima...Tako nece imati gde da pobegnu morace da se bore i dokrajcicemo ih stim sto cemo to raditi u posebnoj prostoriji nekoj gde nijedna chakra nece ulaziti niti izlaziti...


Tako da ce tu biti samo law i tobi nece moci zovu edo borce ili summoninge
sta kazete na to?
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Sun 18 Nov 2012, 23:52
ok
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Mon 19 Nov 2012, 00:13
Slazem se
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Mon 19 Nov 2012, 08:56
Sve je to dobro ali nas je 4 a njih 2 tu postenja nema ako pricamo o tome (kotsuko dofati kocku)...ali ako je jedini nacin da to uradimo uradi to ja nemogu u onaj svjet (i gamabunta pipnu kocku,bas kao i fukusaku i shima) Kisai sto se mene tice pozovi eto borce msm da bude malo zanimljivije al eto kako hoces...sta god da uradis ja se slazesm
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Mon 19 Nov 2012, 09:37
Tu je caka kao shinobi i branioc ovog sveta mora da razmisljas logicno kako da porazis neprijatelja da ga izmamiz iz jazbine sa sto manjom snagom i da ga razdvojis a onda svi da ih napadu i poraze...
To je ono sto bi ispravno ucinio svako ko zeli da sacuva ovaj svet razmisljajuci kao shinobi.

Ali ako razmisljas kao igrac foruma u igri onda ti to nije bitno nego trenutna zabava i pustices da protivnik ode u najaci mod pa da se boris sa njim cak iako su velike sanse da izgubis i umres...

Pa dobro ja necu nista odlucivati meni je svejedno i vi se svi pitate pa izglasajte koji plan zelite.



Plan A:
Da pripremimo posebnu ogromnu kupolu punu sealova gde nijedna chakra ne moze izadji ni udji i unutra pozovemo Lawa i Tobija summoning jutsuom. Kada to uradimo nece moci izadji nikako odatle, nece moci koristiti summoninge niti edo borce..Morace da se bore samo svojim licnom snagom i znanjem. Nas ima vise njih ce samo dvoje tako da nam je pobeda zagarantovana.

Plan B:

Pozvacemo izvan sveta zmija Tobija i Lawa i boricemo se sa njima. Tu ce moci koristiti Edo borce i sve ostalo sto imaju pobeci i slicno. Ali moracemo prvo porazimo edo borce sve koje imaju da bi se borili sa Lawa i Tobija. Ako se to odlucimo sanse su nam manje da pobedimo. Mozda cak i nemamo sanse da ih pobedimo. Ali imacete zabavu pre nego sto izgubite...



Pa sta kazete koji plan zelite?
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Mon 19 Nov 2012, 11:12
kako vecina odluici tako cu i ja...eto kasai,shikamaru,shedow i sarutobi kak ovi kazete tako cu i ja mada Kisai sta mislis da se borimo i protiv edo boraca ali da pokusamo da pozovemo Heia i erzu onda imam sanse jel svi znamo dokle hei moze da ide...ako bi ih uspjeli vratiti onda bi mogli da se zabavimo i pobjedimo to je moj plan ali ako vas 4 necete onda cemo jedan od ova 2...
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Mon 19 Nov 2012, 12:22
Ne znam kako bi mogli da ga pozovemo...Inace ja ako bi koristio moj full mod i ostalo sto imam mogao bi sve sam da ih porazim ali necu toliko da godmodujem iako je sve po pravilima.

Inace Heiu je ostalo samo jedno oko od Hisashija koliko znam tako da bi to porazilo samo jednom Edo borca...Ali vi zaboravljate da su sa nama Hisashi i Konsai...


Kotsuko moracu da te zamolim nesto preko P.M.



Boricemo se posteno!!! Makar i svi umreli!!!!!!!!!!
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Mon 19 Nov 2012, 12:56
Kisai posalji mi karticu ja cu sve ostalo...a sada da se spremim za borbu

SAMING JUTSU!!!!!!! (najednom pojavljuje se 6 zaba) ova je tehnika u ranku sa bogovima mogu da je izuce samo masteri sage moda mogu sve da ih pozovem odjednom sve zabe su sada tu...Priprema za Lawa GamakenPriprema za Lawa GamahiroPriprema za Lawa Gamakichi
napadi za ovu zabu:
Spoiler:
Priprema za Lawa Gamatatsu
napadi za ovu zabu
Spoiler:
Priprema za Lawa GamarikiPriprema za Lawa Gama

Svaka zaba ce da ide sa nekim u borbu a ovako cemo vi cete moci da koristite njihove sposobnosti kao da su vasi samninzi samo ove 2 nemaju napade na kartici pa sam vam dao ove druge

Sarutobi ide sa Gamakirom
Shikamaru ide sa Gamekamenom
Archer: sa gamom i ovom kraljicom
kasai sa ove dvije male koristite njih u borbi zabe su jake i mogu da posluze za dobru kombinaciju to bi bilo to ja idem sa gamaabuntom fukusakuom i Shimom

MOje vrijednosti nakon ovoga (kotsuko dotice kocku ponovno i ulazi u sage mode (i ako sam bio ali evo da potvrdim)

Health:1000
Chakra:2000
Energy:1000
Sage chakra:2000
Kunai (od heia chakra):1000
Defance:50 (+70 demage na svaki napad)
(kada mirujem regenerisem 100 chakre)

Jeste li svi spremni?
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Mon 19 Nov 2012, 14:04
Health(Zivot) 2000
Energy(Energija) 2000
Chakra(Cakra) 2000
Demon chakra:7000


Ja sam spreman!!!!Usao sam u konacni mod pune chakre demon sagea zajedno sa qu klona!!!!

Idemo da zavrsimo ovo jednom za sva vremena!!!!


Priprema za Lawa Kisaisagemod




(Kada se svi spremite otvoricu temu gde cemo se boriti svi jer cu tu na pocetku izvrsiti neke pripreme)


Jos nesto uzmite svi ovaj tag. I zalepite na sebe. Tako neki moji jutsui nece imati dejstvo na vas recimo gravitacija i kisa i slicno.



Idemo vreme je da zavrsimo ovo!!!



Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Mon 19 Nov 2012, 14:14
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t6446-finalna-borba-shinobi-alijansa-vs-tobi-i-law#116747

ovde dodjite i boricemo se zbog tog taga na vama kisa i gravitacija nemaju dejstvo na vas
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Mon 19 Nov 2012, 14:15
Health:1000
Energy:1000
Chakra:2000
Priprema za Lawa Kisame_1 Priprema za Lawa Enma
(Kasai i Enma u isto vrijeme izgovaraju)
Spremni smo !!
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Mon 19 Nov 2012, 14:16
Kisai karticu mi posalji.... znaci to je to...

SAMNING JUTSU!!!!!

(najednom pored kotsuka se stvara niko drugi vec 5 HOKAGE! Hisahi)
uredu Hisahi ti si edo i sam znas da imam kontrolu nad tobom moraces da mi pomognes (posto su mi javili da si u rl bolestan i tako to) onda cu da ja igram za tebe ja te kontrolisem putem eda

Hisahi:
Health:1000
Chakra:2000
Energy:1000

Uredu sve je spremnom smao jos jednom moram da odradim samning jutsu i dofatim onu kocku

Samning jutsu!!!

(aa dali sam ja opet ziv? zacuo se glas)

Hidan:aaa to sam ja kotsuko pa ti si me putem eda vratio super

Kotsuko da hidane sa nama si idi i pomozi Kisaiu on jedini nema partnera za borbu (i ako mu netreba idi sa njim)

Hidan:
Health:850
Chakra:1700
Energy:850

eto kisai hidan ide sa tobom upravljaj njime invertar imas u sunageakureu

eto nakon sto sam ga pozvao dofatio sam kocku i sve mi je bilo full idemo
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Mon 19 Nov 2012, 20:25
Recicu vam jos ovo nadam se da necemo izgubti...Seal koji imate na sebi to jest tag ce vam pomoci..

Moji klonovi ce motriti na vas ukoliko se nadjete u zivotnoj opasnosti samo cete nestati i stvoriti se ovde u selu lisca na sigurno...

Ukoliko se to desi izgubili smo law je pobedio tako dajte sve od sebe...Onda cemo se morati povuci sve dok nekad ne smislimo nacin da povratimo slobodu...
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Tue 20 Nov 2012, 08:51
ukoliko neko se nadje u zivotnoj opasnosti ili misli da je slabiji neka mi kazu u pm ja mogu sve da sredim zna Kisai mogu obustaviti edo
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Wed 21 Nov 2012, 16:47
oporavite se svi brzo ovde na kocku moramo se ponovo vraiti u borbu.. ponovo cu vas sve pozvati kod lawa!!
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Wed 21 Nov 2012, 16:51
Tu sam (jos uvek sam u kombination modu )
Health:2800
Energy:2800
Chakra:5600
Zabe takodje oporavljaju svoje vrijednosti kao i samehada
Kisai ovo je postalo vise dosadno da uvek na isti nacin bjeze, ovaj put idemo da ih zavrsimo
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Wed 21 Nov 2012, 18:00
Ovo je drugi put da nas je naterao da se povucemo...Sada kada se vratmo opet cemo morati sve iz pocetka -.- njihovi borci ce biti regenerisani ali i mi ...


uostalom uzet im je fuhena tako da ako nista drugo barem jedan borac njihov vrlo jak je porazen...Kotsuko koristi opet hisashijev kyotasyumi da unistis borce..


medju nama zahvaljujuci demonskoj chakri i wood releasu uzgajam dosta hisashijevih ociju preko gena imam ih na stotine... tako da koriscenje svih tih moci sharingana mi nije problem gledano da ih qu moze upiti i postati ceo prekriven mangekyou sharinganima najveceg levela...tako da bi lako mogao porazim i edo borce i sve njih sam.


Ali to necu koristiti jos... ne zelim koristiti toliku moc...


Za sada cemo ici i nastaviti borbe po starom planu
Anonymous
Gost
Guest

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Wed 21 Nov 2012, 18:39
ccc -.-' ok kako ti kazes . 4 put cu da se borim sa onim vukodlakom Zorom
Kasai poluglasno izusti
Sponsored content

Priprema za Lawa Empty Re: Priprema za Lawa

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum